Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

mapper

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez mapper

  1. mapper odpowiedział(a) na jakubek1992 temat w 1.9TDI
    Najlepiej zrzucić miskę jak wpadło będzie w środku ale obejrzyj dookoła i na glebie jeszcze z 10 razy żeby się nie okazało że leży.
  2. mapper odpowiedział(a) na Hezen temat w 1.9TDI
    Kilka dni temu wymieniałem olej i uszczelkę miski. Jak ci zrobił to za 100 to mu zawieź jeszcze 4paka tyskacza. Ja na miarce mam max i wlałem 4,8l
  3. 11 z golfa 210tys km po strzale w dupe, 216 spoko spalanie dokładnie te same tylko konia więcej. Trasa ok 5-5.5 tryb mieszany ok 7-7,5. 216 chyba sprzedam bo jest pomysł na 230. Tak mi się marzy na gtb17 200/400
  4. Nowe zabawki na dziś. Zrobiona na tylko miska, pompa na jutro.
  5. A jak temperatura spada np pomiędzy 70 a 90st ? To trzeba termostat wymienić
  6. Wie ktoś czy to oryginał amg ? co to za felga? http://olx.pl/oferta/piekne-alufelgi-18-CID5-ID9kGCF.html
  7. Ja mam białe do lz5k i jakoś nie mogę się do tego przekonać
  8. Już myślałem na takim patencie ale zimą jak zamarzną to by pewnie szlak je trafi.
  9. Działają
  10. Dziś odkryłem że mam elektrycznie składane lusterka:D
  11. Nie nic nie klepały albo moje uszy tego nie wykryły:D ciśnienia 220 jeśli mi faktycznie takie ustawił bo osobiście nie widziałem jak robił. Trzeba polować ktoś nie będzie wiedział co sprzedaje to wałek znajdzie się za 100zł.
  12. Każde 5 km jest na wagę złota
  13. Wałek 38e będzie ale przy zmianie rozrządu wleci. turbo już 4 razy wyciągałem i ani razu nie unosiłem silnika, ciasno ale wychodzi. Felgi na lato założone ale brakuje dystansu i kapsli, trzeba będzie też w końcu coś z listwami porobić bo wygląda kiepsko.
  14. Wyczyściłem turbo ukazało się ze chodziło w połowie zakresu, teraz dmucha jak trzeba.
  15. Pewnie że się da.
  16. Ładna kolor jak u mnie:P Gleba koło i będzie git.
  17. http://allegro.pl/zawor-cisnienia-n75-audi-1-9tdi-1h0906627-pierburg-i5148767756.html 1H0 to na kostke kwadrat. Nada sie ten? Zderzak podetne ile będzie trzeba ważne że zimno w dolocie będzie. Dziś założone 17 na lato.
  18. Podmieniałem z n18 ale obydwa maja jakieś lipne numery, w tygodniu kupię nowy znalazłem na allegro za 109zł nowy pierburga. Podoba mi się ten z a5 i są na allegro za 150zł czyli za 100 znajdę a chinol 300. IC musi być teraz tani bo już dość inwestycji w auto na ten miesiąc.
  19. Na razie korekty żadnej nie było, jest lepiej chętniej się zbiera ma więcej mocy na pewno, spalanie zostało te same. ogólnie wzm fajnie cenowo wychodzi. tylko walczę teraz z notlaufami, szukam n75 na podmiankę, a do zrobienia softu musi być wszystko na gotowo z mechaniki ogarnięte. Teraz napaliłem się na IC miał być z iveco ale będzie z a5
  20. KW FK KONI WEITEC H&R Ja jeżdze na gwincie raceland bo kupiłem za grosze prawie nowy i nie narzekam jest twardo i nisko, raczej unikaj wynalazków typu gt cupline, ta-technix , mts technix.
  21. mapper odpowiedział(a) na mapper temat w Audi A4 B5
    Zrobiłem na nich już ok 150 km Pali idealnie, chodzi równo moc jest, jutro bede robił korektje dawki to sprawdzę. wtryski robiłem u Juliana Małygi ze stęszewa i trochę mnie to zastanawiało że ogarnoł mi je w jakieś 30 min i nie widziałem jak je robił. Ma ktoś u siebie IC z iveco daily 2.8? starczy to do ok 170 km? Dziś ustawiłem dawke na 2.8 kąt 51 Korekcje pokazuje tak: 4 vs 3 0,26 2 vs 3 0.02 1 vs 3 0,24
  22. Nic nie malowałem, znaczek oryginał, gril znalazłem na alledrogo za 40zł już ze znaczkiem.
  23. Będzie z glebą będzie spoko. Daj foto jak założysz.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.