Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

slo

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez slo

  1. 8mm jest już po 250+ koni. 6mm spokojnie 200KM ogarnia. Montowałem w PITEC w Poznaniu. Podobno najlepsi w wlkp. To się okaże
  2. 72 brutto netto wychodzi z 55L Jeśli chodzi o 8 czy 6mm to miałem dylemat.. póki co wrąbałem 6mm. Jeśli będę zmieniać moc to będzie wiązało się to ze zmianą skrzyni i napędu. Wtedy nastąpi zmiana rurek. Roboty dużo nie ma w sumie.
  3. mój głos był pierwszy
  4. slo odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    stówa mikaszi !
  5. nie rozumiem. pakujesz 320 i będziesz miał 320 na sprzedaż? why?
  6. tylko 200zł kosztuje ;/ ciekawe czy jest dobry
  7. Szukaj zacisków pod 320/288 a ja już Ci tarczki i klocki ogarnę Coś będziesz z zawiechą robił?? Gwint? myślę że 320 bez sensu dawać skoro jest 312.. ale 345 już tak Zawiecha póki co zostaje bo auto jest do jazdy codziennej. jozek, colli jest w porządku - bardzo twardy i dość trwały. Na zimę go polecają. Ogólnie jestem zadowolony ale d*py nie urywa że tak powiem. Teraz możę spróbuję poorboy's world nattys red. Widziałem co to potrafi u Varia. No i zapach gumy balonowej
  8. versi piękna.. Miałem kiedyś do L10 ale padła Szkoda że avi są takie delikatne
  9. a Tobie ile pali gazu?
  10. bez rejestracji jest
  11. no miało nie być LPG, ale poczytałem i się zdecydowałem. Szlag mnie trafiał jak chciałem szybciej pojeździć i spalanie 12-13L od razu.. Póki co zadowolenie 100%. Instalacja założona schludnie, spalanie takie jak powinno być. Zero spadków mocy i innych niepożądanych rzeczy. Wad nie dostrzegam.. Silnik się od tego nie psuje no i jest bardziej eko
  12. slo odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    chciałby ktoś idealną popiołkę przód 2din w kolorze 7n6 ?
  13. Mały update: Na początku sceptycznie podchodziłem do tego tematu, jednak poczytałem, popytałem się i nie jestem zawiedziony. Wjechał podtlenek gazotu Stag 4 QBOX z reduktorem KME GOLD. Butla 72L w kole oczywiście.
  14. slo odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    może byc queen margot z lidla ?
  15. slo odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    kaju bys puscil po cenie kupna + na 4 browary
  16. slo odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    a co potrzeba ?
  17. ? nie rozumiem posiadasz a4 b5 a nie rs4. Tytuł się nie zgadza
  18. 1 - niestandardowy 2 - slo 3 - Maxcudo 4 - skubiii89 5 - Bart_poznan 6 - Maciej 6001 7 - rosool88

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.