Treść opublikowana przez slo
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
najs to jak założę już letni setup, ściągnę zimówki z tych 16tek to się zgadamy i Ci je podrzucę
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no dobrze. to się dogadamy tam jeszcze a jaka jest wartość takich felg w ogóle ?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ile taka przyjemność ? muszę w ogóle sprawdzić czy nie mają jakiś większych rys na nich, ale tragedii nie ma
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
mówisz ? teraz latam na nich i zimówkach, bo 18 cali poszły do delikatnego wyprostowania, wypiaskowania i malowania (nie wiem na jaki kolor)
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
vario, http://img717.imageshack.us/img717/386/zdjecie1zn.jpg cos takiego. ta z foty jest najbrzydsza chyba. Jak chcesz jutro mogę foty zrobić albo Ci pokazać kolo 14.30 - 15 gdzieś w Swarzędzu lub Poz, tak jak mówiłem CHRISMENowi
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
zaraz Bart-S wleci i będzie narzekać, że ma tyle do czytania :kox:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Chrismen mam troche obśrupane 16 od a4 b6 cabrio. moge Ci jutro pokazać kolo 14.30 - 15 w Poz/Swa kurde vario aż tak strasznie? ile takie kosmetyki ?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
tak, myślę ciągle o hamulcach... ale kurcze zawieszka i 18cali skutecznie zachęcają do szybszej jazdy
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
si. wjechało 1BV plus sprężynki -40/-40 kurde vario, teraz mi pomieszałeś mega w głowie. Co masz na myśli z tym zabezpieczeniem felg ?
-
Na jaki kolor pomalować felgi ? ANKIETA :)
hah, no z tymi kolorkami smiesznie. w sumie zastanawiam sie białe albo czarne...
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
18
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Qbazulu, no muszę się w końcu wybrać na szybki, jednak mam wiksy na uczelni i nie mam czasu za bardzo. Ale muszę się w końcu wybrać. ps, http://a4-klub.pl/vb/showthread.php?228475-Na-jaki-kolor-pomalowa%E6-felgi-ANKIETA-) co myślicie ?
-
Na jaki kolor pomalować felgi ? ANKIETA :)
o myślicie ?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Wrrr u mnie znowu inea swiruje, neta nie mam i z ajfona musze pisac.. Trzeba chyba bedzie zmienic dostawce internetu..
-
Na jaki kolor pomalować felgi ? ANKIETA :)
tak, repliki s-line lekko wklęsły środek
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
siemano.- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
co tak cicho tu dzisiaj ?- Czym jezdziłeś, zanim kupiłeś Audi?
golf mk5, ale ukradli- Na jaki kolor pomalować felgi ? ANKIETA :)
haha :kox: i co sie z nim stało? jakieś ciekawe historie ? a naklejki wheel whores ? też są różowe- Na jaki kolor pomalować felgi ? ANKIETA :)
no mów- Na jaki kolor pomalować felgi ? ANKIETA :)
najlepszy tzn ? bo nie jestem w temacie- Na jaki kolor pomalować felgi ? ANKIETA :)
Witajcie, Chcę pomalować moje felgi, ponieważ poprzedni właściciel zaczął się bawić w malowanie ale ze średnim skutkiem - położył samą bazę bez lakieru. Moje pytanie brzmi. Na jaki kolor pomalować felgi oraz dekielki ? Zapraszam do dyskusji- Dziwne zachowanie auta po wymianie zawieszenia
racja, problem zlokalizowany tak jak mówi elmartinez. Producent tych felernych drążków to OPTIMAL. Radzę uważać na produkty tej firmy, bo cyrki się dzieją z końcówkami drążków kierowniczych.- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
pewnie 4max, albo inny wynalazek. podstawowa zasada, to nieoszczedzanie na hamulcach i elementach zawieszenia. mówił koleś że do wymiany no to ja mowie ok, do wymiany. no i widzimy efekty jakiejś tandety.. zapytaj kolesia, co założył, i czy zdaje sobie sprawę co by się stało gdybyś stracił panowanie nad autem przy większej prędkości i np wpadł na przystanek... Proszę abyś koniecznie dowiedział się jakiego producenta były końcówki drążków i gdybyś mógł zrób ich fotografie. Trzeba ostrzec ludzi!!! jasne, jak będę coś wiedział, dam znać Firma tych felernych drążków to OPTIMAL. Niestety fotki nie mam, ponieważ mechanik oddał je na reklamacje. - SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00