Treść opublikowana przez mapper
-
Ślizga się sprzęgło
Pojeździj spokojnie niech się ułoży.
-
Czyszczenie turbiny
Ale też nie pomoże, tam nie masz sadzy.
-
A4 B5 AFN+ by mapper
Mniej dymu, na razie nie widzę wcale, a moc to zobaczymy jak będzie dostrojony na igłe.
-
A4 B5 AFN+ by mapper
Tylko ciekawy byłem Podoba mi się taka zabawka ale misi czekać do wakacji Popołudniowe mody
-
A4 B5 AFN+ by mapper
Hak musi być, przez zimę przewiózł kilka ton węgla, wożę dużo materiałów na budowę, także na pewno zostaje bo to zarabia na siebie. Mi ciach zrobił podstawki także zmieniam kości. teraz na tych muszę zrobić komplet logów i jeszcze jedna korekta będzie dopiero wtedy odwiedzę hamulcownie. Wie ktoś czy ta suszarka pasi do afn? http://olx.pl/oferta/turbina-turbosprezarka-gtb2260vzk-tuning-1-9-tdi-promocja-CID5-IDeRLrb.html#6f2dccb0ad
-
A4 B5 AFN+ by mapper
Ja zakładałem końcówki, turbo, pompe i inne pierdoły i jeździłem jakiś czas na niezestrojonym, ogólnie jeździł kaszaniasto, co jakiś czas trzeba było turbo czyścić bo zaklejało. Dopiero po zestrojeniu były efekty. Właśnie doszły kości wie jest robota na popołudnie. Te osłony masakra dlatego nie mam. większość ludzi ma montowane na zestaw trytek i kilka wkrętów każdy z innej parafi, później więcej czasu zajmuje zdjęcie osłon jak wymiana oleju ile płaciłeś za olej i ile wchodzi? powoli też będe musiał tam zajrzeć, bo jak na razie skrzynia to jedyna bez awaryjna część w moim złomku
-
A4 B5 AFN+ by mapper
Fajki czyli? bo nie rozumiem w tym tygodniu będzie druga wersja softu To jeszcze zostanie Ci turbo wtryski i 200 bedzie
-
A4 B5 AFN+ by mapper
No elegancko, kolejny mod na+ Kiedy wrzucasz wałek? Widziałem bez relingów u wodza no fotach, a że odkleiła mi się cała podsufitka to była okazja. na razie dorobiłem zaślepki, jak latem będzie czas to szpachelek i malowanie będzie.
-
A4 B5 AFN+ by mapper
Końcówki kupiłem a chińskim markecie w dziale tuning za 30zł z nierdzewki ale po małych przeróbkach siadły ładnie
-
Śruba mocująca wahacze górne w zwrotnicy
Pewnie za dużo zjadłeś przed robotą I nadmiar mocy miałeś
-
A4 B5 AFN+ by mapper
Od razu ustawiłem na max twardo więc nie wiem. Muszę je zdemontować przewiercić dziury w mocowaniach tak żeby szło regulować twardość na aucie bez wyciągania. Na max twardo jest za twardo, praktycznie zero amortyzacji. Dziś wleciał komplet wahaczy skv na testy. Założone dekielki do Avusa. Nowe końcówki na wydech i pozbyłem się relingów (widziałem avanta bez i nie mogłem się powstrzymać).
-
Wahacze SKV
Zawias dziś wrzucony na auto, wykonanie podoba mi się bardziej od maxgear i krafta, śruby solidne i kompletne (często w zestawie maxgear nie było śruby na 2 górne wahacze do skręcenia w zwrotnicy a ona się najczęściej zapieka i trzeba ciąć) A reszta zależy już od jakości sworzni i tulejek a to zobaczymy z czasem. Końcówki założę jutro.
-
Listwy drzwiowe/progowe polift, jakie polecacie kupić?
Ja miałem tył zamienniki wyglądały ok. Szyny maja plastikowe wiec przynajmniej nie gniją.
-
Turbo wciaz urywa! Pomocy.
Soft seryjny? jeździsz spokojnie?
-
Wahacze SKV
Na szybko obejrzałem, wahacze wyglądają solidnie (czy solidne się okaże), śruby powlekane jakimś zabezpieczeniem zielonym jak w oryginale, lepsze jak w tanich zestawach bo tam dają zwykłe. teraz trzeba montować i zobaczyć jak się sprawdzi
-
Strefa Śmiechu
- Jaki Pies do Ogrodu?
To masz jakiegoś z ADHD Mój to staje żeby się najeść i idzie spać dalej, 90% dnia to gdzieś śpi.- [B5 AFN] Daily Car by fafnasty 19"
Jakieś przeróbki do tej kiery czy P&P siada?- Jaki Pies do Ogrodu?
Ja polecę labradora, do dzieci idealny, zero agresji, mój to nawet szczekać nie umie- Ogrodzenie Betonowe Sąsiada...
Niech się cieszy że płotu nie musiała za swoje robić obsadzić tujami, zarośnie i będzie ładnie.- Wygląd tarczy tył
Prowadnice z jarzmie chodzą luźno? jak wygląda tarcz od wewnętrznej strony?- A4 B5 By Chudy ;]
Ważne że w dobrą stronę felga jest, gleba będzie. Powodzenia w modach.- AHU nie chce odpalić
A podłączyłeś na krótko? odpalił? jak odpalił to lecisz po kablu od zaworu i szukasz przerwy.- AHU nie chce odpalić
To daj na zawór zasilanie kawałkiem kabla z aku i zobacz czy zagada.- Nowicjusz - wątek powitalny
Siema. - Jaki Pies do Ogrodu?