Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

slo

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez slo

  1. najs to jak założę już letni setup, ściągnę zimówki z tych 16tek to się zgadamy i Ci je podrzucę
  2. no dobrze. to się dogadamy tam jeszcze a jaka jest wartość takich felg w ogóle ?
  3. ile taka przyjemność ? muszę w ogóle sprawdzić czy nie mają jakiś większych rys na nich, ale tragedii nie ma
  4. mówisz ? teraz latam na nich i zimówkach, bo 18 cali poszły do delikatnego wyprostowania, wypiaskowania i malowania (nie wiem na jaki kolor)
  5. vario, http://img717.imageshack.us/img717/386/zdjecie1zn.jpg cos takiego. ta z foty jest najbrzydsza chyba. Jak chcesz jutro mogę foty zrobić albo Ci pokazać kolo 14.30 - 15 gdzieś w Swarzędzu lub Poz, tak jak mówiłem CHRISMENowi
  6. zaraz Bart-S wleci i będzie narzekać, że ma tyle do czytania :kox:
  7. Chrismen mam troche obśrupane 16 od a4 b6 cabrio. moge Ci jutro pokazać kolo 14.30 - 15 w Poz/Swa kurde vario aż tak strasznie? ile takie kosmetyki ?
  8. tak, myślę ciągle o hamulcach... ale kurcze zawieszka i 18cali skutecznie zachęcają do szybszej jazdy
  9. si. wjechało 1BV plus sprężynki -40/-40 kurde vario, teraz mi pomieszałeś mega w głowie. Co masz na myśli z tym zabezpieczeniem felg ?
  10. hah, no z tymi kolorkami smiesznie. w sumie zastanawiam sie białe albo czarne...
  11. Qbazulu, no muszę się w końcu wybrać na szybki, jednak mam wiksy na uczelni i nie mam czasu za bardzo. Ale muszę się w końcu wybrać. ps, http://a4-klub.pl/vb/showthread.php?228475-Na-jaki-kolor-pomalowa%E6-felgi-ANKIETA-) co myślicie ?
  12. Wrrr u mnie znowu inea swiruje, neta nie mam i z ajfona musze pisac.. Trzeba chyba bedzie zmienic dostawce internetu..
  13. tak, repliki s-line lekko wklęsły środek
  14. siemano.
  15. co tak cicho tu dzisiaj ?
  16. golf mk5, ale ukradli
  17. haha :kox: i co sie z nim stało? jakieś ciekawe historie ? a naklejki wheel whores ? też są różowe
  18. najlepszy tzn ? bo nie jestem w temacie
  19. Witajcie, Chcę pomalować moje felgi, ponieważ poprzedni właściciel zaczął się bawić w malowanie ale ze średnim skutkiem - położył samą bazę bez lakieru. Moje pytanie brzmi. Na jaki kolor pomalować felgi oraz dekielki ? Zapraszam do dyskusji
  20. racja, problem zlokalizowany tak jak mówi elmartinez. Producent tych felernych drążków to OPTIMAL. Radzę uważać na produkty tej firmy, bo cyrki się dzieją z końcówkami drążków kierowniczych.
  21. pewnie 4max, albo inny wynalazek. podstawowa zasada, to nieoszczedzanie na hamulcach i elementach zawieszenia. mówił koleś że do wymiany no to ja mowie ok, do wymiany. no i widzimy efekty jakiejś tandety.. zapytaj kolesia, co założył, i czy zdaje sobie sprawę co by się stało gdybyś stracił panowanie nad autem przy większej prędkości i np wpadł na przystanek... Proszę abyś koniecznie dowiedział się jakiego producenta były końcówki drążków i gdybyś mógł zrób ich fotografie. Trzeba ostrzec ludzi!!! jasne, jak będę coś wiedział, dam znać Firma tych felernych drążków to OPTIMAL. Niestety fotki nie mam, ponieważ mechanik oddał je na reklamacje.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.