Treść opublikowana przez piotr93
-
Co na rysę?
Naklejkę masz pod kanapą
-
[B6 AVF] Audi A4 B6 1.9TDI by piotr93
Panowie bardzo dziękuję za opinie i podpowiedzi, będą dla mnie na pewno motywacją do działania Super! Już nie moge sie doczekać efektu Jak tylko zrobię to wrzucę foteczki
-
Dodatkowa funkcja Fisa ?
http://a4-klub.pl/index.php?/topic/188164-vfiz-on-audi-b6b7/ https://www.qmatis.com/pl/hs-menu-for-products-listing/product/1-vfiz-for-audi
-
Co na rysę?
Te kredki się do niczego nie nadają, szkoda na to kasy.
-
problem z utrzymaniem temperatury silnika
Pewnie to termostat Miałem to samo po zakupie, niski koszt, a problem rozwiązany
-
Jaki akumulator do 1.6?
Tutaj masz dobry podpięty temat: http://a4-klub.pl/index.php?/topic/1825-jaki-akumulator-kupic-od-a-do-z/
-
Oparcie kanapy z b7 do b6 co jest nie tak?
Upewnij się czy na pewno dobrze wszystko się wpasowało tam po środku, gdzie musiałeś się nagimnastykować. Ostatnio zmieniałem fotele i też miałem tam mały problem bo na początku nie chciało ładnie tam wejść. Jak już wskoczyło to było idealnie.
-
Dekielki kapsle audi a4 b6
Są różne rodzaje felg s-line więc warto dokładnie określić o jakie Ci chodzi. Możesz sprobować napisać w dziale Kupię.
-
Dylemat
Jak najbardziej
-
[B6 AVF] Audi A4 B6 1.9TDI by piotr93
Witam Zacznę od tego co było dotychczas: Renault 19, 1.4i (80KM) Audi A4 B5, 1.9TDI (90KM) VW Touran, 1.9TDI (100KM) -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Jednak po ponad roku jeżdżenia rodzinnym wieśwagenem nastąpił czas na powrót do AUDI . Tym razem padło na model B6 . Jako że fundusze po sprzedaniu Tourana nie były największe, wyposażenie Audiczki było słabe. Zależało mi jednak na niewalonym aucie i wiarygodnym przebiegu. Teraz mogę stwierdzić, że udało się i stopniowo dodaję nowe modyfikacje. AUDI A4 B6 1.9 TDI (AVF), rok produkcji: 2003. Data zakupu: 27.02.2015r. przy przebiegu 253 000km. Fotka z dnia zakupu: Świeżo po zakupie wykonałem kompletny przegląd i serwis auta, wszystkie prace wykonuję sam. -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- WYKONANE MODYFIKACJE marzec 2015: - wymiana gałki zmiany biegów na perforowaną s-line - klubowe ramki i naklejka kwiecień 2015: - wstawienie Concerta II oraz połączenie go z fisem wrzesień 2015: - obszycie kierownicy skórą gładką oraz perferowaną po bokach - wymiana ramion oraz piór wycieraczek na Aero - wymiana żarówek na Osram Night Braker - montaż rejestratora jazdy grudzień 2015: - wymiana foteli na skórzane grzane - obszycie podłokietnika skórką styczeń 2016: - wymiana klimatronika na wersję z grzanymi dupkami marzec 2016: - regeneracja przycisku ESP kwiecień 2016: - montaż diod ambiente w lampce podsufitki maj 2016: - założenie 17" felg z A4 B8 - kompleksowe czyszczenie oraz konserwacja skóry PLANOWANE MODYFIKACJE - podłączenie grzanych dupek - kompleksowe czyszczenie oraz konserwacja skóry - oświetlenie przestrzeni stóp - wymiana przycisku ESP - lampka podsufitki z diodami ambiente - kolorowy fis - tempomat - czujniki parkowania - felgi 17" -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- ZDJĘCIA Lato 2015: Wnętrze (grudzień 2015): Zimowa sesja (grudzień 2015): AKTUALIZACJA (02.02.2016) Idealny jak nowiutki klimatronik z grzanymi dupkami dziś dotarł kurierem. Pozostał tylko montaż, a następnie podłączenie grzanych dupek. AKTUALIZACJA (04.03.2016) Dziś na garaż wjechał zestaw do pielęgnacji tapicerki skórzanej COLOURLOCK, jak tylko się ociepli będzie czyszczonko. Pozdrawiam wszystkich klubowiczów! Wszelkie opinie i podpowiedzi mile widziane.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj Piotr
-
Geometria B6 Problem
Dokładnie to samo usłyszałem na stacji kontroli
-
Geometria B6 Problem
Miałem ostatnio podobny przypadek. Pojechałem tak kontrolnie sprawdzić sobie geometrie. Ustawił mi zbieżność, a co do kąta (wychodził trochę poza zakres) powiedział, że wynika to ze zużytych części zawieszenia. Czytałem o tym trochę w necie no i widziałem podobne opinie ekspertów na ten temat.
