Treść opublikowana przez Trenero
-
[B6 BDG] Słynna odma
To nie jest nowa z auta rozbitego, ale to nie ma znaczenia tam nie ma co sie popsuc. W kaplecie jest ta blaszka(na zdjeciu) i nic wiecej.
-
[B6 BDG] Słynna odma
Ja moge sprzedac ta co jest na zdjeciu
-
[B6 BDG] Słynna odma
Tak wyglada odma po modyfikacji ktora sie nie zapycha, czyli nie ma tego filterka wokolo.
-
[2,5 TDI 150KM] Panie i Panowie tego nie radzimy kupować
Wiec pytaj co bede wiedzial podpowiem Zalozylem nowy temat " Hydraulika 2.5 TDI" wysle ze fotki wszystko wyjasnia Pozdrawiam
-
[B6 BDG] Hydraulika 2.5TDI
Ostatnie rozwiazanie hydrauliki w motorach 2.5TDI. Modyfikacja obejmuje motory montowane od roku 2003 W pokazanym rozwiazaniu nie wystepuje wycieranie sie walkow Dźwigienka z rolka po ktorej pracuje krzywka walka Zaznaczone miejsce to jest wlasnie to co lubi sie wycierac i ulamac
-
[2,5 TDI 150KM] Panie i Panowie tego nie radzimy kupować
Widze ze rocznik masz ten sam co ja i prawdopodobnie hydraulike masz taka sama jak ja. Jak chcesz cos wiecej to na private lub gg. Przez gg bedzie wygodniej. Odnosnie hydrauliki to u mnie nie musialem wymieniac walkow ale ze kupilem to wymienilem (reszte nalezalo). Dzisiaj zapodam foto jak wyglada hydraulika w modelach z 2003 i wyzej.
-
[2,5 TDI 150KM] Panie i Panowie tego nie radzimy kupować
Robilem poniewaz nalezalo sie a przebieg mam 200tys. Na fotkach wszystko pokarze jak to wygladalo tylko potrzebuje pare dni.
-
[2,5 TDI 150KM] Panie i Panowie tego nie radzimy kupować
Pisze o modyfikacjach wykonanych przez fabryke
-
[2,5 TDI 150KM] Panie i Panowie tego nie radzimy kupować
Modyfikacji hydrauliki byly 3, na dniach zamieszcze fotki przedostatniej modyfikacji. Ostatnia jaka byla wlasnie zamontowalem do swojego 2.5 TDI. Nawet dodam ze modyfikacji dotknelo slynna odme ktorej teraz nie trzeba wymieniac (tez bedzie foto). Porozmawialem sobie z mechanikiem ktory wymienial mi hydraulike i suma sumarum te silniki potrzebuja wiekszej pielegnacji a w szczegolnosci silniki z pierwszym rozwiazaniem.
-
[2,5 TDI 150KM] Panie i Panowie tego nie radzimy kupować
Nie pisz takich bzdur, nie ,mając zielonego pojęcia o problematyce tych jednostek. Nie trzeba go ganiać , aby go uszkodzić. One są obarczone fabrycznymi wadami i miej świadomość tego , ze wałek może się posypać w każdej chwili a wyjeżdzenie paliwa do zera może zakończyć się wymianą pompy wtryskowej. Mam pisać więcej , czy douczysz się samodzielnie ? Ciekawy jestem jakie Ty masz pojęcie, i jakie to sa te wady fabryczne? I czy wiesz jakie zostaly wprowadzone modyfikacje hydrauliki i ile ich bylo.
-
[2,5 TDI 150KM] Panie i Panowie tego nie radzimy kupować
Tak dokladnie wychodzi taniej!!! ehhh Kulczyk Kulczyk o to teraz będę sprawdzął ceny w niemieckim ASO zanim coś większego będę chiał zakupić. kładnie 1 wałek 168 euro itd....
-
[2,5 TDI 150KM] Panie i Panowie tego nie radzimy kupować
Tak dokladnie wychodzi taniej!!!
