Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

piotr93

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez piotr93

  1. piotr93 odpowiedział(a) na Bezludny85 temat w Audi A4 B6
    Naklejkę masz pod kanapą
  2. Panowie bardzo dziękuję za opinie i podpowiedzi, będą dla mnie na pewno motywacją do działania Super! Już nie moge sie doczekać efektu Jak tylko zrobię to wrzucę foteczki
  3. http://a4-klub.pl/index.php?/topic/188164-vfiz-on-audi-b6b7/ https://www.qmatis.com/pl/hs-menu-for-products-listing/product/1-vfiz-for-audi
  4. piotr93 odpowiedział(a) na Bezludny85 temat w Audi A4 B6
    Te kredki się do niczego nie nadają, szkoda na to kasy.
  5. Pewnie to termostat Miałem to samo po zakupie, niski koszt, a problem rozwiązany
  6. piotr93 odpowiedział(a) na Kmicic37 temat w Audi A4 B5
    Tutaj masz dobry podpięty temat: http://a4-klub.pl/index.php?/topic/1825-jaki-akumulator-kupic-od-a-do-z/
  7. Upewnij się czy na pewno dobrze wszystko się wpasowało tam po środku, gdzie musiałeś się nagimnastykować. Ostatnio zmieniałem fotele i też miałem tam mały problem bo na początku nie chciało ładnie tam wejść. Jak już wskoczyło to było idealnie.
  8. Są różne rodzaje felg s-line więc warto dokładnie określić o jakie Ci chodzi. Możesz sprobować napisać w dziale Kupię.
  9. Jak najbardziej
  10. Witam Zacznę od tego co było dotychczas: Renault 19, 1.4i (80KM) Audi A4 B5, 1.9TDI (90KM) VW Touran, 1.9TDI (100KM) -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Jednak po ponad roku jeżdżenia rodzinnym wieśwagenem nastąpił czas na powrót do AUDI . Tym razem padło na model B6 . Jako że fundusze po sprzedaniu Tourana nie były największe, wyposażenie Audiczki było słabe. Zależało mi jednak na niewalonym aucie i wiarygodnym przebiegu. Teraz mogę stwierdzić, że udało się i stopniowo dodaję nowe modyfikacje. AUDI A4 B6 1.9 TDI (AVF), rok produkcji: 2003. Data zakupu: 27.02.2015r. przy przebiegu 253 000km. Fotka z dnia zakupu: Świeżo po zakupie wykonałem kompletny przegląd i serwis auta, wszystkie prace wykonuję sam. -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- WYKONANE MODYFIKACJE marzec 2015: - wymiana gałki zmiany biegów na perforowaną s-line - klubowe ramki i naklejka kwiecień 2015: - wstawienie Concerta II oraz połączenie go z fisem wrzesień 2015: - obszycie kierownicy skórą gładką oraz perferowaną po bokach - wymiana ramion oraz piór wycieraczek na Aero - wymiana żarówek na Osram Night Braker - montaż rejestratora jazdy grudzień 2015: - wymiana foteli na skórzane grzane - obszycie podłokietnika skórką styczeń 2016: - wymiana klimatronika na wersję z grzanymi dupkami marzec 2016: - regeneracja przycisku ESP kwiecień 2016: - montaż diod ambiente w lampce podsufitki maj 2016: - założenie 17" felg z A4 B8 - kompleksowe czyszczenie oraz konserwacja skóry PLANOWANE MODYFIKACJE - podłączenie grzanych dupek - kompleksowe czyszczenie oraz konserwacja skóry - oświetlenie przestrzeni stóp - wymiana przycisku ESP - lampka podsufitki z diodami ambiente - kolorowy fis - tempomat - czujniki parkowania - felgi 17" -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- ZDJĘCIA Lato 2015: Wnętrze (grudzień 2015): Zimowa sesja (grudzień 2015): AKTUALIZACJA (02.02.2016) Idealny jak nowiutki klimatronik z grzanymi dupkami dziś dotarł kurierem. Pozostał tylko montaż, a następnie podłączenie grzanych dupek. AKTUALIZACJA (04.03.2016) Dziś na garaż wjechał zestaw do pielęgnacji tapicerki skórzanej COLOURLOCK, jak tylko się ociepli będzie czyszczonko. Pozdrawiam wszystkich klubowiczów! Wszelkie opinie i podpowiedzi mile widziane.
