Treść opublikowana przez mapper
-
Zapowietrzony uklad paliwowy
Zalej go porządnie paliwem a nie 5 litrami. Nalej paliwa do filtra paliwa, zdejmij rure z dolotu daj mu plaka i musi odpalić.
-
Ile Jest Wart Katalizator Z 1.9Tdi Ahf 110Km?
Poznań 150
-
Gwint raceland
W polsce dostepny na olx.pl Dziś kupiłem jutro montuje, ciekawe jak będzie w porównaniu do kitu supersporta. Gwint założony, w porównaniu z raceland troszkę sztywniejszy.
-
info o Ciągniku Dzik 2 lub 21
ustaw na niższy poziom paliwa w komprze pływakowej skoro przelewa to jest za wysoki.
-
info o Ciągniku Dzik 2 lub 21
Być może masz źle wyregulowany poziom pływaka.Musiał być opisać czy dzik wchodzi na wysokie obroty,po czym gaśnie czy też po prostu traci obroty i gaśnie,tak jak by się dusił. Może że go zwyczajnie zalewa,bo dostaje za dużo paliwa,wtedy obniż poziom pływaka,sprawdź też stan pływaka,czy aby nie jest dziurawy.
-
Wybór wódki na wesele
Stock wchodzi jak woda polcam, zimna i można chlać do oporu:D
-
Gwint raceland
Jeździł ktoś na tym gwincie? Jakieś opinie o trwałości? Mam okazje kupić tanio prawie nowy i niewiem czy warto.
-
Zerwany pasek rozrządu
Zakładaj pasek i odpalaj, jakiś czas temu robiłem tdi w golfie też pękł pasek założyliśmy nowy na próbe i działał, spróbować warto zawsze taniej niż zwalać od razu czapke.
-
Wymiana sterownika problem z immo
Dzięki za podpowiedzi wszystko ładnie zagrało, odpalił bez problemów.
-
Wymiana sterownika problem z immo
dziś nie dałem rady się za to zabrać. sterownik mam ten bez wężyka więc chyba ten nowszy. numer 038906018S
-
Wymiana sterownika problem z immo
W poniedziałek bede dopiero na warsztacie grzebał, dam znać.
-
Wymiana sterownika problem z immo
Dzięki
-
Wymiana sterownika problem z immo
ok a możesz opisać krok po kroku jak to ogarnąć vag comem?
-
Wymiana sterownika problem z immo
Potrzebuje pomocy wymieniam sterownik silnika w a4 b5 1.9 tdi afn z 98r potrzebuje informacji jak rozwiązać problem z immo?
-
A4 B5 AFN+ by mapper
mam soczewki z pasciaka b5 fl bixenon, środek nie problem wymalować i lampy się gdzieś wynajdzie. narazie na wiosne chciałbym 17 oz racing superturismo w foce mam takie 16 białe piękne felgi.
-
A4 B5 AFN+ by mapper
wiem że to tylko sonary już chciałem z żony a4 brać ale jak jej zaproponowałem zamiane to popukała mnie po głowie. wszystko z czasem będzie auto mam od niedawna, teraz trzeba felgi przemalować założyć zimówki i zarejestrować, zmiany zewnętrzne planuje dopiero na wiosne. na warsztacie mam jeszcze focusa na boxie jakimś tam i lata już grubo ponad 50 tys na nim i zero problemów a dbany nie jest 1.8 tddi 90 km na 115
-
A4 B5 AFN+ by mapper
to nie uszczelka tylko flansza do kolektora awx. box tymczasowy i nie martw się silnik nie padnie.
