Treść opublikowana przez slo
-
[B6 BEX] Red BEX 1.8T Q S-line by Slo - Heble S4 345/300
w popielniczce.
-
[B6 BEX] Red BEX 1.8T Q S-line by Slo - Heble S4 345/300
8mm jest już po 250+ koni. 6mm spokojnie 200KM ogarnia. Montowałem w PITEC w Poznaniu. Podobno najlepsi w wlkp. To się okaże
-
[B6 BEX] Red BEX 1.8T Q S-line by Slo - Heble S4 345/300
72 brutto netto wychodzi z 55L Jeśli chodzi o 8 czy 6mm to miałem dylemat.. póki co wrąbałem 6mm. Jeśli będę zmieniać moc to będzie wiązało się to ze zmianą skrzyni i napędu. Wtedy nastąpi zmiana rurek. Roboty dużo nie ma w sumie.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
mój głos był pierwszy
- B6 DIVISION
-
[B6 BEX] Red BEX 1.8T Q S-line by Slo - Heble S4 345/300
nie rozumiem. pakujesz 320 i będziesz miał 320 na sprzedaż? why?
-
[B6 BEX] Red BEX 1.8T Q S-line by Slo - Heble S4 345/300
pakujesz 345 ?
-
[B6 BEX] Red BEX 1.8T Q S-line by Slo - Heble S4 345/300
tylko 200zł kosztuje ;/ ciekawe czy jest dobry
-
[B6 BEX] Red BEX 1.8T Q S-line by Slo - Heble S4 345/300
Szukaj zacisków pod 320/288 a ja już Ci tarczki i klocki ogarnę Coś będziesz z zawiechą robił?? Gwint? myślę że 320 bez sensu dawać skoro jest 312.. ale 345 już tak Zawiecha póki co zostaje bo auto jest do jazdy codziennej. jozek, colli jest w porządku - bardzo twardy i dość trwały. Na zimę go polecają. Ogólnie jestem zadowolony ale d*py nie urywa że tak powiem. Teraz możę spróbuję poorboy's world nattys red. Widziałem co to potrafi u Varia. No i zapach gumy balonowej
-
Nasze fotografie - pstrykane różnym sprzętem
versi piękna.. Miałem kiedyś do L10 ale padła Szkoda że avi są takie delikatne
-
[B6 BEX] Red BEX 1.8T Q S-line by Slo - Heble S4 345/300
no to pasi
-
[B6 BEX] Red BEX 1.8T Q S-line by Slo - Heble S4 345/300
a Tobie ile pali gazu?
-
[B5 Adr]Avantador By Arkadiush !
bez rejestracji jest
-
[B6 BEX] Red BEX 1.8T Q S-line by Slo - Heble S4 345/300
no miało nie być LPG, ale poczytałem i się zdecydowałem. Szlag mnie trafiał jak chciałem szybciej pojeździć i spalanie 12-13L od razu.. Póki co zadowolenie 100%. Instalacja założona schludnie, spalanie takie jak powinno być. Zero spadków mocy i innych niepożądanych rzeczy. Wad nie dostrzegam.. Silnik się od tego nie psuje no i jest bardziej eko
-
B6 DIVISION
chciałby ktoś idealną popiołkę przód 2din w kolorze 7n6 ?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
i ja
-
[B6 BEX] Red BEX 1.8T Q S-line by Slo - Heble S4 345/300
Mały update: Na początku sceptycznie podchodziłem do tego tematu, jednak poczytałem, popytałem się i nie jestem zawiedziony. Wjechał podtlenek gazotu Stag 4 QBOX z reduktorem KME GOLD. Butla 72L w kole oczywiście.
-
B6 DIVISION
może byc queen margot z lidla ?
-
B6 DIVISION
kaju bys puscil po cenie kupna + na 4 browary
-
NISSAN GTR 3.8 V6 TT 2014 Black Edition
piękne
- B6 DIVISION
-
[ALL B5] Moja wymarzona czerwona strzała RS4 1.8T AEB(Zaczynamy projekt)
? nie rozumiem posiadasz a4 b5 a nie rs4. Tytuł się nie zgadza
-
[ALL B5] Moja wymarzona czerwona strzała RS4 1.8T AEB(Zaczynamy projekt)
rs4 ?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
1 - niestandardowy 2 - slo 3 - Maxcudo 4 - skubiii89 5 - Bart_poznan 6 - Maciej 6001 7 - rosool88 - SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00