Treść opublikowana przez Kriss SierraFan
-
Środek do pielęgnacji kokpitu (platików)
Ja używam właśnie Nielsena. Zrobiłem nim już kilka autek i spisuje się bardzo dobrze
-
Plamy po czyszczeniu podsufitki
Dokładnie, trzeba całą prać bo miejscowo zawsze wyjdzie Ci plama. Oczywiście odkurzacz jest niezbędny.
-
czy jest cos warta taka polerka
Mój kumpel zrobił kiedyś delikatną korektę taką polerką, zajęło mu to z bratem cały dzień
-
[ALL B5] Black Hole Avant by Kriss
Jest zbliżony
-
[ALL B5] Black Hole Avant by Kriss
Wleciał nowy napinacz i pasek klimy: ---------- Post dopisany at 23:48 ---------- Poprzedni post napisany at 23:22 ---------- Co do Audio... Jest to wersja testowa, docelowo będzie inaczej, lecz przed Ostrowem nie dam rady zrobić inaczej Przewód 50mm2 + gniazdo bezpiecznika ANL HAMA + bezpiecznik 100A Głośniczki... Przewody głośnikowe... Dystanse tył (hand made): Tweetery tył: 16-stki... Wzmacniacze...
-
[ALL B5] Black Hole Avant by Kriss
Mój arsenał
-
B6 DIVISION
Gwintowane zawieszenie sportowe Audi A4 b6 b7 FK (3398812863) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
-
[AAH V6] intercooler
Nie pisz tak, bo jeszcze kolega Edwin kupi cooler i będzie musiał swapa robić
-
bose czy inny zestaw
Wszystko zależy od ceny BOSE. Na pewno lepiej będzie grał zestaw np. Hertza pod wzmacniaczem
-
[AAH V6] intercooler
Chyba sobie żartujesz...
-
B6 DIVISION
- [B5 AJM] OGrowóz
Jakby dobrze ją położyć byłoby pięknie- Montaż Navigation Plus od A do Z
Podziękował dzięki temu u mnie też zaczęło chodzić ---------- Post dopisany 10-06-2013 at 15:07 ---------- Poprzedni post napisany 09-06-2013 at 20:21 ---------- Orientuje się ktoś jak zmienić mile na km w Navi?- [B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
Jest grubo!- [B5 APS] by czorny
bedzie malowanie, jak doleci s4 na tył Ty najpierw progi ogarnij!- B6 DIVISION
Rozpitala mnie to powiedzenie- Wariujący przerywacz kierunkowskazów (włącznik awaryjnych)
Od kilku tygodni wariuje mi przerywacz, czyli włącznik awaryjnych (cały czas cyka). Podmieniłem na dwa inne i to samo... Czy przyczyna może leżeć po stronie manetki? ---------- Post dopisany at 16:03 ---------- Poprzedni post napisany at 02:40 ---------- Temat ogarnięty, rozebrałem manetkę kierunków wyczyściłem smar, nałożyłem nowy i śmiga- [B5 AJM] Moj Czarny AVANT na ViRuSiE :) , KW,19 Toureg koła , hydrografika
Czarne Avanty zawsze będą ryć beret- [B5 1Z] A4 TDi
za lakier bede sie dopiero brał, odprysków jest troszkę, ale to mi lakiernik delikatne zaprawki porobił, i już sie tak nie rzucaja w oczy:wink:, pomału bede chciał zrobic korektę, żeby to miało ręce i nogi:wink: jeszcze korekte? szkoda, że u mnie nie ma takich szpeców od lakierów, mój przy waszych to rost Wrócę do zdrowia to będziemy gadać- B6 DIVISION
- [B5 AFN] Druga karoca Taliba - Czarny AFN :-)
I to mi się podoba :good:Ja cały czas myślę nad przyciemnieniem czołowej Tak miałem w Sierrze- [B7 BPW] Schwarzen Tank by Blutucz ///Samochod skradziony/// bylo Audi jest BMW
Nizej? Na dzien dzisiejszy mam problem zeby po miescie jezdzuc:decayed: Osobiscie uwazam ze jest wysoko ale jak dam jeszcze nize to juz chyba kolami nie skrece bo nadkola wyrwe calkowicie Swój chłop, szlifuje już po glebie ale dalej za wysoko Ja niestety też mam taką manię...- [ALL B5] Black Hole Avant by Kriss
Aaa dziękuję ---------- Post dopisany 24-05-2013 at 11:01 ---------- Poprzedni post napisany 12-04-2013 at 23:58 ---------- Nowe zabawki:- B6 DIVISION
Jak ja zmieniałem w B6 u znajomego to weszło PnP i zadziałało Wrzucałem dziś rano na Battalion, ktoś w Was kupił? Zawieszenie gwint WEITEC Audi A4 B6/B7 2001-2007 (3273230911) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.- B7 Crew
Bierz 3.0 tylko zapytaj chłopaków z jakimi oznaczeniami, bo pierwsze wypusty były felerne - [B5 AJM] OGrowóz