Treść opublikowana przez Kriss SierraFan
-
Konsola środkowa i rączki drzwi w carbonie?
Z czasem folia z rączek zacznie się odklejać, więc nie polecam.
-
Czym wyczyscic?
Również polecę Karchera.
-
[ALL B5] Czy wejda 18-tki?
Szukaj używki do 1k
-
Srednica wezy gumowych od Turbo
Pewnie coś około 6mm, ale bez suwmiarki się nie obejdzie...
-
[B5 1Z] Różnice w popychaczach zaworowych w 1z i innych silnikach 1.9 TDI
Mam to samo, znaczy na zimnym cisza a na ciepłym cyka. Stawiam, że to popychacze. Jak zmienię to dam znać czy przeszło
-
Montaż Navigation Plus od A do Z
Dobra, mam w sumie dostęp do oscyloskopu
-
Montaż Navigation Plus od A do Z
Nie teraz, już dawno Da się sprawdzić miernikiem tą galę? Jaki sygnał tam idzie?
-
Montaż Navigation Plus od A do Z
Już podpiąłem na 26 pinową A w zasilającej to chyba mam oryginalnie ;P muszę sprawdzić Kodowanie też
-
Montaż Navigation Plus od A do Z
No przecież mam... Znaczy muszę tylko mostki porobić tak? Czy skąd ją wziąć?
-
Montaż Navigation Plus od A do Z
To teraz jeszcze taka zagadka... Pokazuje mi odwrotny kierunek jazdy z rzeczywistym... dlaczego? Ogólnie nawigacja gubi się i nie wie za bardzo gdzie jestem. Widzi od 6 do 8 satelit.
-
[B5 ADR] Zielony Avant na glebie ;p gwint 17" s-line skora duzo forek na kazdej str
To 17" czy 18"...?
-
[B5 1Z] Różnice w popychaczach zaworowych w 1z i innych silnikach 1.9 TDI
A skąd wiesz, że podpiera zawory?
-
[B5 1Z] Różnice w popychaczach zaworowych w 1z i innych silnikach 1.9 TDI
Czyli zgadza się: http://natkadyl.dyndns.org/motoshop/Start.asp?WCU=~TUo0MjAwMDIyMTAvSU5B
-
[B5 1Z] Różnice w popychaczach zaworowych w 1z i innych silnikach 1.9 TDI
Czyli do AFN-a też będą takie INA 420 0022 10?
-
Rezanie bixenonu
Ja chyba też się pokuszę o wymianę soczewek na Bi-Xenonowe, bo oryginalne xenonki słabo świecą jak dla mnie...
-
Montaż Navigation Plus od A do Z
Czy w każdym spolszczeniu brakuje polskich znaków? No i jeszcze wyświetla "Utwoi" zamiast "Utwor"...
-
Popticall RS4 sedan - CZIKITA grill Malowany w stylu Anti-Ford and Fuck
Żółte dodatki wyszły z mody jakieś 15 lat temu...
-
Przyciemnianie szybek
Zależy co chcesz osiągnąć. Przyciemniając folią 35% przepuszczalności światła całe autko uzyskasz ładny efekt złamania "białej" szyby. Przyciemniając folią 20% przepuszczalności światła tył, 35% przepuszczalności światła przód, uzyskasz efekt pod oryginalne szyby + przednie ładnie skomponowane z tylnymi, lecz będzie widoczne, że są jaśniejsze. Przy doborze folii musisz zwrócić uwagę na to by folia była wielowarstwowa, lekko metalizowana (będzie lepiej odbijać ciepło), posiadała filtr UV, była termokurczliwa i odporna na zarysowania.
-
Polerka i preparat ALU-MAGIC
Mogę polecić pastę Autosol.
-
19" w B5
Tak żeby opona była na równo z błotnikiem
-
[ALL B7] Felgi RS4 18" - prośba o poradę
Porysowane
-
Jaki Kolor Felg
A ja Wam powiem tak: ciemne auto = jasna felga, jasne auto = ciemna felga Inaczej tego nie widzę...
-
[ALL B5] Czy wejda 18-tki?
Chyba nie ten temat kolego... Ja też śmigam na 235/40/18 i jest w miarę, choć chciałbym 225
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
dobrze ci pokazuje. i mnie srednia predkosc to 33 km/h. to, ze przejedzisz kilka razy dluzszy odcinem podniesie srednia o kilka kilometrow. wszystko jest dobrze. Najlepiej sprawdzić kasując w czasie jazdy, przy danej prędkości
-
[ALL B5] Black Hole Avant by Kriss