Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

lelus_DT

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez lelus_DT

  1. napisalem Ci wczesniej ze jak nie pojedziesz to Czaki na czesci twoja fure bierze:P
  2. tylko nie mow ze my podobni hehe
  3. no a z tomkiem co ? norbi moze pojedzie , bo sie inaczej z a4 pozegna Czaki juz rece zaciera
  4. a ja proponuje sie pyknac w dt ci co sa z dt i pykniemy sie razem do tarnowa i dolaczymy co ty na to ?
  5. No teraz to zes pojechal po bandzie ... ;( a Ty Norbi to zamiast do Edenu w next sobote to jedziesz z nami na spota rzeszowskiego i nie ma ze boli i wykretow tez nie ma ;p bo Czaki ci wezmie a4 na czesci sprzeda,
  6. oj to Ja w Edenie nie bylem w sobote chyba Ci sie z Norbim pomylilem hehe az tacy podobni jestesmy ... szlak :wallbash: :polew: :polew:
  7. :polew: :polew: czaki to wszystko sprzeda
  8. ja raczej nie zdaze bo mam zajecia w kilecach do 15 ;/ wiec odpadam
  9. To ze sie da kupic to ja wiem wszystko kwestia keszu, 5 miesiecy spokojnie bedziesz smigal wiec moze i masz racje w sumie w b7 ladne alu by pasowalo , ale to juz twoj wybor
  10. Jestes w bledzie w 2000r rowniez wychodzily 110km tylko AVG a nie AFN i w tych modelach byly zarowno czerwone jak i biale zegary, z tym ze czerwone gdzies pod koniec 99r skonczyli wsadzac, a biale 00-01'. Napewno kolega kostek23mj ma AVG to niech sobie zmieni w profilu, a licznik moze sobie ktos zminil na pelnego Fisa od starszego brata
  11. szkoda by mi bylo alu. specjalnie na zime kupowac a jak kubisz kiczowate to juz lepiej stalowki na to ladne ori kolpaczki i jest elegancko, u mnie w kololicy gosc tak robi i jest niezle jak na zime
  12. odnosnie parktronika juz jest dosc spory temacik wystarczylo poszukac jest tam wszystko opisane, co do twoejgo pytania dokladnie w tym miejscu co pokazales znajduje sie belka, wiec bez wiercenia sie nie obedzie, jak dla mnie beznadziejnie to bedzie wygladac poniewaz czuniki ktore kupisz beda czarne wiec sila rzeczy beda sie dosc wyrozniac co innego jak by autko bylo czarnego koloru, zreszta szkoda niszczyc zderzak. Zrob to tak jak masz u siebie i jak to jest oryginalnie czyli w dokladce zderzaka, przy montazu staraj sie te czuniki ustawic bardziej do gory to ci nie bedzie lapal kraweznikow,
  13. ej nie przesadzaj jezu ... hehe ze ty kupiles juz z glebowana to nie znaczy ze inni tez takie musza miec hehehe Jezu u gizy robilem scieme, chlopaki sie postarali ladnie wyszlo a chromy to pestka czysta przyjemnosc i nie tak duzo roboty szybko poszlo , tylko z ramkami dlugo schodzi ze by dobrze je pozniej ustawic , ale ja sobie sprytnie wczesniej wyzaznaczalem tak ze luzik , jak ori
  14. gleby nie ma i nie bedzie, na real nie wyglada tak zle , a jednak wole pozostac przy komforcie
  15. dodalem pare fotek po modach na 1 stronie
  16. to zrobmy 2.11 , bo z tego co widac to jednym nie pasuje tyd. po a innym tyd przed , wiec moze byc taki kompromisik a niedziela tez dobry pomysl tak po obiadku niedzielnym sie spotkac
  17. z tego co sie orientuje to w b5 wychodzilo cos takiego jak czujnik zapietych pasow ... i raczej napewno jest ten czunik w siedzeniu i aktywuje sie kiedy ktos siedzi a nie ma zapietych pasow... ale jaki kolor wtyczki to niestety nie jestem w stanie powiedziec bo ja tego u siebie nia mam ale widzialem na spocie wlasnie w b5 z 98r. Na wlaczonym zaplonie na liczniku powinna sie pokazac taka odpowiednia kontrolka - postac siedzacego ludzika przepasany pasem koloru czerwonego Czesto gesto poprzedni wlasciciele wylaczaja ta opcje wiec mozecie miec czunik tylko nie aktywny i kotrolki na liczniku tez nie bedzie , trzeba sprawdzic VAGiem wydaje mi sie ze juz wszystkie opcje zostaly rozpatrzone
  18. absolutnie nie mam nic przeciwko juz sie nie moge doczekac mniamiiiii
  19. 2 kloce ale z akcyza ma sie rozumiec:P?[br]Dopisany: 13 Październik 2008, 22:15_________________________________________________aa i na spocie ktos tu stawia cos musimy oblac ta b6 nie wykrecisz sie
  20. u mnie jest to samo prawdopodobnie wzmacniacz antenowy w tylnym slupku do wymiany, pytalem juz o to i nikt mi nie dal jasnej odpowiedzi, wiec napierw mysle ze trzeba zaczac od tego tak jak napisalem wyzej antena z szyby laczy sie ze wzmacniaczem ktory jest w tylnym lewym slupku, sciagnij wyciszenie to zobaczysz co i jak
  21. ja 25 odpadam bo akurat jade do szkoly ( ale tyd pozniej moze byc jak najbardziej
  22. kup zamiennik najlepiej w jakims sklepie motoryzacyjnym tak ze bys sprawdzil czy sa takie same bo z tego co wiem to np. do b5 sa 2rodzaje do 1,9 tdi a jak jest w b6 to nie wiem, jesli chodzi o jakosc zaminnikow chlodnic to nie odbiegaja one od oryginalu i naprawde mozna to smial brac ja juz kilka razy takie zakladalem i zero zastrzezen. Lepiej wziasc nowy zamiennik jak stary oryginal, takie moje zdanie, a i masz gwaracje : dodatkowy plus
  23. aa no to jak masz caso to inna sprawa w takim wypadku to kupuj nowa
  24. jedz na sprawdzenie szczelnosci ukladu bo mozesz miec np. maly wyciek i sam tego nie zauwazysz, jesli chlodnica jest wygieta to rzeczywiscie nie swiadczy o tym ze jest nieszczelna, moze wystarczy ja naprostowac albo zostawic tak jak jest jesli tego nie widac. Jesli wyjdzie ze uklad jest nieszczelny i wina tego jest nieszczelna chlodnica to pierw jedz z nią do kogos kto zajmuje sie spawaniem aluminium i naprawą chlodnic, prawdopodobnie uszkodzeń nie masz duzych wiec wydaje mi sie ze bez problemu by ci to załatał za pare groszy - ja w swojej starej a4 zaplacilem chyba 30 zl , koles jeszcze czyms pozniej maźnął na czarno i nie widac bylo wogole. Problem jest jesli ktores zeberko jest nieszczelne - tego juz sie nie da naprawic , ale mozna takie uszkodzone zeberko odciac od reszty o ile dobrze pamietam, tak ze szkoda kupowac nowa i wywalac 400zl jak mozna to zrobic za pare groszy. ICek jest po lewej str., miedzy zderzakiem a nadkolem

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.