Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

lelus_DT

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez lelus_DT

  1. i co ty tam robisz za tym carrfourem :>??
  2. zapraszasz ale na co ??? i gdzie:d hehehehe[br]Dopisany: 14 Maj 2009, 12:54_________________________________________________ale ma sie rozumiec ze te 6 osob ktore zaglosowaly to beda ??? glosując deklarujemy, ze sie zjawimy tego dnia ze by nie bylo ze bedzie znowu 4 osoby
  3. juz przestaliscie sie nabijac ze mnie ???
  4. ja tez to dozobaczenia
  5. gdzie i o ktorej ?
  6. ykk robimy mini spota?
  7. no przejebane w tym miesiacu mamy 5 piatkow i w sumie ten wypada jako 3 <lol>
  8. w piatek tak jesc kielbaski hmm w sumie co to przeszkadza :gwizdanie:
  9. taakk i skrzyzowania z sygnalizacja swietlna :polew: mysle ze bedzie co z tego
  10. ja mam 4 patelnie i calkiem niezle czaki to jak mam te 4 patelnie to tez jestem ten gorszy ? ykk w Dt musi byc euro bo przeciez ktore miasto jest bardziej przygotowane do euro jak nie dt, mamy lotnisko ma morzychnie, autostrade A73, kompleks rekreacyjny z hotelem wszystko jest:D
  11. nooo i feli 17" tez nie masz :polew:
  12. nie kazdy ma audi b6 z RNS i nie kazdego stac na tel
  13. tak bo ty wolisz sie "zrobic" :D:D tak jak wczoraj hehehe
  14. identyko nawet te naklejeczki mial z tylu na blotnikach "sportline" tylko fele mial BBS;a ale tez czarne
  15. no wlasnie tak myslalem ze cos pomieszalem swojego dorwalem na szrocie w niemczech, na pierwszy rzut oka wygladal jak zlom nie jezdzony z pare miesiecy (zakurzony, zawalony lisciami...itd) ale polerka lakieru , pranko tapicerki i wyszlo naprawde bardzo zadbane autko wprost niedopoznania fajna sprawa sobie tak dopiescic takiego dzionka sama radosc ... zwalszcza ze w niemcowni mozna dorwac takie cacko za nieduze pieniadze... pozdrawiam czerwony był ??? dokladnie byl czerwony
  16. no wlasnie tak myslalem ze cos pomieszalem swojego dorwalem na szrocie w niemczech, na pierwszy rzut oka wygladal jak zlom nie jezdzony z pare miesiecy (zakurzony, zawalony lisciami...itd) ale polerka lakieru , pranko tapicerki i wyszlo naprawde bardzo zadbane autko wprost niedopoznania fajna sprawa sobie tak dopiescic takiego dzionka sama radosc ... zwalszcza ze w niemcowni mozna dorwac takie cacko za nieduze pieniadze... pozdrawiam
  17. super autko mam sentyment do tego modelu bo sam kiedys taki posiadalem (moje pierwsze autko) Szkoda ze musialem go sprzedac bo tez byl unikatowy (ostatnie wydanie 92r. ori tuning Carmana, siedzenia recaro itd... wszystko ori z fabryki ) gratuluje samochodziku i mysle ze rowniez kiedys powroce do tego modelu
  18. jestem ekspertem w tym temacie
  19. wpadaj wpadaj im wiecej tym lepiej ale tym razem robimy grila panowie hehe
  20. dokladnie dobrze ze mamy siebie hehehehehe :polew: :>
  21. srodeczek idealny nic nie wytarte itd.... zamontuje RNS'a to walne pare fotek

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.