Treść opublikowana przez ohkyomoon
-
Nowy fotoblog Dynosoftu !!!
ponad 600 niuta w tym BMW . Gratki
-
[ALL B5] Proszę o sprawdzenie logów przed założeniem 216
zmieniaj klamoty, tylko przed wizyta u Rogala, BARDZO spokojna jazda na tych "zabawkach"
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
poszlo na PW
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
da się tak zrobić
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
jak tam Madas kabel antenowy juz masz?
-
[B5 AFN] 100 km/h na 4 biegu i brak mocy-przyczyny?
Kris 071287 masz ewidentne przeładowanie wynikające z logowania grupy 11. Nie szukaj dziury w d..., tylko zabieraj się za czyszczonko turbinki. Kierowniczki dęba stoją i niestety trzeba ją wyczyścić. Pozdrawiam
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Raczej nie, bo jade z zonka na trzy dni do Karpacza "odpoczac" od naszych dzieci (dwa lata dzien w dzien z nimi potrafia zmeczyc, szczegolnie jak sa male. Sam sie zreszta o tym przekonasz )
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
witam tak vito po logach można rozpoznać czy autko było chipowane.dawaj logi na priva to ci sprawdzę i odpowiem
-
[B6 AVF] CHIP- grupowy w mazowieckim. U słynnego Mistrza Rogala.
ile planujesz wyciągnąć? wtryski powinny starczyć do 190KM... zależy oczywiście jakie ma ale zdarzały się AL w tym roczniku... Mnie z BRD i al-kami na pokładzie wyszło 194KM i 400NM więc myślę, że u kolegi może być podobnie
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
. Vario, ty to masz pecha. Co auto zrobione, to zmiana. Współczuję
-
[B5 AFN] Tryb awaryjny, a przepływomierz
Tak jak kolega napisał: przeładowanie. Turbo na stół do czyszczenia.Pozdrawiam
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ja również dziękuję za spota. Vito fajną masz tą gablotę
-
[ALL B5] Samoczynne otwieranie się bagażnika w czasie jazdy
Sprawdź czy spryskiwacz tylnej szyby sika prawidłowo. Jeżeli ukręci się felerna rurka która znajduje się w spryskiwaczu ,wtedy plyn potrafi lać pod tapicerkę klapy i może zalewać elektrykę. pozdrawiam
-
[B6 AVF] CHIP- grupowy w mazowieckim. U słynnego Mistrza Rogala.
:polew: :polew: :polew:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
dzięki .... staram się jak założysz narty to ci tak powiem
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Adam - JESTEŚ WIELKI :notworthy: :notworthy: :notworthy:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Madas .Jednak nie pojechaliście. Mam nadzieje, że nie ja byłem powodem?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ja niestety nie mogłem dotrzeć na dzisiejszego spota , ale na grupowe ćwiczenia panowania nad autem się piszę :>
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Dziękuję wszystkim za spotkanko. Vario dzięki za korekcję dźwięku . Jest dużo lepiej , chociaż środka trochę więcej by się przydało.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
to co zostajesz na dłużej przy lexie?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
swoją drogą straszne miejsce. wystarczy chwilę pogadać ze służbą więzienną i się nie dziwię, że dostają na głowę.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Tak do rezydencji dla 2000 tyś "miłych" podopiecznynch. Ale nie na kamerki, tylko naprawić unit stomalogiczny, żeby panów w zielonych i czerwonych kubraczkach nie bolały zęby.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
do Wronek. Zgadnij gdzie
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
witam . Madas a ty gdzie tak z ranca po poznaniu ganiasz?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Wszystkiego najlepszego w nowym 2010 roku dla całej ekipy poznańskiej. Życzę spełnienia marzeń i szampańskiej zabawy sylwestrowej.