Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

mapper

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez mapper

  1. mapper odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B5
    Pianka puściła nie ma co podklejać bo i tak nic nie da. zdjąć podsufitke, nowy materiał plus klej w sprayu i za nieduże pieniądze masz nowy sufit.
  2. mapper odpowiedział(a) na kzk temat w 1.9TDI
    Jak po wciśnięciu sprzęgła cichnie to zrzuć skrzynie i zobacz co się dzieje ze sprzęgłem.
  3. mapper odpowiedział(a) na grippen temat w Audi A4 B5
    cobra12345 polecam z wtryskami mam od niego firady 240 i działają bdb
  4. mapper odpowiedział(a) na grippen temat w Audi A4 B5
    Jak planujesz 200 to w 216 się nie baw bo i tak będziesz sprzedawał. ładuj od razu 230.
  5. Może się boi kolegi?
  6. I uważaj na pedał gazu ja połamałem mocowanie pedału jak wyciągałem.
  7. Dzwoniłeś i innego nr tel ?
  8. Ja żonie nie chce auta pożyczyć a co dopiero koledze, miejmy nadzieje że nic nie wywinął i się znajdzie.
  9. Raceland? spoko gwint, byłem zadowolony, miałem prawie nówkę, jedyny problem to że po zimie regulacja porządnie stała. Później poszło do innej a4 i jeździ do dziś. Fotele przód ogarnięte, dołożona wiązka z grzaniem. Oklejony czarnym materiałem sufit i przednie słupki, nawet wyszło jak z fabryki Teraz czas na większe heble..
  10. mapper odpowiedział(a) na dawid332 temat w 1.8T
    Ma 2 taki sam temat i tam twierdzi że nic nie czuć palonego oleju.
  11. Po samej zmianie przelewów odpalisz bez problemu.
  12. mapper odpowiedział(a) na piciuok temat w Audi A4 B5
    A jednak nasmarował na bogato Ważne że fura już śmiga jak trzeba
  13. Płynu nie ubywa? Dym nie pachnie słodko, biały kolor? jak nie to musi żyć.
  14. http://olx.pl/oferta/audi-audi-CID5-IDf7jrb.html#0c9cdc2a10
  15. No to weź go przegoń i będzie dobrze
  16. mapper odpowiedział(a) na adasijo temat w Audi A4 B5
    W jakimś programie na tvn turbo to testowali, świeciły słabiutko.
  17. Ty na razie nic nierób tylko weź auto i je przegoń porządnie o nie słuchaj tych bajek że zmiana na 5w zaszkodziła. Olej masz jak najbardziej ok. Prawie wszystko co tylko można zalewam max life 5w40 olej bardzo dobry, dużo aut które jeździło na 15w40 dostawało od razu 5w i chodzą pięknie. Zobacz czym dym pachnie, palonym olejem czy czym?
  18. Na razie malina, nie pływa idzie sztywno. Ale to początek jak wytrzyma 40 tys czyli nie cały rok to będzie bdb zestaw za tą kasę ale to trzeba jeszcze czasu.
  19. To muszę jakąś dysze od gaźnika tam wcisnąć i zobaczyć czy przestanie
  20. Nie mam. a w tym trójniku jest jakaż zwężka?
  21. pokazywał źle było ok -0.2 trzeba go rozebrać i ustawić wskazówkę na 0. turbo teraz dmucha mi 1.7 i tyle samo pokazuje wiec jest ok tylko do ok 0.5 bar delikatnie drży mi wskazówka, nie wiem czemu ale to nie przeszkadza.
  22. Nadszedł czas na remont wnętrza. bo smród brud i komuna Lało wodą do środka z pod obudowy filtra kabinowego, podłoga pasażera pływała, odpadła podsufitka o fotele po roku jazdy na roboczo już nie do umycia, Podsufitka wyleciała, podłoga też, przymiarka foteli z saaba 9-5 ( miałem i najlepiej mi się w nich jeździło) także muszą być kierowcy już wspawany pasażera niebawem, zostanie tylko zrobić instalacje do podgrzewania. tylne dolne siedzisko już wleciało został tylko problem z oparciem. Zamontowałem jeszcze gajger od temperatury oleju.
  23. Makite robi Dolmar, dobra piła, stihl jak piszą sam plastik, ja ostatnio kupiłem stihla 023 (dobra stara piła ma 15 lat) zrobiony remont kapitalny, uszczelki łożyska szlif itp, teraz będzie na kolejne 15 lat. Według mnie lepsza wersja niż kupno nowej.
  24. mapper odpowiedział(a) na piciuok temat w Audi A4 B5
    Może nasmarował żeby nie piszczało zrób spokojnie trase i będzie ok. Nowe to miękkie, koła pewnie nie dałeś do przeszlifowania? u mnie nowy zestaw luk z 1z też się ślizgał, ale się ułożył po ok 100km i było ok. Dopiero po solidniejszym sofcie nie dało rady.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.