Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

slo

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez slo

  1. Dzięki za spota
  2. Kolpakow nie ma i nie bedzir. Beda male zaslepki w środek. Ceny wolalbym nie zdradzac
  3. Tez bede kolo 16
  4. slo odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Boczki Audi A4 B6 Kombi. S-line! Okazja! Krosno Odrzańskie brać.
  5. dostane gdzies w Poznaniu śruby zabezpieczające ?
  6. KC-2 16 zielony czy gdzieś na dworze?
  7. 1. Arek 2. Niestandardowy 3. Maciej 6001 4. skubiii89 5. Lele 6. Papuga 7. czorny 8. slo tak ?
  8. Od pasazera
  9. Wiesz co jednak tylko lusterko wezme ok?
  10. Myslimy wlasnie
  11. Witam
  12. Hah ale za co przepraszasz? spokojnie moze d*py nie urywa ale wg mnie tragedii nie ma. Dorwalem je okazyjnie z praktycznie nowymi oponami i az zal było nie wziac. Trafil sie tez kupiec na te moje stare felgi i trafily sie akurat te. za jakiś czas sie zmieni kolo
  13. 18 czy 19 cali jeden pies.. Hebel robi się miękki i jest takie dziwne uczucie, wiesz o czym mówie
  14. slo odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    właśnie, podobno już wszystko ogarnięte i powinno wystrzelić..
  15. powiem Ci że zaczynają mnie powoli wkurzać te heble.. po hamowaniu powiedzmy z 180 do 100 już nie ma czym hamować ;/
  16. slo odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    jak już wchodzisz na gate, zawsze jak lece, to patrzą w dowód. tylko na imie i nazwisko
  17. o tego nie widziałem, dopiero teraz oglądam.. ja pier**le brak słów co za patałachy masakra...
  18. slo odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    ??? o shit.. co zrobiłeś?
  19. Tutaj patrząc na twoje foto i nie powiększając wygląda jak b6 albo w coupe Pany to jak z tym klubowym grillem. Coś, ktoś, gdzieś. Arek rozruszaj jakoś to bo niedługo to będziemy się na pogrzebach własnych spotykali. ---------- Post dopisany at 15:50 ---------- Poprzedni post napisany at 15:25 ---------- Arek twoje felunki: Ogłoszenie - Felgi aluminiowe 18 cali + opony GRATIS ---------- Post dopisany at 16:20 ---------- Poprzedni post napisany at 15:50 ---------- Które z tych felg wam się podobają: 1. http://s29.postimg.org/mp2pdsxhv/971485_215898418561019_900698916_n.jpg 2. http://s27.postimg.org/ky0ua30db/1508583_287220671440382_5114851731896386375_n.jpg 3. http://s14.postimg.org/rqo0upo7x/image.jpg 4. http://s30.postimg.org/qey8zzg0d/1385026_287715248057591_5768427053160933385_n.jpg Wszystkie w fajnie wyglądają... Kolor: Albo Srebrny,Biały,Pomarańczowy,Błękitny lub jakiś ciemny. 1,2 lub 3 bo 4 jest średnia. Tylko srebro lub gunmetal/grafit wg mnie
  20. dobra, teraz już foto nie z telefonu:)
  21. slo odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    jakie linie ? przecież tego nikt nie sprawdza
  22. To ponad 100nm wiecej niz 190konny bex..
  23. Trafila sie okazja to wzialem

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.