Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

mapper

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez mapper

  1. Lutowałem taką zwykła lutownica, naostrzona na szlifierce. Całkiem ładnie to idzie tylko te fabryczne są jeszcze przyklejone jakimś klejem i przez to kijowo się je ściąga. Wystrojone już w 90% jeszcze mała korekta teraz po logach i będzie, trzeba było jeszcze skręcić gruszkę o 1 obr i wstaje bardzo ładnie, bez porównania z brd. TDmucha 1.8 Bara i chyba tak zostanie. Jak ciach ogarnie soft do końca to wrzucę wykres co tam wyszło.
  2. Ostatnio wpadły mi w łapska białe diody więc dziś się pobawiłem, nareszcie ta czerwień nie wali po oczach.
  3. Czasem tak jest że po uszczelnieniu góry zaczyna zjadać dołem, zresztą litr na 6 tys to nie tragedia lepiej jak trochę weźmie jak by miał dawać
  4. Wahacze nie maja nic do wysokości.
  5. http://www.penera.pl/77027/1100_koni_mechanicznych_w_audi_rs7_takiego_potwora_w_akcji_jeszcze_nie_widzialem.html
  6. A mnie nalatane na skv może już 20tys km kilka dni temu pakowałem zwrotki od w8 do hebla 320 więc zrobiłem rewizje. Prawy górny przedni pękła w połowie osłona sworznia dostał się syf i już ma lekkie luzy więc niedługo wyjedzie i na dolnych prostych delikatnie zaczyna pękać guma na sworzniach więc za jakiś czas pękną wejdzie syf i wiadomo co dalej, reszta trzyma się ładnie. wszystkie tuleje całe. Generalnie polepszyć jakość osłon sworzni i będą całkiem dobre wahacze
  7. Nie ale mam latarkę w telefonie :grin: Jak możesz to wyślij na PW. A z tyłem coś myślałeś? u mnie z tyłu też powoli lipa więc coś trzeba będzie ulepić.
  8. Teraz to będzie ogień zamiast dymu ładnie ogarnięte
  9. Tak gtb17 od ciacha chciałem 22 ale nie szło trafić w dobrej cenie, jak uda to się wystroić na na ok 215 km to zostaje aż nie zdechnie bo w sumie co więcej można zrobić z tego zabytku żeby jeździł na co dzień i nie pluł korbami , puszka awx nie wejdzie w żaden sposób żeby ładnie wyglądała, Zamontowałem puszkę z afn, wlot powiększony na 3 cale do turbo i z boku wycięta dziura żeby więcej powietrza ssało, podobnie jak w awx. Trochę buczy ale przynajmniej klekotu nie słychać . U mnie heble jeszcze leżą, w zeszłym tygodniu kupiłem półosie także zestaw gotowy mam tylko jeszcze czas wygospodarować i będę zakładać. Wesz i jaka różnica na większym heblu? warto było?
  10. Ciekawe ile da rade zrobić na tej dmuchawce..
  11. Nowa zabawka
  12. Robię swap na 320 a b5 afn i nie wiem jak to jest do końca z półosiami. Posiadam już Zwrotnice z w8 tarcze klocki z b7 320 Zaciski z a6 Jak to jest z półosiami czy starczą kompletne z ajm? czy trzeba jeszcze zmieniać w tych półosiach z ajm przegub zewnętrzny na np z 2.5 tdi AJM ma na zewnętrznym przegubie 33 zęby czy 38 ?
  13. 220 km masz na na gtb17? do ilu faktycznie starcza ta dmuchawa? Zamierzam zmienić brd i mam dylemat czy 17 czy 22 ile dmuchało ci te turbo?
  14. Avant bez relingów wymiata Avusy zamieniłem na te. teraz jeżdżą w s4 b6.
  15. http://allegro.pl/sam03-tkanina-samochodowa-na-podsufitke-i5946585302.html kupiłem 3 metry zeszło 2 z groszem na sufit i słupki, do tego 2 puszki kleju w sprayu po 500ml miałem jakiś ixell ze znaczkiem renault. Oklejanie bardzo proste także jak odchodzi podsufitka to polecam, niedrogo a sufit jak nowy. Plastiki jak gdzieś znajdę to zmienię na czarne. Wleciały felgi 19 z nowymi oponkami przód 225/35 tył 235/35, jeszcze trochę dystansu, skręcić w dół w wolnej chwili. Zmieniony olej w skrzyni, Naprawiona klima (opaska od fmic zrobiła dziurę w osuszaczu)
  16. U mnie teraz wleciały 19 jeżdżę na KW V2 zobaczymy ile tuleje wytrzymają. Właśnie wybiły mi się końcówki drążków sbs wytrzymały całe 3 miesiące na 18, teraz wrzucam skv z zestawu co dostałem, ciekawe ile przeżyją.
  17. K2 AKRA spryskaj cały silnik poczekaj 5 min, daj mu z węża i wygląd jak w komisie
  18. mapper odpowiedział(a) na 051096 temat w 1.6
    ADP
  19. Podejrzewam że nic nie da, bo co ma się w tym wybić. Najważniejsza jakość tulei i sworznia. Ostatnio robiłem passata b5 po strzale w koło miał najtańsze wahacze takie zupełne no name złamało zwrotnice a wahacze nie ruszone. Więc alu z puszek po browarach tam chyba nie dają
  20. Jak trzeba ma na testy wyebane krafty, qap LF i coś tam jeszcze dziwnego się znajdzie
  21. Ale fotek natrzaskałeś Widzę że montaż ruszył hurtowo ciekawe ile to wytrzyma, u mnie zrobione już ponad 5 tys i na razie trzyma jak trzeba, jeszcze 5 tys i pobije krafty, także trzymam kciuki za jakość
  22. Wstaw zdjęcia i zdemontuj osłony sworznia na porównanie co mają oba w środku.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.