Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

slo

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez slo

  1. slo odpowiedział(a) na Arkadiush temat w Układ Jezdny
    na prezerwatywach i zawieszeniu się nie oszczędza
  2. może byc kuzwa nie mogę sobie poradzić ze śrubkami trzymającymi oświetlenie tylnej rejestracji. Jeden plastyczek jakoś wyrwałem, jednak śrubka jeszcze siedzi.. macie pomysły jak to ugryźć ?
  3. tylko w dobrym warsztacie wymień, żeby potem ładnie zbiezność ustawili
  4. to będzie oki
  5. zależy od CIebie.. tak ja mówie. 1BV jest dość twardo, zależy jeszcze jakie springi. Ja mam 1BV i springi -45/-50 i daje radę jeździć
  6. to 1BE czy 1BV ? bo to drugie to już trochę twardo. Jakie te sprężyny ?
  7. :kox:
  8. orientuje się ktoś jakie żarówki są w a4 b6 jeśli chodzi o oświetlenie kabiny ? Zmieniam oświetlenie na białe LED i nie jestem pewien wymiaru i ilości żarówek potrzebnych do tego.
  9. si, brałem aero od Czakiego, ale jeszcze nie założyłem
  10. zdecydowanie note. Miałem to, ojciec ma galaxy taba 2 i wolałbym note. Tab ma słabą rozdzielczość, brak rysika. Note za to był za duży żeby używać go np w samochodzie, odebrac telefon jedną ręką było dość ciężko. Mimo wszystko do szkoły, notatek itp to brałbym note.
  11. mogę to zrobić dla CIebie. tylko jutro jakoś zapomniało mi się 24mm / 35mm / 50mm
  12. dzięki wielkie za miłe spotkanie
  13. :hi:zapalniczka dziarga? nie wiadomo, Bartek wziął ją do roboty sprawdzić czy bangla.
  14. Dzisiaj o 16.30 mikro-spocik w Koninie pod mcdonaldem przy ferio. Chętny ktoś ?
  15. wpadaj wpadaj !
  16. mogę to zrobić dla CIebie. tylko jutro jakoś
  17. zawsze mi się to volvo podobało... dobry wybór
  18. Bartek, dobrze że sprawa się jako-tako skończyła.. ale 22k kupe siana.. żeby nie było ze OT.. Wkładałeś w przeciwmgielne HIDy ?
  19. vario, to zadzwonie jakoś i wlecę oki ? omówimy zapachy i ogarniemy może blacharza
  20. to Arx91 może zmienić temat.
  21. ok 30-40zł allegro. Też czekam bo zamówiłem ale z wizytownikiem ESP i kubkiem bo nie były pierwszej młodości

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.