-
A4 B5 AFN+ by mapper
Więc tak chciałbym przedstawic moje audi które mam od 2 miesięcy, poprzednio latałem saabm 95 2.3t ale nastał czas ekonomi przez budowe domu. moje poprzednie autko: Audi szukałem w tanio w cenie do 5 tys także nie szukałem igiełki tylko auta do remontu ale dobrej bazy. Kupione w komisie zostawione w rozliczeniu. troche poobijane amortyzatory z tyłu sprawność 0% totalnie wylane, brak hamulców tylny zderzak połamany, maska źle polakierowana, cieknąca pompa, połamany próg, brak listew na dzwiach i dużo takich pierdów ale po pierwszym lifcie, właściciel z poznania miał ją 7 lat zaraz po sprowadzeniu. Miała to co chciałem czyli 1.9 afn, klimatyzacje (nawet działa) i kombi, a resztę się zbuduje:) Autko po zakupie: Mody silnika: Wycięty katalizator, i zrobiony wydech z rurki 2.5 cala na 1 tłumiku. Kolektor z AWX Turbo BRD Wtryski Firad 240 Pompa 11 FMIC audi a5 Sprzęgło z 1z na jednomasie, już pada po 20 tys km:) plan dwumas afn tarcza awx obita kevlarem i docisk awx Wywalony EGR Założony odolejacz na odmie, odma z wolotu wypięta i w butelke. Zawias: Gwint H&R Felgi jakieś tam 18 Rozpórka góra i dół Hamulce: 312mm przód i malowanie zacisków na czerwono Buda: Lampy polift + bixenon na soczewkach z Q7 Zderzak tył z polifta + hak uzupełnione 2 listwy jeszcze 2 zostały Gril s4 Lusterka składane elektrycznie Wnętrze: Plany kiedyś posprzątać Gajger boost Gałka alu sparco Cb m-tech legend 3 po małych modach + sirio megawat 3000 Kiera s4 Audio: Radio alpine cde-101r Wygłuszenie drzwi przód Zestaw odseparowany BLAUPUNKT CX170 165mm przód Wzmak do suba mega kick imperator 2000w Sub lanzar max heritage Foty:
-
demontaż zderzaka przy haku
masz taki sam ajzol jak w mojej u mnie jest po 3 śruby na strone od góry te długie i po 1 na strone pod tymi blaszkami po bokach co do nich przykręca się te uchwyty bagażnikowe.
-
auto nie ma mocy blad 00575
Podepne się pod temat. auto mam od 2 miesięcy dziś wracając z poznania mówię zobaczymy ile pojedzie. do 180 bez problemów i złapało błąd, auto muł. Zaraz szybko na warsztat kompa podpiołem i wali błedem 00575 (ciśnienie w kolektorze ssącym odchyłka regulacji) po zgaszeniu i odpaleniu wszystko ok wcześniej mi błedami nie walił a życia lekkiego niema. I teraz pytanie czego się czepiać? n75 czy rozbierać turbo i czyścić geometrie? Auto ma wywalonego kata i przelot wydech, kolektor z awx bez egr. box z vtechu. chyba że ten box coś miesza?
-
Cieknąca przekładnia
Ja wyszperałem przekładnie na olx.pl za całe 100zł i do tego miała nowe końcówki meyle, bez luzów i wycieków wiec warto było:) A wymiana piękna sprawa w audi 2 godz i po robocie a wymieniałem jeszcze dolne wahacze te banany.
-
Cieknąca przekładnia
Założyłem przekładnie z 1.6 i faktycznie pasuje. Wcześniej miałem ZF teraz Koyo, wszystko śmiga dzięki za porady.
-
Cieknąca przekładnia
tak właśnie myśle kupić używke i śmigać ale czy może być np od 1.6 czy były różnice w rocznikach i pojemnościach?
-
Cieknąca przekładnia
Wczoraj zaczeła mi ciec przekładnia z uszczelniacza pod lewą osłoną. i teraz się zastanawiam co robić. szukam taniego rozwiązania. czy kupić zestaw naprawczy i próbować uszczelnić, czy obdzwonić ogłoszenia z olxa i szukać używki? jak to jest z przekładniami w b5 są różne rodzaje czy nie? mam a4 b5 1.9 afn z 98r czy musi być z diesla czy od benzyny też pasuje?
-
jaki przegub do 130 zł max?
załóż metelli dobre ceny i jakość zakładam je u siebie na warsztacie i jeszcze żaden się nie rozsypał.