Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Grztom

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Grztom

  1. Sprawdz mate miernikiem czy ma przejscie wtedy bedziesz miał 100% pewność.
  2. Grztom odpowiedział(a) na Czejen temat w Audi A4 B5
    odłącz samą wtyczke od elektromagnesu przy sprezarce wtedy juz bedziesz miał 100% pewność ze to sprzegiełko.
  3. Ja obastawiam winną manetke za kierunkowskazy ona tez moze być odpowiedzialna a nie przerywacz .
  4. To normalne nie musisz nic sprawdzać tak jak koledzy wyżej pisali to normalne zjawisko, rozrusznik ma duży pobór i to dlatego np. dmuchawa też Ci sie wyłącza przy kręceniu rozrusznikiem.
  5. Może to być czujnik ABS, sam przewód z niego skoro robi sie tak gdy skrecasz w jedną strone moze sie poprostu gdzies przetarł,najlepiej by było podpiąć kompa i sprawdzić co sie dzieje gdy wyswietla ten błąd.
  6. Musiałeś coś pomieszać w tych lampach musi być jakieś zwarcie niema innej możliwości, przyjrzyj sie tej instalacji przy lampach jeszcze raz, może najpierw odepnij wtyczki z tych lamp i sprawdz czy nadal pali, potem podłącz jedną i tak dojdziesz do tego ktora to robi zwarcie no chyba ze to dwie
  7. Grztom odpowiedział(a) na artos temat w Audi A4 B5
    Najpierw posprawdzaj wtyczki z licznika jak nic nie da to moze też to być problem ze słabą masą.
  8. Jak ja mialem problem z zimnym powietrzem to winny był elektrozaworek z recylkulacji powietrza po wymianie jeszcze potrebna była adaptacja klimatronika i znowu gorąco VAG 4.9 dał spokojnie rade teraz juz uzywam innego.
  9. Podepnij kompa i sprawdz czy z tym klimatronikiem napewno wszystko w porządku.
  10. Dokładnie tak kolego
  11. moze tylko cieknie gdy nagrzany wtedy jest ciśnienie w układzie i wycieka w małych ilościach z pod jakies opaski.
  12. czujnik masz z tyłu silnika z gory w takim plastikowym króćcu ktory wychodzi z głowicy, jak go bedziesz wymieniał to pamietaj tylko orginał.
  13. nie ten dział ale to zaworek elektromagnetyczny filtra z węglem aktywnym i to normalne ze "terkocze"
  14. Grztom odpowiedział(a) na Grztom temat w 1.8T
    na rezerwie nigdy nie jeżdze, wykluczyłem w ten sposób ze zakreciłem zawor na butli wtedy juz nie bedzie miał co puszczac.
  15. Grztom odpowiedział(a) na Grztom temat w 1.8T
    LPG całkowicie wykluczyłem ale po odpaleniu auta słychac takie dziwne przelewanie w okolicy bakiu jakby to powietrze z paliwem wracało czy moze to być ten zaworek regulujący ciśnienie ( ten baniaczek) na listwie wtryskowej czy są jeszcze jakies inne zaworki?
  16. Grztom odpowiedział(a) na Grztom temat w 1.8T
    ten reduktor jest nowy kurde czy to możliwe? ---------- Post dopisany at 16:45 ---------- Poprzedni post napisany at 16:12 ---------- ale nie kapuje jak to mozliwe ze reduktor padniety skoro przed reduktorem jest jeszcze elektrozawor ktory powinien trzymac i zapobiegac przedostawaniu sie gazu dalej.
  17. Grztom odpowiedział(a) na Grztom temat w 1.8T
    kolego Matheussz czy widzisz jakiś związek z moim tematem a Twoim? bo ja jakos nie te weź załóż sobie inny temat albo znajdz chociaz podobny. Spróbuj podłączyć VAGa moze też rozrusznik padł. ---------- Post dopisany 16-03-2014 at 13:50 ---------- Poprzedni post napisany 15-03-2014 at 19:22 ---------- nikt nie miał takiego przypadku ? Bo sprawa sie pogarsza dzieje sie tak juz bez wzgledu na to czy zimny czy cieply, nadal jakos mnie meczy ten czujnik połozenia wału .
  18. Grztom odpowiedział(a) na Grztom temat w 1.8T
    wydaje mi sie ze sonda nic nie ma do odpalania no to pojeźdze troche na benzynie bez gazu i bede wiedział czy to wina reduktora, chociaz jest nowy ma moze z 1000km dodam jeszcze ze po odpieciu sondy to samo bez zmian
  19. Grztom odpowiedział(a) na Grztom temat w 1.8T
    no mi wywala błąd sondy ze ma zwarcie do plusa ale noo nie wiem czy to jest powodem tego ze długo musi krecic zanim odpali.
  20. Grztom opublikował(a) temat w 1.8T
    Cześć jakiś czas temu moja A4 strasznie długo kreciła zanim odpaliła gdy silnik był rozgrzany no albo gdy postał te 2-3 godzinki to tez potem obroty chwile skakały i było wszystko w normie, teraz problem jest troche wiekszy bo po nocy auto pali od reki ale gdy ide z pracy po 8h to juz ciezko ma odpalic. Wymieniłem czujnik temperatury na ori ale to nie pomogło, wczoraj wyciągnąłem czujnik położenia wału przemierzyłem i miał 500 Ohm po podgrzaniu doszedł jakos do 550Ohm ( nie wiem jaka jest prawidłowa rezystancja). VAG nic nie wywala poza błedem podgrzewana sonda lambda zwarcie do plusa tylko nie wydaje mi sie zeby to ona robiła taki problem. Prosze Was o porady czy wymienic ten czujnik położenia wału czy moze jakies inne sugestie? ---------- Post dopisany 14-03-2014 at 15:31 ---------- Poprzedni post napisany 13-03-2014 at 15:26 ---------- nikt nie ma pomysłu?
  21. nie no pompa bez stacyjki napewno sie nie odezwie to nie to:P
  22. no u mnie rusza od razu po włączeniu klimy
  23. Grztom odpowiedział(a) na czapka0 temat w Audi A4 B5
    czujnik znajduje sie z tylu silnika tylko nie wiem jaki tam masz kolor czy zielony czy niebieski, proponuje kupowac tylko ori.
  24. Grztom odpowiedział(a) na jarek12 temat w Audi A4 B5
    ręką tez da rade ja daje rade jak zimny tylko uwazaj na palce:D

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.