Treść opublikowana przez Kriss SierraFan
-
[B5 AFN] Czarne klekoczące padło by xxxSzYbAxxx
Kozacki sedanik z bardzo ładną glebą
-
[B5 AJL] Jaszczurowy dyliżans na flatach z jęzorem :P ==>> Sprzedam
Fajnie , ale niiiiżeeej
-
B6 DIVISION
Chyba muszę częściej tu zaglądać
-
Montaż Navigation Plus od A do Z
A u mnie jest tak namieszane, że wyświetla mi RDS na FIS, lecz nie nawiguje i po włączeniu nie ma napisu "Audi Radio Navigation System"... Do tej pory w sumie nie doszedłem z tym do ładu
-
Czyszczenie
najprościej to wejdź na kosmetykaaut.pl i czytaj czytaj czytaj Dokładnie, później rozbij świnkę i do boju
-
[B7 BLB] Audi A4 B7 Avant by Coccolino
Jeszcze muszę namówić Cię na kilka modów Szybki zrobimy
-
[B7 BRB] In progress a4 czarny sedan + BIXY + GWINT + ALU 19''
19" w B7 siada idealnie
-
[B5 AFN] Black Avant Evolution /bix/black piano/gwint/312/269/t.awx/216/38e/soft--> 157KM 335NM
Rezaj, rezaj! Daszek pomalowany?
-
[B5 APS] by czorny
Dobre gumy
-
[B7 BLB] Audi A4 B7 Avant by Coccolino
Nooo nareszcie
-
[B5 AFN++] Caractere Avant by junior_tdi [SPRZEDANA]
Lampy i fele profi, choć 18" byłyby chyba bardziej optymalne
-
[ALL B5] Black With Red - na X5
Koło przekozak
- B7 Crew
-
AUDI 80 B4 Design Edition - SILVER TDI OEM+
Nooo ładna
-
[B7 BPW] Schwarzen Tank by Blutucz ///Samochod skradziony/// bylo Audi jest BMW
Widziałem na żywo, śliczna jest A tu nasze siostry:
-
[B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
U mnie przy 18" 8,5J ET45 + dystans 5mm i oponie 235/40 jest na równo, więc nie masz co się czarować, że za chooja nie wejdzie
-
13 cm od nadkola do opony - zdjęcie. Pomocy
O f*ck, wygląda jakby była bez silnika
-
Pedał hamulca wpada po wymianie tarcz przednich
No to mam to samo... Ciekawe co u mnie wyjdzie Fajnie, że ktoś to opisał i mam już jakiś pogląd na sprawę Napiszę jak tylko ustalę jaka jest przyczyna.
-
Montaż Navigation Plus od A do Z
U mnie już działa Teraz tylko poprawić kodowanie wg MaXa schematu i powinna nawigować FISem
-
Montaż Navigation Plus od A do Z
Sprawdziłem miernikiem, u mnie jest zupełnie odwrotnie... Na wejściu kostki w tunerze jest oznaczone w ten sposób:
-
Montaż Navigation Plus od A do Z
Mam pytanko za 100 pkt. Wg schematu poniżej rozpiska pinów jest odwrotnie jak w tunerze (chodzi mi o numerację od 1 do 12). Ktoś mi opisze piny na tym zdjęciu, bo nie chce podłączyć zasilania nie tam gdzie trzeba...
-
[B5 AFN] Czerwona szklarnia :)
Pierwsza klasa też muszę kiedyś nakręcić coś z moich "driftów"
-
[ALL B5] Black Hole Avant by Kriss
20% przepuszczalności światła. Akurat kupiłem z przyciemnionymi, ale ogólnie przyciemniam szyby
-
[ALL B5] Black Hole Avant by Kriss
W lubuskim I to bliżej niż myślisz ---------- Post dopisany 12-11-2012 at 13:20 ---------- Poprzedni post napisany 13-08-2012 at 17:57 ---------- Zima...
-
Problem z AIR BAGiem.
I dziś znowu mi się pojawił jak wyciągnąłem NAVI "zbyt duża rezystancja" czy jakoś tak, nie pamiętam dokładnie. Raz poduszka pasażera a raz kierowcy...