  11. Witaj Piotr
  12. piotr93 odpowiedział(a) na pyra111 temat w Audi A4 B6/B7
    Dokładnie to samo usłyszałem na stacji kontroli
  13. piotr93 odpowiedział(a) na pyra111 temat w Audi A4 B6/B7
    Miałem ostatnio podobny przypadek. Pojechałem tak kontrolnie sprawdzić sobie geometrie. Ustawił mi zbieżność, a co do kąta (wychodził trochę poza zakres) powiedział, że wynika to ze zużytych części zawieszenia. Czytałem o tym trochę w necie no i widziałem podobne opinie ekspertów na ten temat.
  14. Ładnie to wszystko wyszło Na wakacje planuję też jakieś odświeżanie wnętrza, więc może użyje Twoich środków Edit: PS. Jeszcze przed chwilką wszystkie foty były, teraz zniknęły prawie wszystkie
  15. Według mnie czerwony najlepszy Miałem takie kiedyś w b5 i fajnie to się prezentowało
  16. Zapewne chodzi Ci o daszek/lotkę/spojler na wzór RS4 B5 tylnej klapy w avancie. Ładnie to się prezentuje i z tego co się orientuje są w necie do kupienia zamienniki do montażu, bo oryginał ciężko dostać i cena duża. http://archiwum.allegro.pl/oferta/audi-a4-b5-1995-2001-avant-spoiler-rs4-look-tuning-i4867778873.html
  17. Na forum znajdziesz tak naprawdę wszystkie wskazówki i dokładne instrukcje jak dokonać modyfikacji, także pozostaje działać, bo wszystko to jest do wykonania.
  18. Miałem bardzo podobny przypadek. Po tym jak auto stało dłużej na deszczu, a następnie ruszyłem zostawiałem dłuuuugi pas wody za sobą. Okazało się, że miałem zapchane odpływy w podszybiu, te środkowe - woda stała pod akumulatorem. Dlatego jak ruszałem, zwłaszcza przy skręcaniu, woda wypływała przez odpływy boczne (które znajdują się powyżej tych środkowych. Stawiam, że mozesz mieć to samo.
  19. piotr93 odpowiedział(a) na wronik temat w Audi A4 B6
    Powyższe oznaczenia jednak chyba są błędne (wziąłem je z rozszyfrowania kodów na jednej stronie, gdzie spolszczona nazwa jest błędna). 6XD oznacza Exterior mirrors electrically adjustable/heated czyli zewnętrzne lusterka elektrycznie sterowane/podgrzewane (takie coś znalazłem w googlach). Dodam, że ja dokładnie w tym samym miejscu, gdzie Ty masz 6XD, mam 6XC - co oznacza lusterka zewnętrzne elektrycznie ustawiane, ale niegrzane. I to by miało sens.
  20. piotr93 odpowiedział(a) na wronik temat w Audi A4 B6
    Co dokładnie Ci się nie zgadza? Twoja wlepka po rozkodowaniu:
  21. Rozumiem, w takim razie podsyłam Ci poniżej profil FB tej firmy, która mi obszywała. Mają tam w Galerii trójramienną kierkę do b6, także możesz sobie zobaczyć jak to wygląda https://www.facebook.com/Obszywanie-kierownic-Autoleder-Andrzej-Mo%C4%87ko-166316680228122/?fref=ps_result
  22. Ja obszyłem swoją czteroramienną kierkę skórą perforowaną po bokach, efekt całkiem spoko. Gałka także perforowana. Zdjęcia poniżej
  23. Ok, sprawdzę. Dzięki
  24. Witam, orientuje się ktoś gdzie w Szczecinie dostanę pierścień centrujący 70,1-57,1? Potrzebuję jeden, najlepiej w centrum

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.