-
Prace przy mojej a4 .
Ładnie to wszystko wyszło Na wakacje planuję też jakieś odświeżanie wnętrza, więc może użyje Twoich środków Edit: PS. Jeszcze przed chwilką wszystkie foty były, teraz zniknęły prawie wszystkie
-
Kolor zacisków czarny s line
Według mnie czerwony najlepszy Miałem takie kiedyś w b5 i fajnie to się prezentowało
-
Brewka na tylnej klapie w Avancie
Zapewne chodzi Ci o daszek/lotkę/spojler na wzór RS4 B5 tylnej klapy w avancie. Ładnie to się prezentuje i z tego co się orientuje są w necie do kupienia zamienniki do montażu, bo oryginał ciężko dostać i cena duża. http://archiwum.allegro.pl/oferta/audi-a4-b5-1995-2001-avant-spoiler-rs4-look-tuning-i4867778873.html
-
A4 B5 1.6 ADP montaż elektrycznych szyb/klimatronica możliwe?
Na forum znajdziesz tak naprawdę wszystkie wskazówki i dokładne instrukcje jak dokonać modyfikacji, także pozostaje działać, bo wszystko to jest do wykonania.
-
Został za mną mokry ślad
Miałem bardzo podobny przypadek. Po tym jak auto stało dłużej na deszczu, a następnie ruszyłem zostawiałem dłuuuugi pas wody za sobą. Okazało się, że miałem zapchane odpływy w podszybiu, te środkowe - woda stała pod akumulatorem. Dlatego jak ruszałem, zwłaszcza przy skręcaniu, woda wypływała przez odpływy boczne (które znajdują się powyżej tych środkowych. Stawiam, że mozesz mieć to samo.
-
Naklejka z kodami
Powyższe oznaczenia jednak chyba są błędne (wziąłem je z rozszyfrowania kodów na jednej stronie, gdzie spolszczona nazwa jest błędna). 6XD oznacza Exterior mirrors electrically adjustable/heated czyli zewnętrzne lusterka elektrycznie sterowane/podgrzewane (takie coś znalazłem w googlach). Dodam, że ja dokładnie w tym samym miejscu, gdzie Ty masz 6XD, mam 6XC - co oznacza lusterka zewnętrzne elektrycznie ustawiane, ale niegrzane. I to by miało sens.
-
Naklejka z kodami
Co dokładnie Ci się nie zgadza? Twoja wlepka po rozkodowaniu:
-
Kierownice w b6/b7 . Jak obszyć ?
Rozumiem, w takim razie podsyłam Ci poniżej profil FB tej firmy, która mi obszywała. Mają tam w Galerii trójramienną kierkę do b6, także możesz sobie zobaczyć jak to wygląda https://www.facebook.com/Obszywanie-kierownic-Autoleder-Andrzej-Mo%C4%87ko-166316680228122/?fref=ps_result
-
Kierownice w b6/b7 . Jak obszyć ?
Ja obszyłem swoją czteroramienną kierkę skórą perforowaną po bokach, efekt całkiem spoko. Gałka także perforowana. Zdjęcia poniżej
-
Pierścień centrujący w Szczecinie
Ok, sprawdzę. Dzięki
-
Pierścień centrujący w Szczecinie
Witam, orientuje się ktoś gdzie w Szczecinie dostanę pierścień centrujący 70,1-57,1? Potrzebuję jeden, najlepiej w centrum
-
Czy radio Concert II wyjęte z B7 bez problemu nada się do B6?
Podejdzie pod b6