Treść opublikowana przez mapper
-
A4 B5 AFN+ by mapper
Co by szyba nie pękała:D Większa sztywność karoseri, lepsze prowadzenie, ja jedyne co zaobserwowałem to że mi plastiki trochę przestały skrzypieć w środku. A co najważniejsze to świadomość że mam rozpórki:D lans +10
-
[B5 AFB] Audi A4 B5 2.5 TDI V6 Avant, German Style, 15", śliwka...
Zakładaj gwint bo koza niesamowita, z tyłu to tam głowe wsadzić można
-
A4 B5 AFN+ by mapper
Dziś dostałem górną rozpórkę a6 c5 2.5 tdi za całe 30 zł na szrocie:D szybkie mody i już na aucie, felgi już wypiaskowanie i pomalowane proszkowo na biało. Dziś założyłem wtryski 216 na końcówkach wuzetem, teraz czas na fmic
-
Końcówka wtryski wuzetem
Dowiedziałem się że wuzetem nie ma końcówek 230 także coś mi typ z allegro ściemnia. nigdzie nie mogę znaleźć końcówek 230. Zamawiam chyba wuzetem 216 po 79 zł szt na allegro i dam do zrobienia na moich wtryskach biorą po 50 zł od szt czyli ok 540zł wyjdzie za komplet i ciśnienia ustawie 220/300 Wtryski założone, jest lepiej troszkę podkapca i parę koników doszło. dawka spadła mi z 2,8 na 2,2 i kąt z 46 na 54 chyba, kazałem ustawić ciśnienia 220/300 tylko niemam pojęcia czy mi ustawił ok bo nie widziałem jak robi, idzie sprawdzić to jakoś vagiem?
-
Końcówka wtryski wuzetem
Czasem może być tak że latem turbo awx pójdzie do ludzi a wsadzę brd także wole na zapas 230. Jakie ciśnienia kazać ustawić 190 czy 220 ??
-
Końcówka wtryski wuzetem
W ile celować nie wiem. teraz jest turbo awx dolot awx pompa 10 wydech 2.5, powoli ma być pompa 11 i fmic do tego teraz chcę wtryski mam ofert od muszka.d wtryski 230 na końcówkach wuzetem za 890 także cena dobra raczej.
-
Końcówka wtryski wuzetem
Planuje zmienić wtryski w afn wtryski będą 216 lub 230 chce je zamówić na polskich końcówkach wuzetem. Jeździ ktoś na nich? jak z trwałością? jakie ciśnienia wybrać 190/300 czy 220/300? jakie są między nimi różnice?
-
A4 B5 AFN+ by mapper
No to będą białe. Myślałem nad turbo brd, 230 i pompą 11 ale na razie nie chce aż tak ostro pchać, może na następny sezon. Na razie tylko wtryski i przez sezon dopracować blache. maske siknąć zrobić coś z listwami i takie duperela.
-
A4 B5 AFN+ by mapper
Dokładnie 205/50 to co robić białe? jeszcze myślałem nad polerka ale nie mam chęci..
-
A4 B5 AFN+ by mapper
Wiem na pewno bedzie tylko musi się okazjonalnie trafić. Teraz powoli szykuje na lato 17 z a8 jak te z foty, malowane będą proszkowo tylko nie mam pojęcia czy zrobić je na czarno czy walnąć na biało ??? na to opona 205/50
-
A4 B5 AFN+ by mapper
Narazie plus taki że nie dmucha po 2 bary, w starym geometria stała. Powoli zbieram na 216 i ic dopiero wtedy coś mocy przybędzie. Szkoda tylko że taka cicha jest lubiłem ten świst jak wstawała na tej z afn. Nowe lampy zbudowane na bazie polifta i soczewek z Q7 na bi zenon 4300k i gril ala s4 I taka tam rozpórka, czerwona miała dać +10 km a ja nic nie czuje:D
-
A4 B5 AFN+ by mapper
Dziś wytargałem suszarke bo coś przeładowywała, w środku syf że hoho:D Po czyszczeniu W tym tygodniu taczka dostało nowe sprzęgło LUK na jednomasie z 1Z a dziś nowe tulejki na tylnią belke zalane klejem do szyb coby je trochę usztywnić. Chciałem z poliuretanu ale nigdzie nie mają. Dziś wsadziłem suszarke z awx. Aż dziwne że taka cisza ta z afn na niskich obratach gwizdała a na tej nic.
-
Cieknąca przekładnia
To trzeba kupić używke suchą i latać dalej. Z tym dolewaniem to u mnie było tak że w tydzień wyjeździłem oleju hipola za 170zł a 100 dałem za przekładnie także jak dużo jeździsz to nie dolejwa tylko wymieniaj szybko i bedzie taniej.
-
Łopatologiczny test zaworu N75
Zdejmij rurę dolotu powietrza do filtra klucz 10 fajke lub na małą grzechotkę i odkręcasz bez problemu n75
-
Jak podłączyć wzmacniacz i skrzynie
Szukaj na wyjściu z radia 12v po włączeniu radia (najczęściej niebieski kabelek)
-
Jak podłączyć wzmacniacz i skrzynie
REM - remote- zdalne włączanie wzmacniacza, służy do tego, że w momencie włączenia radia automatycznie włączy się wzmacniacz, podłączasz go do (remote, remote antena, antena -są różne oznaczenia) w radiu.
-
Co ile km wymieniasz olej w swoim silniku Audi TDI?
I dobra cena całe 20zł litr, więc nie ma sensu lać castroli itp.
-
Co ile km wymieniasz olej w swoim silniku Audi TDI?
1.9 afn Agip 5w/50 co 10 tys.
-
Cieknąca przekładnia
http://a4-klub.pl/index.php?/topic/14230-b5-afn-wymiana-przekladni-kierowniczej-maglownicy-fotostory/
-
Po wymianie tarcz tylnych nie działa ABS
Podłącz kompa i Ci powie
-
Monety 1 i 2 gr na co wymienic ?
idź do spożywczaka i wymień na 2 4-paki:D k każdym sklepiku wezmą z chęcią.
-
Przeguby Ale jakie?
Bierz Meteli cena vs jakość najlepsze, zakładam je u siebie i nikt jescze nie reklamował
-
A4 B5 AFN+ by mapper
zmieniasz jarzma i tarcze kliocki te same co pod 288. hamulce teraz bajka:)
-
A4 B5 AFN+ by mapper
Wczoraj wymiana oliwy agip 5w/50 plus filterek, uszykowane mam już sprzęgło LUK nowy komplecik, brakuje mi jeszcze jednomasy z 1z i śrub i zwalam skrzynie bo coś mi się zaczeło ślizgać ostatnio:)
-
A4 B5 AFN+ by mapper
Wiem że 2 rurki lepiej ale cały z kwasówki więc szkoda by go ciąć i spawać końcówki a mam do dyspozycji tylko migomat. Jak na tdi to dzwięk nawet fajny do 3 tys obr cisza dopiero przy bucie drze ryja także uciążliwy nie jest. Jedyne bo mi braknie w audi to dzwięk hks-a Z czasem dłubnąć żeby tak jeździło i bedzie malina Dziś wjechał gwint raceland zamiast kitu supersporta. I oczywiście znalazł się 1 wahacz do wymiany. Zestaw na zime 16. Dziś wjechał gwint raceland zamiast kitu supersporta. I oczywiście znalazł się 1 wahacz do wymiany. Zestaw na zime 16. Ulepszenie hamulcy na 312 i gajger od suszarki