Treść opublikowana przez slo
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Dzięki za spota
-
[B6 BEX] Red BEX 1.8T Q S-line by Slo - Heble S4 345/300
Kolpakow nie ma i nie bedzir. Beda male zaslepki w środek. Ceny wolalbym nie zdradzac
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Tez bede kolo 16
-
B6 DIVISION
Boczki Audi A4 B6 Kombi. S-line! Okazja! Krosno Odrzańskie brać.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
dostane gdzies w Poznaniu śruby zabezpieczające ?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
KC-2 16 zielony czy gdzieś na dworze?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
1. Arek 2. Niestandardowy 3. Maciej 6001 4. skubiii89 5. Lele 6. Papuga 7. czorny 8. slo tak ?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Od pasazera
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Wiesz co jednak tylko lusterko wezme ok?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Myslimy wlasnie
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Witam
-
[B6 BEX] Red BEX 1.8T Q S-line by Slo - Heble S4 345/300
Hah ale za co przepraszasz? spokojnie moze d*py nie urywa ale wg mnie tragedii nie ma. Dorwalem je okazyjnie z praktycznie nowymi oponami i az zal było nie wziac. Trafil sie tez kupiec na te moje stare felgi i trafily sie akurat te. za jakiś czas sie zmieni kolo
-
[B6 BEX] Red BEX 1.8T Q S-line by Slo - Heble S4 345/300
18 czy 19 cali jeden pies.. Hebel robi się miękki i jest takie dziwne uczucie, wiesz o czym mówie
-
B6 DIVISION
właśnie, podobno już wszystko ogarnięte i powinno wystrzelić..
-
[B6 BEX] Red BEX 1.8T Q S-line by Slo - Heble S4 345/300
powiem Ci że zaczynają mnie powoli wkurzać te heble.. po hamowaniu powiedzmy z 180 do 100 już nie ma czym hamować ;/
-
B6 DIVISION
jak już wchodzisz na gate, zawsze jak lece, to patrzą w dowód. tylko na imie i nazwisko
-
Spoty Słupecko - Konińskie
o tego nie widziałem, dopiero teraz oglądam.. ja pier**le brak słów co za patałachy masakra...
-
B6 DIVISION
??? o shit.. co zrobiłeś?
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Tutaj patrząc na twoje foto i nie powiększając wygląda jak b6 albo w coupe Pany to jak z tym klubowym grillem. Coś, ktoś, gdzieś. Arek rozruszaj jakoś to bo niedługo to będziemy się na pogrzebach własnych spotykali. ---------- Post dopisany at 15:50 ---------- Poprzedni post napisany at 15:25 ---------- Arek twoje felunki: Ogłoszenie - Felgi aluminiowe 18 cali + opony GRATIS ---------- Post dopisany at 16:20 ---------- Poprzedni post napisany at 15:50 ---------- Które z tych felg wam się podobają: 1. http://s29.postimg.org/mp2pdsxhv/971485_215898418561019_900698916_n.jpg 2. http://s27.postimg.org/ky0ua30db/1508583_287220671440382_5114851731896386375_n.jpg 3. http://s14.postimg.org/rqo0upo7x/image.jpg 4. http://s30.postimg.org/qey8zzg0d/1385026_287715248057591_5768427053160933385_n.jpg Wszystkie w fajnie wyglądają... Kolor: Albo Srebrny,Biały,Pomarańczowy,Błękitny lub jakiś ciemny. 1,2 lub 3 bo 4 jest średnia. Tylko srebro lub gunmetal/grafit wg mnie
-
[B6 BEX] Red BEX 1.8T Q S-line by Slo - Heble S4 345/300
dobra, teraz już foto nie z telefonu:)
-
B6 DIVISION
jakie linie ? przecież tego nikt nie sprawdza
-
[B6 AMB] 1.8T Q 345/300. bix, TV,FMIC,MFB8, 218km/353Nm/black piano/VFIZ
To ponad 100nm wiecej niz 190konny bex..
-
[B6 AMB] 1.8T Q 345/300. bix, TV,FMIC,MFB8, 218km/353Nm/black piano/VFIZ
353nm? Skad tak duzy niuton?
-
[B6 BEX] Red BEX 1.8T Q S-line by Slo - Heble S4 345/300
Trafila sie okazja to wzialem
-
[B6 BEX] Red BEX 1.8T Q S-line by Slo - Heble S4 345/300
Tzn koła?