Treść opublikowana przez Grztom
-
Nie grzeje lusterko prąd dochodzi .
Sprawdz mate miernikiem czy ma przejscie wtedy bedziesz miał 100% pewność.
-
strzela bezpiecznik nr 25
odłącz samą wtyczke od elektromagnesu przy sprezarce wtedy juz bedziesz miał 100% pewność ze to sprzegiełko.
-
Długie światła oraz niemigające kierunkowskazy
Ja obastawiam winną manetke za kierunkowskazy ona tez moze być odpowiedzialna a nie przerywacz .
-
radio gasnie przy odpalaniu silnika
To normalne nie musisz nic sprawdzać tak jak koledzy wyżej pisali to normalne zjawisko, rozrusznik ma duży pobór i to dlatego np. dmuchawa też Ci sie wyłącza przy kręceniu rozrusznikiem.
-
kontrolka ESP i ABS oraz wykrzyknik
Może to być czujnik ABS, sam przewód z niego skoro robi sie tak gdy skrecasz w jedną strone moze sie poprostu gdzies przetarł,najlepiej by było podpiąć kompa i sprawdzić co sie dzieje gdy wyswietla ten błąd.
-
Lampy tylne poliftowe - problem ze stopem
Musiałeś coś pomieszać w tych lampach musi być jakieś zwarcie niema innej możliwości, przyjrzyj sie tej instalacji przy lampach jeszcze raz, może najpierw odepnij wtyczki z tych lamp i sprawdz czy nadal pali, potem podłącz jedną i tak dojdziesz do tego ktora to robi zwarcie no chyba ze to dwie
-
Deska mruga, licznik wariuje
Najpierw posprawdzaj wtyczki z licznika jak nic nie da to moze też to być problem ze słabą masą.
-
Brak gorącego nawiewu - ogrzewania
Jak ja mialem problem z zimnym powietrzem to winny był elektrozaworek z recylkulacji powietrza po wymianie jeszcze potrebna była adaptacja klimatronika i znowu gorąco VAG 4.9 dał spokojnie rade teraz juz uzywam innego.
-
Brak gorącego nawiewu - ogrzewania
Podepnij kompa i sprawdz czy z tym klimatronikiem napewno wszystko w porządku.
-
W Który Kabel Trzeba Się Wpiąć
Dokładnie tak kolego
-
Wyciek w okolicach chłodniczkom oleju
moze tylko cieknie gdy nagrzany wtedy jest ciśnienie w układzie i wycieka w małych ilościach z pod jakies opaski.
-
Wysoka temperatura po wymianie pompy, termostatu i wisko.
czujnik masz z tyłu silnika z gory w takim plastikowym króćcu ktory wychodzi z głowicy, jak go bedziesz wymieniał to pamietaj tylko orginał.
-
co to za kostka?
nie ten dział ale to zaworek elektromagnetyczny filtra z węglem aktywnym i to normalne ze "terkocze"
-
Ciężko odpala
na rezerwie nigdy nie jeżdze, wykluczyłem w ten sposób ze zakreciłem zawor na butli wtedy juz nie bedzie miał co puszczac.
-
Ciężko odpala
LPG całkowicie wykluczyłem ale po odpaleniu auta słychac takie dziwne przelewanie w okolicy bakiu jakby to powietrze z paliwem wracało czy moze to być ten zaworek regulujący ciśnienie ( ten baniaczek) na listwie wtryskowej czy są jeszcze jakies inne zaworki?
-
Ciężko odpala
ten reduktor jest nowy kurde czy to możliwe? ---------- Post dopisany at 16:45 ---------- Poprzedni post napisany at 16:12 ---------- ale nie kapuje jak to mozliwe ze reduktor padniety skoro przed reduktorem jest jeszcze elektrozawor ktory powinien trzymac i zapobiegac przedostawaniu sie gazu dalej.
-
Ciężko odpala
kolego Matheussz czy widzisz jakiś związek z moim tematem a Twoim? bo ja jakos nie te weź załóż sobie inny temat albo znajdz chociaz podobny. Spróbuj podłączyć VAGa moze też rozrusznik padł. ---------- Post dopisany 16-03-2014 at 13:50 ---------- Poprzedni post napisany 15-03-2014 at 19:22 ---------- nikt nie miał takiego przypadku ? Bo sprawa sie pogarsza dzieje sie tak juz bez wzgledu na to czy zimny czy cieply, nadal jakos mnie meczy ten czujnik połozenia wału .
-
Ciężko odpala
wydaje mi sie ze sonda nic nie ma do odpalania no to pojeźdze troche na benzynie bez gazu i bede wiedział czy to wina reduktora, chociaz jest nowy ma moze z 1000km dodam jeszcze ze po odpieciu sondy to samo bez zmian
-
Ciężko odpala
no mi wywala błąd sondy ze ma zwarcie do plusa ale noo nie wiem czy to jest powodem tego ze długo musi krecic zanim odpali.
-
Ciężko odpala
Cześć jakiś czas temu moja A4 strasznie długo kreciła zanim odpaliła gdy silnik był rozgrzany no albo gdy postał te 2-3 godzinki to tez potem obroty chwile skakały i było wszystko w normie, teraz problem jest troche wiekszy bo po nocy auto pali od reki ale gdy ide z pracy po 8h to juz ciezko ma odpalic. Wymieniłem czujnik temperatury na ori ale to nie pomogło, wczoraj wyciągnąłem czujnik położenia wału przemierzyłem i miał 500 Ohm po podgrzaniu doszedł jakos do 550Ohm ( nie wiem jaka jest prawidłowa rezystancja). VAG nic nie wywala poza błedem podgrzewana sonda lambda zwarcie do plusa tylko nie wydaje mi sie zeby to ona robiła taki problem. Prosze Was o porady czy wymienic ten czujnik położenia wału czy moze jakies inne sugestie? ---------- Post dopisany 14-03-2014 at 15:31 ---------- Poprzedni post napisany 13-03-2014 at 15:26 ---------- nikt nie ma pomysłu?
-
Halas z tylu auta
nie no pompa bez stacyjki napewno sie nie odezwie to nie to:P
-
Czy po włączaniu klimatyzacji powinien od razu pracować wentylator chłodnicy klimy?
no u mnie rusza od razu po włączeniu klimy
-
Brak wskazan temperatury
czujnik znajduje sie z tylu silnika tylko nie wiem jaki tam masz kolor czy zielony czy niebieski, proponuje kupowac tylko ori.
-
Wentylator chłodnicy
ręką tez da rade ja daje rade jak zimny tylko uwazaj na palce:D
-
Przeniesienie wlewu lpg pod klapkę
baryłka jest jednorazowa