Treść opublikowana przez Grztom
-
Płyn Chłodzący G12 - który? (FEBI czy Hart)
Może być
-
Płyn Chłodzący G12 - który? (FEBI czy Hart)
G12 Borygo oddaj
-
Wysoka temperatura, nowy termostat i nowy czujnik
Jak widać w pierwszym poście kolega wymieniał juz go 3 razy więc raczej małooo prawdopodobne ze to termostat.
-
Falują obroty dmuchawy
tutaj masz fajnie opisane http://a4-klub.pl/index.php?/topic/219876-wymiana-szczotek-dmuchawy/
-
Wycieraczki działają na 3 biegu
No jeśli prąd nie zmienia sie we wtyczce to cos po stronie samochodu. Może to być przekaźnik może też to być wina samej manetki.
-
Falują obroty dmuchawy
obstawiam szczotki
-
objawy uszkodzenia rozrusznika czy akumulator do wymiany?
akumulator ! po co kolega ma zaczynać od końca niech sprawdzi najpierw akumulator potem można myśleć dalej.
-
objawy uszkodzenia rozrusznika czy akumulator do wymiany?
No akumulator ma już swoje lata, wiec sprawdził bym go, prawdopodobnie pod obciążeniem jego sprawność spada do 0.
-
alternator?
no to gratuluje widze sukces w pełni
-
alternator?
Takie mogąbyć skutki braku ładowania, tzn sterowniki dostają za niskie napięcie i wariują. Swoją drogą jaki Ty tam masz akum bo jeździsz juz tak jakis czas
-
alternator?
Jak masz ok. 11V to wcale nie masz ładowania, powinno być troche ponad 14V. Podłącz miernik i przegazuj skoro Ci gaśnie kontrolka wtedy sprawdz czy ładowanie sie poprawi.
-
alternator?
Najprawdopodobniej to tylko wina regulatora.
-
alternator?
Mam całkiem niedaleko do Ornontowic jak za bardzo namieszasz to zawsze mogę podjechać
-
alternator?
a sprawdzałeś czy ładuje?
-
Problem z odpaleniem
no ładowanie tzn. czy alternator ładuje
-
Problem z odpaleniem
ładowanie masz?
-
wiskoza
- Jaki olej polecacie
Tylko nie polecaj mu połsyntetyka, michu123 lej tylko full syntetyka no ale tak jak kolega wyżej napisał temat juz wielokrotnie wałkowany.- Wysoka temperatura, nowy termostat i nowy czujnik
ale po prawej w kierunku jazdy ma sie rozumiec? może to z nią cos nie tak. A po jakim czasie osiągasz taką temperature?- problem z ogrzewaniem
też mam LPG i reduktor wpięty w przewody które idą do nagrzewnicy i jak ustawie na max grzanie to w aucie gorąco. Więc raczej to nie LPG chyba ze reduktor jakos źle wpiety,- Wysoka temperatura, nowy termostat i nowy czujnik
a pompe masz dobrą? jak masz takie wskazanie na zegarze to sprawdź czy chłodnica jest cała ciepła.- Spadek napięcia na cewkach
a sprawdzałeś na alternatorze ładowanie?- [1.8 ADR]Rozrusznik
No przecież masz wyżej napisane.- Pieni się płyn
No z tym jak na dłoni to można by dyskutować- Pieni się płyn
Skoro sie pieni to jest zapowietrzone. Ja wymieniałem 2 lata temu pompe kupiłem oryginalną używkę od kolegi z forum na szczecie była dobra do dziś śmiga i nie narzekam. Na początek poszukaj nieszczelności, jeśli wyjdzie ze to pompa no to zależy czy sam to będziesz robił czy mechanik, przód najlepiej zrzucić wtedy wszystko masz pod ręką, no i po wymianie zalej to oryginalnym płynem do wspomagania VW Audi. - Jaki olej polecacie