Treść opublikowana przez mapper
-
A4 B5 AFN+ by mapper
Lutowałem taką zwykła lutownica, naostrzona na szlifierce. Całkiem ładnie to idzie tylko te fabryczne są jeszcze przyklejone jakimś klejem i przez to kijowo się je ściąga. Wystrojone już w 90% jeszcze mała korekta teraz po logach i będzie, trzeba było jeszcze skręcić gruszkę o 1 obr i wstaje bardzo ładnie, bez porównania z brd. TDmucha 1.8 Bara i chyba tak zostanie. Jak ciach ogarnie soft do końca to wrzucę wykres co tam wyszło.
-
A4 B5 AFN+ by mapper
Ostatnio wpadły mi w łapska białe diody więc dziś się pobawiłem, nareszcie ta czerwień nie wali po oczach.
-
[B5 AFN]Grób TDi by Wodz,koła 20",engine AFN na GTB22 235KM/450NM
Czasem tak jest że po uszczelnieniu góry zaczyna zjadać dołem, zresztą litr na 6 tys to nie tragedia lepiej jak trochę weźmie jak by miał dawać
-
Strefa Śmiechu
- Wahacze SKV
Wahacze nie maja nic do wysokości.- Strefa Śmiechu
http://www.penera.pl/77027/1100_koni_mechanicznych_w_audi_rs7_takiego_potwora_w_akcji_jeszcze_nie_widzialem.html- Wahacze SKV
A mnie nalatane na skv może już 20tys km kilka dni temu pakowałem zwrotki od w8 do hebla 320 więc zrobiłem rewizje. Prawy górny przedni pękła w połowie osłona sworznia dostał się syf i już ma lekkie luzy więc niedługo wyjedzie i na dolnych prostych delikatnie zaczyna pękać guma na sworzniach więc za jakiś czas pękną wejdzie syf i wiadomo co dalej, reszta trzyma się ładnie. wszystkie tuleje całe. Generalnie polepszyć jakość osłon sworzni i będą całkiem dobre wahacze- A4 B5 AFN+ by mapper
Nie ale mam latarkę w telefonie :grin: Jak możesz to wyślij na PW. A z tyłem coś myślałeś? u mnie z tyłu też powoli lipa więc coś trzeba będzie ulepić.- [B5 AFN]Grób TDi by Wodz,koła 20",engine AFN na GTB22 235KM/450NM
Teraz to będzie ogień zamiast dymu ładnie ogarnięte- A4 B5 AFN+ by mapper
Tak gtb17 od ciacha chciałem 22 ale nie szło trafić w dobrej cenie, jak uda to się wystroić na na ok 215 km to zostaje aż nie zdechnie bo w sumie co więcej można zrobić z tego zabytku żeby jeździł na co dzień i nie pluł korbami , puszka awx nie wejdzie w żaden sposób żeby ładnie wyglądała, Zamontowałem puszkę z afn, wlot powiększony na 3 cale do turbo i z boku wycięta dziura żeby więcej powietrza ssało, podobnie jak w awx. Trochę buczy ale przynajmniej klekotu nie słychać . U mnie heble jeszcze leżą, w zeszłym tygodniu kupiłem półosie także zestaw gotowy mam tylko jeszcze czas wygospodarować i będę zakładać. Wesz i jaka różnica na większym heblu? warto było?- A4 B5 AFN+ by mapper
Ciekawe ile da rade zrobić na tej dmuchawce..- A4 B5 AFN+ by mapper
Nowa zabawka- Montaż hebli 312 mm lub 320 mm
Robię swap na 320 a b5 afn i nie wiem jak to jest do końca z półosiami. Posiadam już Zwrotnice z w8 tarcze klocki z b7 320 Zaciski z a6 Jak to jest z półosiami czy starczą kompletne z ajm? czy trzeba jeszcze zmieniać w tych półosiach z ajm przegub zewnętrzny na np z 2.5 tdi AJM ma na zewnętrznym przegubie 33 zęby czy 38 ?- [b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
220 km masz na na gtb17? do ilu faktycznie starcza ta dmuchawa? Zamierzam zmienić brd i mam dylemat czy 17 czy 22 ile dmuchało ci te turbo?- A4 B5 AFN+ by mapper
Avant bez relingów wymiata Avusy zamieniłem na te. teraz jeżdżą w s4 b6.- A4 B5 AFN+ by mapper
http://allegro.pl/sam03-tkanina-samochodowa-na-podsufitke-i5946585302.html kupiłem 3 metry zeszło 2 z groszem na sufit i słupki, do tego 2 puszki kleju w sprayu po 500ml miałem jakiś ixell ze znaczkiem renault. Oklejanie bardzo proste także jak odchodzi podsufitka to polecam, niedrogo a sufit jak nowy. Plastiki jak gdzieś znajdę to zmienię na czarne. Wleciały felgi 19 z nowymi oponkami przód 225/35 tył 235/35, jeszcze trochę dystansu, skręcić w dół w wolnej chwili. Zmieniony olej w skrzyni, Naprawiona klima (opaska od fmic zrobiła dziurę w osuszaczu)- Wahacze SKV
U mnie teraz wleciały 19 jeżdżę na KW V2 zobaczymy ile tuleje wytrzymają. Właśnie wybiły mi się końcówki drążków sbs wytrzymały całe 3 miesiące na 18, teraz wrzucam skv z zestawu co dostałem, ciekawe ile przeżyją.- Najlepsze teksty handlarzy ;)
:polew:- Najlepsze teksty handlarzy ;)
- Jak, i czym umyc silnik..?
K2 AKRA spryskaj cały silnik poczekaj 5 min, daj mu z węża i wygląd jak w komisie- Jaki typ silnika ?
- Wahacze SKV
Podejrzewam że nic nie da, bo co ma się w tym wybić. Najważniejsza jakość tulei i sworznia. Ostatnio robiłem passata b5 po strzale w koło miał najtańsze wahacze takie zupełne no name złamało zwrotnice a wahacze nie ruszone. Więc alu z puszek po browarach tam chyba nie dają- Wahacze SKV
Jak trzeba ma na testy wyebane krafty, qap LF i coś tam jeszcze dziwnego się znajdzie- Wahacze SKV
Ale fotek natrzaskałeś Widzę że montaż ruszył hurtowo ciekawe ile to wytrzyma, u mnie zrobione już ponad 5 tys i na razie trzyma jak trzeba, jeszcze 5 tys i pobije krafty, także trzymam kciuki za jakość- Jakie tanie wahacze polecacie ?
Wstaw zdjęcia i zdemontuj osłony sworznia na porównanie co mają oba w środku. - Wahacze SKV