Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Grztom

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Grztom

  1. Jak widać w pierwszym poście kolega wymieniał juz go 3 razy więc raczej małooo prawdopodobne ze to termostat.
  2. Grztom odpowiedział(a) na gigss temat w Audi A4 B5
    tutaj masz fajnie opisane http://a4-klub.pl/index.php?/topic/219876-wymiana-szczotek-dmuchawy/
  3. No jeśli prąd nie zmienia sie we wtyczce to cos po stronie samochodu. Może to być przekaźnik może też to być wina samej manetki.
  4. Grztom odpowiedział(a) na gigss temat w Audi A4 B5
    obstawiam szczotki
  5. akumulator ! po co kolega ma zaczynać od końca niech sprawdzi najpierw akumulator potem można myśleć dalej.
  6. No akumulator ma już swoje lata, wiec sprawdził bym go, prawdopodobnie pod obciążeniem jego sprawność spada do 0.
  7. no to gratuluje widze sukces w pełni
  8. Takie mogąbyć skutki braku ładowania, tzn sterowniki dostają za niskie napięcie i wariują. Swoją drogą jaki Ty tam masz akum bo jeździsz juz tak jakis czas
  9. Jak masz ok. 11V to wcale nie masz ładowania, powinno być troche ponad 14V. Podłącz miernik i przegazuj skoro Ci gaśnie kontrolka wtedy sprawdz czy ładowanie sie poprawi.
  10. Najprawdopodobniej to tylko wina regulatora.
  11. Mam całkiem niedaleko do Ornontowic jak za bardzo namieszasz to zawsze mogę podjechać
  12. a sprawdzałeś czy ładuje?
  13. Grztom odpowiedział(a) na Mur1n temat w Audi A4 B5
    no ładowanie tzn. czy alternator ładuje
  14. Grztom odpowiedział(a) na Mur1n temat w Audi A4 B5
    ładowanie masz?
  15. Grztom odpowiedział(a) na pablo311091 temat w Audi A4 B5
  16. Grztom odpowiedział(a) na michu123 temat w 1.8T
    Tylko nie polecaj mu połsyntetyka, michu123 lej tylko full syntetyka no ale tak jak kolega wyżej napisał temat juz wielokrotnie wałkowany.
  17. ale po prawej w kierunku jazdy ma sie rozumiec? może to z nią cos nie tak. A po jakim czasie osiągasz taką temperature?
  18. Grztom odpowiedział(a) na ali1983 temat w Audi A4 B5
    też mam LPG i reduktor wpięty w przewody które idą do nagrzewnicy i jak ustawie na max grzanie to w aucie gorąco. Więc raczej to nie LPG chyba ze reduktor jakos źle wpiety,
  19. a pompe masz dobrą? jak masz takie wskazanie na zegarze to sprawdź czy chłodnica jest cała ciepła.
  20. Grztom odpowiedział(a) na pwr79 temat w Audi A4 B5
    a sprawdzałeś na alternatorze ładowanie?
  21. Grztom odpowiedział(a) na eurotrack temat w Audi A4 B5
    No przecież masz wyżej napisane.
  22. Grztom odpowiedział(a) na konrad_s temat w Audi A4 B5
    No z tym jak na dłoni to można by dyskutować
  23. Grztom odpowiedział(a) na konrad_s temat w Audi A4 B5
    Skoro sie pieni to jest zapowietrzone. Ja wymieniałem 2 lata temu pompe kupiłem oryginalną używkę od kolegi z forum na szczecie była dobra do dziś śmiga i nie narzekam. Na początek poszukaj nieszczelności, jeśli wyjdzie ze to pompa no to zależy czy sam to będziesz robił czy mechanik, przód najlepiej zrzucić wtedy wszystko masz pod ręką, no i po wymianie zalej to oryginalnym płynem do wspomagania VW Audi.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.