Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Grztom

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Grztom

  1. Grztom odpowiedział(a) na ali1983 temat w Audi A4 B5
    Może silniczek regulacji temperatury sie przycina i dlatego.
  2. Wjedź na kanał i sprawdź luzy na wahaczach, jeśli nie masz możliwości jedź na SKP.
  3. Wydaje mi sie że gdyby auta były zalewane tylko G12 a nie np. wodą, innymi badziewnymi płynami z marketu itd. to nie było by żadnego problemu z zasyfioną nagrzewnicą.
  4. Taki temat znajdziesz w dziale Warsztat- Zrób to sam, zostało to tam dokładnie opisane.
  5. Grztom odpowiedział(a) na PiotrG-D temat w Audi A4 B5
    Ten temat jest już wyczerpany na forum wystarczy troche poszukac http://a4-klub.pl/index.php?/topic/1825-jaki-akumulator-kupic-od-a-do-z/
  6. A tą zawleczke na kroćcu zdjąłes? a co do czujnika nie pamietam jak jst zabezpieczona wtyczka ale spróbuj zdjąć delikatnie te gumową osłone ktorą widac na foto, wtedy cos wiecej zobaczysz.
  7. Grztom odpowiedział(a) na rysland temat w Audi A4 B5
    Domyślam sie że chodzi Ci o czujnik prędkości obrotowej wału korbowego? Znajduje się na łączeniu skrzyni biegów z silnikiem gdzieś w okolicy filtra oleju jak dobrze pamiętam przykręcony jedną śrubką na imbus 5 chyba a jego wtyczka z niego powinna być za zbiorniczkiem płynu chłodzącego, problemu z jego wyjęciem raczej nie ma tylko ze najlepiej to robić z kanału.
  8. a nie chodzi przypadkiem o czujnik ktróry jest nad panelem klimatronika ta krateczka?
  9. Grztom odpowiedział(a) na siwy26 temat w Audi A4 B5
    Wydaje mi sie że mówisz o głośniku wysokotonowym najlepiej daj foto.
  10. Ja też rozbierałem całą manetke bez poradnika, rozsypała mi sie na kawałki ale to nie jest jakos zbytnio skomplikowane, wyczyściłem styki, wypsikałem i działa jak należy.
  11. http://a4-klub.pl/index.php?/topic/11352-all-b5-regeneracja-przelacznika-swiatel-drogowych/ nie wiem czy to dokłądnie o ten temat pytasz ale tutaj też to masz po kolei opisane.
  12. A sprawdzałeś czy w lampie masz drugie zasilanie na tą zarówke ? U mnie też była włożona dwuwłóknowa ale nie ma tam tego drugiego zasilania, może ktos po prostu taką włożył bo miał pod ręką. Nie wiem mogę sie mylić ale tam raczej nie ma postoju to nie cieżarówka ze posiada 2 lub 3 postoje:D
  13. Grztom odpowiedział(a) na pawdan temat w Audi A4 B5
    Tak on też może być przyczyną braku iskry. A nazwa to czujnik obrotów wału korbowego albo czujnik impulsów wału korbowego. Powinien być tam gdzie mówiłem przykręcony jedną śrubką.
  14. Grztom odpowiedział(a) na pawdan temat w Audi A4 B5
    Nie wiem gdzie w 2.8 dokładnie się znajduje ale szukaj go na łączeniu silnika ze skrzynią a jego przewód powinien iść pod zbiornik płynu chłodniczego. No a do czego jest, czujnik ten mierzy prędkość wału korbowego, prościej mierzy ilość obrotów silnika.
  15. Panowie podepne sie pod temat zeby nie zakładać specjalnie nowego, też mi nie działa klima pojawia sie tylko śnieżka ale spręzarka sie nie włącza ani wentylator, w błędach na panelu mam błąd 8.5 czy to może być powodem tego? Komputerem udało mi sie zasterowac sprzęgło kompresora tylko od razu sie wylączył. Prosze o pomoc.
  16. Grztom odpowiedział(a) na martin352 temat w Audi A4 B5
    to może być wina przełącznika (manetki) od tego bym zaczął.
  17. Grztom odpowiedział(a) na ptysiek1971 temat w Audi A4 B5
    Zaczął bym od białej wtyczki na stacyjce, często to ona jest winowajcą, luźne styki itd.
  18. rozłącz najpierw tego aux-a potem proponuje zacząć od bezpieczników.
  19. Może być też tak ze na któryś z tych bezpieczników brakowało napięcia no i ktoś go sobie nieumiejętnie pożyczył z innego.
  20. No to właśnie napisalem pare postów wyżej. Tylko ze nie woda z koncentratem tylko srodkiem do czyszczenia układów.
  21. Elring to juz dobra firma jest ale zobacz jeszcze tą ori ile leci, a cienkie przesmarowanie jej jakims uszczelniaczem napewno nie zaszkodzi. Pokrywy zaworów zawsze dokręcam od środka do zewnątrz tak jak głowice
  22. Spuść ten syf zalej jeszcze raz wodą na chwile chociaż, zlej i zalewaj G12 ja bym to tak zrobił
  23. Ja to bym w tego Toprana nie wierzył z własnego doświadczenia kup lepszą uszczelke przesmarować jej lekko uszczelniaczem nie zaszkodzi no i tak jak kolega pisze zachowaj te siły docisku.
  24. Ja to bym założył zwykłą opaske zamiast tego fabrycznego zacisku sprawdz czy nie masz gdzies pękniętych węzy pod tymi opaskami jeśli tam jest okej to jeszcze bym korek zmienił ze zbiorniczka płynu może zaworek nie puszcza i robi sie za duże ciśnienie w układzie.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.