Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

mapper

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez mapper

  1. mapper odpowiedział(a) na piciuok temat w Audi A4 B5
    Pojeździj spokojnie niech się ułoży.
  2. mapper odpowiedział(a) na dawid332 temat w 1.8T
    Ale też nie pomoże, tam nie masz sadzy.
  3. Mniej dymu, na razie nie widzę wcale, a moc to zobaczymy jak będzie dostrojony na igłe.
  4. Tylko ciekawy byłem Podoba mi się taka zabawka ale misi czekać do wakacji Popołudniowe mody
  5. Hak musi być, przez zimę przewiózł kilka ton węgla, wożę dużo materiałów na budowę, także na pewno zostaje bo to zarabia na siebie. Mi ciach zrobił podstawki także zmieniam kości. teraz na tych muszę zrobić komplet logów i jeszcze jedna korekta będzie dopiero wtedy odwiedzę hamulcownie. Wie ktoś czy ta suszarka pasi do afn? http://olx.pl/oferta/turbina-turbosprezarka-gtb2260vzk-tuning-1-9-tdi-promocja-CID5-IDeRLrb.html#6f2dccb0ad
  6. Ja zakładałem końcówki, turbo, pompe i inne pierdoły i jeździłem jakiś czas na niezestrojonym, ogólnie jeździł kaszaniasto, co jakiś czas trzeba było turbo czyścić bo zaklejało. Dopiero po zestrojeniu były efekty. Właśnie doszły kości wie jest robota na popołudnie. Te osłony masakra dlatego nie mam. większość ludzi ma montowane na zestaw trytek i kilka wkrętów każdy z innej parafi, później więcej czasu zajmuje zdjęcie osłon jak wymiana oleju ile płaciłeś za olej i ile wchodzi? powoli też będe musiał tam zajrzeć, bo jak na razie skrzynia to jedyna bez awaryjna część w moim złomku
  7. Fajki czyli? bo nie rozumiem w tym tygodniu będzie druga wersja softu To jeszcze zostanie Ci turbo wtryski i 200 bedzie
  8. No elegancko, kolejny mod na+ Kiedy wrzucasz wałek? Widziałem bez relingów u wodza no fotach, a że odkleiła mi się cała podsufitka to była okazja. na razie dorobiłem zaślepki, jak latem będzie czas to szpachelek i malowanie będzie.
  9. Końcówki kupiłem a chińskim markecie w dziale tuning za 30zł z nierdzewki ale po małych przeróbkach siadły ładnie
  10. Pewnie za dużo zjadłeś przed robotą I nadmiar mocy miałeś
  11. Od razu ustawiłem na max twardo więc nie wiem. Muszę je zdemontować przewiercić dziury w mocowaniach tak żeby szło regulować twardość na aucie bez wyciągania. Na max twardo jest za twardo, praktycznie zero amortyzacji. Dziś wleciał komplet wahaczy skv na testy. Założone dekielki do Avusa. Nowe końcówki na wydech i pozbyłem się relingów (widziałem avanta bez i nie mogłem się powstrzymać).
  12. Zawias dziś wrzucony na auto, wykonanie podoba mi się bardziej od maxgear i krafta, śruby solidne i kompletne (często w zestawie maxgear nie było śruby na 2 górne wahacze do skręcenia w zwrotnicy a ona się najczęściej zapieka i trzeba ciąć) A reszta zależy już od jakości sworzni i tulejek a to zobaczymy z czasem. Końcówki założę jutro.
  13. Ja miałem tył zamienniki wyglądały ok. Szyny maja plastikowe wiec przynajmniej nie gniją.
  14. Soft seryjny? jeździsz spokojnie?
  15. Na szybko obejrzałem, wahacze wyglądają solidnie (czy solidne się okaże), śruby powlekane jakimś zabezpieczeniem zielonym jak w oryginale, lepsze jak w tanich zestawach bo tam dają zwykłe. teraz trzeba montować i zobaczyć jak się sprawdzi
  16. To masz jakiegoś z ADHD Mój to staje żeby się najeść i idzie spać dalej, 90% dnia to gdzieś śpi.
  17. Jakieś przeróbki do tej kiery czy P&P siada?
  18. Ja polecę labradora, do dzieci idealny, zero agresji, mój to nawet szczekać nie umie
  19. Niech się cieszy że płotu nie musiała za swoje robić obsadzić tujami, zarośnie i będzie ładnie.
  20. mapper odpowiedział(a) na szper11 temat w Audi A4 B5
    Prowadnice z jarzmie chodzą luźno? jak wygląda tarcz od wewnętrznej strony?
  21. Ważne że w dobrą stronę felga jest, gleba będzie. Powodzenia w modach.
  22. mapper odpowiedział(a) na Krzycho0 temat w 1.9TDI
    A podłączyłeś na krótko? odpalił? jak odpalił to lecisz po kablu od zaworu i szukasz przerwy.
  23. mapper odpowiedział(a) na Krzycho0 temat w 1.9TDI
    To daj na zawór zasilanie kawałkiem kabla z aku i zobacz czy zagada.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.