Treść opublikowana przez Kriss SierraFan
-
[B5 1Z] projekt złomek ;]
Otwórz dekiel i zostaw z otwartą maską na kilka godzin (przy takiej pogodzie jak dziś to nawet na cały dzień) - samo odparuje Chyba, że dość mocno, to możesz się pokusić o dmuchnięcie ciepłego powietrza przez dekiel do środka lampy np opalarką (ale ciepłego, żebyś nie stopił zaraz lampy )
-
[B5 AFN] Granatowy AFN SEDAN Nowe foty!!
Przegłosowane, musisz zmienić grill
-
[ALL B5] Czy wejda 18-tki?
I do tego 8,5J...
-
[B5 ABC] Zdemontowana maglownica- i co dalej ?
Koledzy a jak stuka magie, a nic nie cieknie to nie da rady czasem tego jakoś usztywnić jakąś regulacją?
-
[ALL B5] Dodatkowe osłony VR5 - montaż
Mam polifta, więc podszybie odpada
-
Rezanie bixenonu
Sądzę, że nigdy B5 ma za małe lampy to raz a dwa, że nie skórka nie warta wyprawki
-
Wymiana wahaczy dolnych
Którą śrubę? Bo rozumiem, że chodzi Ci o przedni, dolny wahacz?
-
[ALL] 205/45/18 jaki naciąg?
Czyli na węższej a wyższej będzie większy komfort?
-
[ALL B5] Obniżenie zawieszenia
średnica koła 195/65/15"=225/45/17" nie będzie przekłamań Aj... bo zamotaliście w tym temacie, raz o 16-stkach później o 17-stkach... i w końcu myślałem, że kolega chce włożyć 205/45/16...
-
[ALL B5] Black Hole Avant by Kriss
- [ALL] Znaczek dope na tylną klapę
Czekamy na foto- [ALL B6] Ocena FMIC
Dobrzy tunerzy powiadają: "dobry chinol, nie jest zły" W Sierrce mam chinola i bardzo dobrze się sprawuje. Porównanie rdzeni, po prawej chinol a po lewej coś markowego:- Czy concert w b5 (kaseciak) ma przód ze wzmacniacza?
Hm... No w sumie jak sprawdziłeś od ISO to ok, bo mówisz, że na standardowym radiu też lipa...- [ALL] 205/45/18 jaki naciąg?
Profil jest liczony procentowo z szerokości, więc nie będzie ten sam przy różnych szerokościach.- [ALL B5] Czy wejda 18-tki?
Kolego 225/40/18 to jest zamiennik oryginału, a kolega przemo2.4 ma 225/45/18, więc będzie przekłamanie.- [ALL B5] 19" 9,5j et35
Na 9,5J 215- Czy concert w b5 (kaseciak) ma przód ze wzmacniacza?
Sprawdzałeś polaryzację? To najczęstrzy przypadek braku bassu. Jak to sprawdzić? Włącz odtwarzacz, najlepiej z jakimś murzyńskim kawałkiem, ustaw FAD na przód po czym BALANS-em daj tylko na jedną stronę, jeśli bass będzie ciut lepszy niż przy dwóch głośnikach to znaczy, że są źle podłączone. Pozdrawiam.- [ALL B5] Obniżenie zawieszenia
Oponki tylko 205/55/16, na innych będzie przekłamanie licznika, spalanie itd...- [ALL B5] Dziwne zachowanie kierownicy
U mnie też są podobne obiawy... Też stawiam na magiel, ale zobaczymy po zmianie kół na letnie Dziś troszkę potestowałem i zauważyłem, że wraz ze wzrostem prędkości kierownica szybciej zaczyna tak jakby bić. Znaczy, że opony lub przeguby (które mam do wymiany).- [AS4 B5] Kaskolot swap 2,7T body RS4 : 420 ps / 550 nm :)
O kurde gruba strzelanina, jak buda cała w podkładzie- [B5 AFN] Brzydkie Avaciątko By MaxsteRR.
To zależy, ja bym sam malował, więc się opłaca ---------- Post added at 09:00 ---------- Previous post was at 08:59 ---------- bez tego nie ma radochy z modzenia Jak zrobisz, to ja już chyba będę miał skończone, więc może razem sesje zrobimy?- Lancer EVO X
To się tak nie da... trzeba zacząć grać w totka- [ALL B5] Black Hole Avant by Kriss
Czas na wiosenne operacje Przeguby Lobro Tuleje belki Lemforder- [B5 AFN] Brzydkie Avaciątko By MaxsteRR.
Składaj, składaj, bo Jezus też chce zobaczyć co porezałeś- [B5 AEB] moje 98' Be-Pinć 1.8T Avant Quattro - jeszcze raz
Ja tam widzę 1.6:eusathink: - [ALL] Znaczek dope na tylną klapę