Treść opublikowana przez mapper
-
Wahacze SKV
To i ja się dopiszę chętnie wezmę 1 a nawet 2 zestawy Na testy. Prowadzę warsztat więc zdjęcia z montażu będą, jak i opinia. Zawias na pewno wleci do mojego a4 robi trochę ponad 50 tys rocznie. Mogę porównać z maxgear i ms lub z "kraftami" (Mają luzy już podczas oglądania w katalogu )
-
Wymiana tarcz tył - odkręcenie jarzma.
Mi jak tylko obrobi się imbus odrazu nabijam nasadkę spline (tylko rozmiaru nie pamiętam) wchodzi idealnie w obrobiony imbus i nie ma hu.. we wsi że nie puści.
-
[B5 AFN]Grób TDi by Wodz,koła 20",engine AFN na GTB22 235KM/450NM
To trza krawężnik wyklepać
-
A4 B5 TDI by a4-freunde
Co to jest za opona na avusie 215/35 18 ??
-
A4 B5 AFN+ /gwint/Gullideckel/2 din
Masz jakieś foty jak robiłeś boczki pod głośniki?
-
[B5 AFN]Grób TDi by Wodz,koła 20",engine AFN na GTB22 235KM/450NM
Piękne auto Te fioletowe bym przytulił
-
A4 B5 AFN+ by mapper
Nowe gadżety na wiosnę. Boczne listwy z polifta i dolne z s4 ale trzeba jeszcze jakoś zgrać z zakończeniami na błotnikach, Felgi Avus II 18 (jak ktoś ma na sprzedaż dekielki to pisać) Gwint KW V2 skręcony na twardo ( teraz d*pa robi za amortyzator)
-
A4 B5 AFN+ by mapper
Bardzo delikatnie sie przypiekła ale jednak. Może dlatego że dłuższy czas jeździłem jak emeryt żeby węże nie puchły. Ciekawe czy ją dobrze poskładałem bo inaczej zrobiona jak AWX
-
A4 B5 AFN+ by mapper
AAZ jest inny szukaj AEY. Nareszcie się robi głowica. Padła uszczelka pompowało ciśnienie w układ chłodzenia. Po zdjęciu okazało się że zaworów niema. Także dostała wszystkie nowe zawory, prowadnice, uszczelniacze i planowanie komplet uszczelek,nowe śruby i nową hydraulikę. Wyczyściłem też geometrię w BRD ponoć się nie zapieka a u mnie się haczyła + mały porting wlotu w turbo i kolektorze wydechowym.
-
Janusze Tunningu :D
Co ty chcesz bardzo ładny, szkoda że nie różowy.
-
Co zrobilem/am dzisiaj w swoim samochodzie
U mnie wpadł dziś gwint Kw V2 z b6 na przód, rozebrałem turbo BRD przy okazji robienia głowicy bo delikatnie się przycinało, rozebrane z grubsza , moczy się w ropie, mam nadzieje że pomoże.
-
Gwint KW z B6 do B5
Czy przednie amory da się upchnąć do b5 ? Na pewno na dolny wahacz nie pasuje, ale to nie problem, Jak jest z górnym mocowaniem? czy długość amortyzatora jest taka sama jak w b5? Nikt nie odpowiedział to powiem jak to wygląda może się przyda komuś. Dolne mocowanie wystarczy trochę rozgiąć i wchodzi bez problemów, skręcamy i gotowe. Górne mocowanie zakładamy całe z b5. generalnie trzeba trochę niżej opuścić na gwincie żeby było to co w b6 ale całość pasuje. Przerabiane KW V2
-
Co zrobilem/am dzisiaj w swoim samochodzie
Na forum omegi ten temat ma już prawie 1900 stron Ale przynajmniej można bezkarne napisać ze się zatankowało umyło i pierdneło w oponki.
-
Co zrobilem/am dzisiaj w swoim samochodzie
Chciałbym zalożyć nowy temat, myslę ze admin nie będzie miał nic przeciwko. Pomysł zapożyczyłem z poprzedniego forum Saaba, gdzie nadal jestem zalogowany, i myślę ze NEW TOPIC znajdzie swoja rzesze wielbicieli swoich OOOO Jako założyciel tematu, Dziś mycie auta, przyklejenie listw bocznych z polifta plus zalanie zupy
-
Montaż hebli 312 mm lub 320 mm
Literówka
-
Montaż hebli 312 mm lub 320 mm
A alu z b6 nie wejdzie?
-
Montaż hebli 312 mm lub 320 mm
Dzięki za info. Z s4 się cenią a z allroad znalazłem po 50zł a półosie z czego potrzebuje? z ajm podejdą?
-
Alpine UTE-72BT jakie głośniki do tego na przód?
Jak proponował alpiny sxe to raczej morele po za budżetem.
-
Montaż hebli 312 mm lub 320 mm
Pany czy zwrotnica z audi allroad 2.8 bit 8D0407257A nada się do b5 zaciski pod 321mm? trzeba przy niej zmieniać wahacze? czy tylko półosie?
-
Czy warto kupić ten subwoofer + wzmak
Zależy do ceny. Soling p109 dobry wzmak. Jak to ten zestaw z olx za 100 to bierz.
-
Demontaż śruby,trzymające górne wachacze?
Dobry patent sam taki stosuje i w większości przypadków działa.
-
Alpine UTE-72BT jakie głośniki do tego na przód?
Wygłusz drzwi i bierz te helixy: http://allegro.pl/kultowe-helix-b-62c-dystanse-mdf-lub-maty-i4872328623.html Grają dobrze nawet pod samym radiem, ewentualnie jeszcze głośniki GMS: http://allegro.pl/1765-1865-gms-960-glosniki-zestaw-zwrotnice-i5775717292.html
-
swap 1.9TDI na 1.8t
To ile masz tych koni ?
-
A4 B5 AFN+ by mapper
Wałek jest ten sam, 28e nie ma napędu do vacupompy.
-
Modyfikacja podzespołów pod montaż pompy 11mm
http://a4-klub.pl/index.php?/topic/75976-all-b5-swap-pompy-wtryskowej-11-nrseryjny-vag-038-130-107-j/