Treść opublikowana przez slo
-
Wahacze ze szrotu
na prezerwatywach i zawieszeniu się nie oszczędza
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
może byc kuzwa nie mogę sobie poradzić ze śrubkami trzymającymi oświetlenie tylnej rejestracji. Jeden plastyczek jakoś wyrwałem, jednak śrubka jeszcze siedzi.. macie pomysły jak to ugryźć ?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
mądrze
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
tylko w dobrym warsztacie wymień, żeby potem ładnie zbiezność ustawili
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
to będzie oki
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
zależy od CIebie.. tak ja mówie. 1BV jest dość twardo, zależy jeszcze jakie springi. Ja mam 1BV i springi -45/-50 i daje radę jeździć
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
to 1BE czy 1BV ? bo to drugie to już trochę twardo. Jakie te sprężyny ?
-
Spoty Słupecko - Konińskie
:kox:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
orientuje się ktoś jakie żarówki są w a4 b6 jeśli chodzi o oświetlenie kabiny ? Zmieniam oświetlenie na białe LED i nie jestem pewien wymiaru i ilości żarówek potrzebnych do tego.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
si, brałem aero od Czakiego, ale jeszcze nie założyłem
-
Jaki aparat - lustrzanka cyfrowa
- System operacyjny Android
zdecydowanie note. Miałem to, ojciec ma galaxy taba 2 i wolałbym note. Tab ma słabą rozdzielczość, brak rysika. Note za to był za duży żeby używać go np w samochodzie, odebrac telefon jedną ręką było dość ciężko. Mimo wszystko do szkoły, notatek itp to brałbym note.- Jaki aparat - lustrzanka cyfrowa
mogę to zrobić dla CIebie. tylko jutro jakoś zapomniało mi się 24mm / 35mm / 50mm- Spoty Słupecko - Konińskie
dzięki wielkie za miłe spotkanie- Spoty Słupecko - Konińskie
- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
:hi:zapalniczka dziarga? nie wiadomo, Bartek wziął ją do roboty sprawdzić czy bangla.- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Dzisiaj o 16.30 mikro-spocik w Koninie pod mcdonaldem przy ferio. Chętny ktoś ?- Spoty Słupecko - Konińskie
wpadaj wpadaj !- Jaki aparat - lustrzanka cyfrowa
mogę to zrobić dla CIebie. tylko jutro jakoś- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ok, będę- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
zawsze mi się to volvo podobało... dobry wybór- [B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
Bartek, dobrze że sprawa się jako-tako skończyła.. ale 22k kupe siana.. żeby nie było ze OT.. Wkładałeś w przeciwmgielne HIDy ?- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
vario, to zadzwonie jakoś i wlecę oki ? omówimy zapachy i ogarniemy może blacharza- Spoty Słupecko - Konińskie
to Arx91 może zmienić temat.- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ok 30-40zł allegro. Też czekam bo zamówiłem ale z wizytownikiem ESP i kubkiem bo nie były pierwszej młodości - System operacyjny Android