-
[2,5 TDI 150KM] Panie i Panowie tego nie radzimy kupować
Panowie wiec tak Zestaw naprawczy do hydrauliki 4xwałki (168euro szt) nowego typu +dzwigienki 24szt (5,20euro szt) i hydrosztosy 24szt (5,10euro szt) odma 120euro . Zestaw naprawczy rozrządu +poppa wody i jakies 2 elementy do rozrzadu + przegub zewnetrzny, w sumie zaplacilem 1600 euro. wszystko oryginalne kupowane w serwisie audi w niemczech, osobiscie wszystko odbieralem
-
[B5 AFB] Jak tu zadbac o ten silnik??? 2.5 v6
Panowie wiec tak Zestaw naprawczy do hydrauliki 4xwałki (168euro szt) nowego typu +dzwigienki 24szt (5,20euro szt) i hydrosztosy 24szt (5,10euro szt) odma 120euro . Zestaw naprawczy rozrządu +poppa wody i jakies 2 elementy do rozrzadu + przegub zewnetrzny, w sumie zaplacilem 1600 euro. wszystko oryginalne kupowane w serwisie audi w niemczech, osobiscie wszystko odbieralem
-
[ 2.5 tdi 150 KM] Wałki rozrządu.
Panowie wiec tak Zestaw naprawczy do hydrauliki 4xwałki (168euro szt) nowego typu +dzwigienki 24szt (5,20euro szt) i hydrosztosy 24szt (5,10euro szt) odma 120euro . Zestaw naprawczy rozrządu +poppa wody i jakies 2 elementy do rozrzadu + przegub zewnetrzny, w sumie zaplacilem 1600 euro. wszystko oryginalne kupowane w serwisie audi w niemczech, osobiscie wszystko odbieralem
-
[B5 AFB] Jak tu zadbac o ten silnik??? 2.5 v6
U Świątka w Bydgoszczy koszt hydrauliki 1500, regeneracja wałków 1400 za 4szt W serwisie VW 1950 hydraulika, nowe walki 1100szt.
-
[B5 AFB] Jak tu zadbac o ten silnik??? 2.5 v6
Panowie jest wyrok!!! W poniedzialek sprawdzalem walki rozrządu (jedna strona prawa po stronie kierowcy) i niestety do wymiany Dzisiaj latalem po calym szczecinie i niestety najgorszy wariant to 5300zl czesci. Moze byc tak ze walki z 2 strony nie beda do wymiany wtedy bedzie taniej. Cena 1 walka 850zl. Dojda jeszcze koszty robocizny mysle ze w 6000tys zl sie zamkne. Szkoda gadac...
-
[B5 AFB] Jak sprawdzić stan odmy w 2.5 TDI AFB
Panowie a jak wyglada i gdzie sie znajduje ta ODMA??!!
-
[B5 AFB] Jak tu zadbac o ten silnik??? 2.5 v6
Panowie niedawno kupilem wlasnie Audi A4 z 2.5tdi i bede wlasnie sprawdzal ta hydraulike i chce tez sprawdzic i jezeli potrzeba wymienic ta odme tylko jest jeden problem nie mam pojecia jak to wyglada i gdzie to jest, mozecie podpowiedziec. A i auto ma przebieg 135tys 100% pewny. Pozdrawiam All
-
[B5 TDI] Czy turbo po przebiegu 250tys moze juz byc zdechła?
Jak turbina sie konczy to zaczyna glosno chodzic tzn slychac glosniejszy gwizd jak normalnie, nawet na wolnych obrotach.
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Panowie jak pamietam to grupa VW dedykowla oleje firmy Castrol a tu widze ze nie sa wymienione? Ja od zawsze zalewam oleje Castrola i nawet u nas w serwisie zalewaja owy olej
-
[B5 AFB] Jak sprawdzić stan odmy w 2.5 TDI AFB
Dzieki za info. Moje auto ma przejechane 135tys (sprawdzane w serwisie w niemczech gdzie bylo caly czas serwisowane) i sobie wymienie. A moze ma ktos foto tej odmy?
-
[B5 AFB] Jak sprawdzić stan odmy w 2.5 TDI AFB
Panowie tak czytam o tych 2,5 tdi co zrobic zeby uniknac tych awarii ktore lubia wystepowac. Co to jest ta ODMA??
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam Wszystkich Jestem od miesiaca wlascicielem Audi A4 S-Line 2,5tdi. I jak na razie furka spisuje sie pozytywnie. Jak ogarne sie z fotkami uzupelnie swoj profil. Pozdrawiam ALL