Treść opublikowana przez mapper
-
Panowie pomózcie afn
Najlepiej zrzucić miskę jak wpadło będzie w środku ale obejrzyj dookoła i na glebie jeszcze z 10 razy żeby się nie okazało że leży.
-
Ile oleju do "suchego" AFN
Kilka dni temu wymieniałem olej i uszczelkę miski. Jak ci zrobił to za 100 to mu zawieź jeszcze 4paka tyskacza. Ja na miarce mam max i wlałem 4,8l
-
A4 B5 AFN+ by mapper
11 z golfa 210tys km po strzale w dupe, 216 spoko spalanie dokładnie te same tylko konia więcej. Trasa ok 5-5.5 tryb mieszany ok 7-7,5. 216 chyba sprzedam bo jest pomysł na 230. Tak mi się marzy na gtb17 200/400
-
A4 B5 AFN+ by mapper
Nowe zabawki na dziś. Zrobiona na tylko miska, pompa na jutro.
-
Autostrada ile jechać
A jak temperatura spada np pomiędzy 70 a 90st ? To trzeba termostat wymienić
-
Co to za felga?
Wie ktoś czy to oryginał amg ? co to za felga? http://olx.pl/oferta/piekne-alufelgi-18-CID5-ID9kGCF.html
-
Jaki kolor Alu do granatowego Avanta? Pomocy!
- Jaki kolor Alu do granatowego Avanta? Pomocy!
Ja mam białe do lz5k i jakoś nie mogę się do tego przekonać- A4 B5 AFN+ by mapper
Już myślałem na takim patencie ale zimą jak zamarzną to by pewnie szlak je trafi.- A4 B5 AFN+ by mapper
Działają- A4 B5 AFN+ by mapper
Dziś odkryłem że mam elektrycznie składane lusterka:D- A4 B5 AFN+ by mapper
Nie nic nie klepały albo moje uszy tego nie wykryły:D ciśnienia 220 jeśli mi faktycznie takie ustawił bo osobiście nie widziałem jak robił. Trzeba polować ktoś nie będzie wiedział co sprzedaje to wałek znajdzie się za 100zł.- A4 B5 AFN+ by mapper
Każde 5 km jest na wagę złota- Galeria felg Audi A4 czyli pokażcie swoje fele
A8 17x8j et 48 205/50- A4 B5 AFN+ by mapper
Wałek 38e będzie ale przy zmianie rozrządu wleci. turbo już 4 razy wyciągałem i ani razu nie unosiłem silnika, ciasno ale wychodzi. Felgi na lato założone ale brakuje dystansu i kapsli, trzeba będzie też w końcu coś z listwami porobić bo wygląda kiepsko.- A4 B5 AFN+ by mapper
Wyczyściłem turbo ukazało się ze chodziło w połowie zakresu, teraz dmucha jak trzeba.- 215 na 8,5j
Pewnie że się da.- Audi A4 B5 1.9tdi by Budzik93
Ładna kolor jak u mnie:P Gleba koło i będzie git.- A4 B5 AFN+ by mapper
http://allegro.pl/zawor-cisnienia-n75-audi-1-9tdi-1h0906627-pierburg-i5148767756.html 1H0 to na kostke kwadrat. Nada sie ten? Zderzak podetne ile będzie trzeba ważne że zimno w dolocie będzie. Dziś założone 17 na lato.- A4 B5 AFN+ by mapper
Podmieniałem z n18 ale obydwa maja jakieś lipne numery, w tygodniu kupię nowy znalazłem na allegro za 109zł nowy pierburga. Podoba mi się ten z a5 i są na allegro za 150zł czyli za 100 znajdę a chinol 300. IC musi być teraz tani bo już dość inwestycji w auto na ten miesiąc.- A4 B5 AFN+ by mapper
Na razie korekty żadnej nie było, jest lepiej chętniej się zbiera ma więcej mocy na pewno, spalanie zostało te same. ogólnie wzm fajnie cenowo wychodzi. tylko walczę teraz z notlaufami, szukam n75 na podmiankę, a do zrobienia softu musi być wszystko na gotowo z mechaniki ogarnięte. Teraz napaliłem się na IC miał być z iveco ale będzie z a5- [B5 AFB] Audi A4 B5 2.5 TDI V6 Avant, German Style, 15", śliwka...
KW FK KONI WEITEC H&R Ja jeżdze na gwincie raceland bo kupiłem za grosze prawie nowy i nie narzekam jest twardo i nisko, raczej unikaj wynalazków typu gt cupline, ta-technix , mts technix.- Końcówka wtryski wuzetem
Zrobiłem na nich już ok 150 km Pali idealnie, chodzi równo moc jest, jutro bede robił korektje dawki to sprawdzę. wtryski robiłem u Juliana Małygi ze stęszewa i trochę mnie to zastanawiało że ogarnoł mi je w jakieś 30 min i nie widziałem jak je robił. Ma ktoś u siebie IC z iveco daily 2.8? starczy to do ok 170 km? Dziś ustawiłem dawke na 2.8 kąt 51 Korekcje pokazuje tak: 4 vs 3 0,26 2 vs 3 0.02 1 vs 3 0,24- A4 B5 AFN+ by mapper
Nic nie malowałem, znaczek oryginał, gril znalazłem na alledrogo za 40zł już ze znaczkiem.- Proszę o ocene 17nastek na nadchodzacą wiosnę;)
Będzie z glebą będzie spoko. Daj foto jak założysz. - Jaki kolor Alu do granatowego Avanta? Pomocy!