Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

slo

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez slo

  1. ja mogę jedynie środa
  2. melduje się gdzie Ty mnie tam przyczaiłeś?
  3. Marcin odpadam w weekend ;/
  4. ja piątek tylko ;/
  5. pojawia się ktoś jutro na OldSchoolSuicide ?
  6. slo odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    kaju kurw*%$#%#@ !!!!
  7. slo odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    biere daj nr na PW łądny stan ? nie porozciągana ?
  8. mogę pomóc w razie czego
  9. Tomek, łatwo się instaluje tą dokładkę z cupry ?
  10. piano to najładniejszy dekor w b6/b7
  11. elegancko masz 2din kosz czy rezanko Cie czeka ?
  12. slo odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    następnym razem wpadnę pytanie mam: Przerabiał ktoś temat śrub zabezpieczających w przypadku gdy na jednej osi mamy dystans a na drugiej jest normalnie ? Czy można dostać gdzieś śruby zabezpieczające w konfiguracji 2x zwykła długość + 2x długość +10mm ?
  13. slo odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Byłem ostatnio w Alesund, to zjawisko jest mega egzotyczne dla kogoś kto pierwszy raz tego doświadcza polecam ale kolega nawet nie odwiedzil:whistling:moj znajomy by powiedzial:ssij: taaa tylko z Alesund do Stavanger jest 700km toz to nie daleko:whistling: ale Norwegia piękna no i inne życie.
  14. slo odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Byłem ostatnio w Alesund, to zjawisko jest mega egzotyczne dla kogoś kto pierwszy raz tego doświadcza polecam ale kolega nawet nie odwiedzil:whistling:moj znajomy by powiedzial:ssij: taaa tylko z Alesund do Stavanger jest 700km
  15. slo odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Byłem ostatnio w Alesund, to zjawisko jest mega egzotyczne dla kogoś kto pierwszy raz tego doświadcza polecam
  16. ile czasu masz już ten błąd o czujniku kąta skrętu G85 ? Pojawił się i nie znika po przejechaniu kilku km ? ---------- Post dopisany at 00:09 ---------- Poprzedni post napisany at 00:06 ---------- http://wiki.ross-tech.com/wiki/index.php/Audi_A4_(8E)_Brake_Electronics_(Bosch_8.0) tu masz opis kalibracji
  17. ooo hiob śledzę na YT więc jestem na bieżąco
  18. Nie ma dostępu. http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-b7-153/pompka-spryskiwaczy-xenon-nowa-330135/ ma dostęp
  19. Tomek masz linka gdzieś do tego na decathlonie lub allegro ?
  20. Watch Dogs wg mnie lipa straszna ;/ Podchodziłem 5 razy i nie mogę w to grać
  21. wg mnie nowy Wolf urywa d*pę. Miałem dwa dni wycięte z życiorysu
  22. wydaje mi się, że gość już przerejestrował
  23. podepnij najpierw kompa i zobacz błędy. logi też by pomogły
  24. Ja ? po prostu nie chciałbym żeby kogoś z userów spotkała taka sytuacja jak mnie. Numer z kradzieżą fotki z tablicy.pl i wysłanie porysowanego przełącznika to wg mnie chamstwo i tyle. Już nie chodzi o te 40zł oczywiście, tylko o zasadę. I gość jeszcze mi wmawiał że to ja porysowałem przełącznik, pomazgałem markerem i chce mu odesłać nie jego włącznik. ja osobiście byłbym za odebraniem mu dostępu do działu sprzedam.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.