Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

ohkyomoon

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez ohkyomoon

  1. ponad 600 niuta w tym BMW . Gratki
  2. zmieniaj klamoty, tylko przed wizyta u Rogala, BARDZO spokojna jazda na tych "zabawkach"
  3. poszlo na PW
  4. da się tak zrobić
  5. jak tam Madas kabel antenowy juz masz?
  6. Kris 071287 masz ewidentne przeładowanie wynikające z logowania grupy 11. Nie szukaj dziury w d..., tylko zabieraj się za czyszczonko turbinki. Kierowniczki dęba stoją i niestety trzeba ją wyczyścić. Pozdrawiam
  7. Raczej nie, bo jade z zonka na trzy dni do Karpacza "odpoczac" od naszych dzieci (dwa lata dzien w dzien z nimi potrafia zmeczyc, szczegolnie jak sa male. Sam sie zreszta o tym przekonasz )
  8. witam tak vito po logach można rozpoznać czy autko było chipowane.dawaj logi na priva to ci sprawdzę i odpowiem
  9. ile planujesz wyciągnąć? wtryski powinny starczyć do 190KM... zależy oczywiście jakie ma ale zdarzały się AL w tym roczniku... Mnie z BRD i al-kami na pokładzie wyszło 194KM i 400NM więc myślę, że u kolegi może być podobnie
  10. . Vario, ty to masz pecha. Co auto zrobione, to zmiana. Współczuję
  11. Tak jak kolega napisał: przeładowanie. Turbo na stół do czyszczenia.Pozdrawiam
  12. ja również dziękuję za spota. Vito fajną masz tą gablotę
  13. Sprawdź czy spryskiwacz tylnej szyby sika prawidłowo. Jeżeli ukręci się felerna rurka która znajduje się w spryskiwaczu ,wtedy plyn potrafi lać pod tapicerkę klapy i może zalewać elektrykę. pozdrawiam
  14. dzięki .... staram się jak założysz narty to ci tak powiem
  15. Adam - JESTEŚ WIELKI :notworthy: :notworthy: :notworthy:
  16. Madas .Jednak nie pojechaliście. Mam nadzieje, że nie ja byłem powodem?
  17. ja niestety nie mogłem dotrzeć na dzisiejszego spota , ale na grupowe ćwiczenia panowania nad autem się piszę :>
  18. Dziękuję wszystkim za spotkanko. Vario dzięki za korekcję dźwięku . Jest dużo lepiej , chociaż środka trochę więcej by się przydało.
  19. to co zostajesz na dłużej przy lexie?
  20. swoją drogą straszne miejsce. wystarczy chwilę pogadać ze służbą więzienną i się nie dziwię, że dostają na głowę.
  21. Tak do rezydencji dla 2000 tyś "miłych" podopiecznynch. Ale nie na kamerki, tylko naprawić unit stomalogiczny, żeby panów w zielonych i czerwonych kubraczkach nie bolały zęby.
  22. do Wronek. Zgadnij gdzie
  23. witam . Madas a ty gdzie tak z ranca po poznaniu ganiasz?
  24. Wszystkiego najlepszego w nowym 2010 roku dla całej ekipy poznańskiej. Życzę spełnienia marzeń i szampańskiej zabawy sylwestrowej.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.