Treść opublikowana przez slo
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ja mogę jedynie środa
-
Widziany,widziana-kiedy i gdzie?
melduje się gdzie Ty mnie tam przyczaiłeś?
-
[B7 BPW] niestandardowe wozidlo... czorny AVANT
Marcin odpadam w weekend ;/
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ja piątek tylko ;/
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
pojawia się ktoś jutro na OldSchoolSuicide ?
- B6 DIVISION
-
B6 DIVISION
biere daj nr na PW łądny stan ? nie porozciągana ?
-
[B7 BPW] niestandardowe wozidlo... czorny AVANT
mogę pomóc w razie czego
-
[B6 AMB] 1.8T Q 345/300. bix, TV,FMIC,MFB8, 218km/353Nm/black piano/VFIZ
Tomek, łatwo się instaluje tą dokładkę z cupry ?
-
[B6 AMB] 1.8T Q 345/300. bix, TV,FMIC,MFB8, 218km/353Nm/black piano/VFIZ
piano to najładniejszy dekor w b6/b7
-
[B7 BPW] niestandardowe wozidlo... czorny AVANT
elegancko masz 2din kosz czy rezanko Cie czeka ?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
- B6 DIVISION
następnym razem wpadnę pytanie mam: Przerabiał ktoś temat śrub zabezpieczających w przypadku gdy na jednej osi mamy dystans a na drugiej jest normalnie ? Czy można dostać gdzieś śruby zabezpieczające w konfiguracji 2x zwykła długość + 2x długość +10mm ?- B6 DIVISION
Byłem ostatnio w Alesund, to zjawisko jest mega egzotyczne dla kogoś kto pierwszy raz tego doświadcza polecam ale kolega nawet nie odwiedzil:whistling:moj znajomy by powiedzial:ssij: taaa tylko z Alesund do Stavanger jest 700km toz to nie daleko:whistling: ale Norwegia piękna no i inne życie.- B6 DIVISION
Byłem ostatnio w Alesund, to zjawisko jest mega egzotyczne dla kogoś kto pierwszy raz tego doświadcza polecam ale kolega nawet nie odwiedzil:whistling:moj znajomy by powiedzial:ssij: taaa tylko z Alesund do Stavanger jest 700km- B6 DIVISION
Byłem ostatnio w Alesund, to zjawisko jest mega egzotyczne dla kogoś kto pierwszy raz tego doświadcza polecam- Kontrolka esp i dwa błedy
ile czasu masz już ten błąd o czujniku kąta skrętu G85 ? Pojawił się i nie znika po przejechaniu kilku km ? ---------- Post dopisany at 00:09 ---------- Poprzedni post napisany at 00:06 ---------- http://wiki.ross-tech.com/wiki/index.php/Audi_A4_(8E)_Brake_Electronics_(Bosch_8.0) tu masz opis kalibracji- 2008 M3 E90 - Srebrny, manualna skrzynia, wersja amerykańska
ooo hiob śledzę na YT więc jestem na bieżąco- Zanim coś kupisz na forum - lista nierzetelnych sprzedawców
Nie ma dostępu. http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-b7-153/pompka-spryskiwaczy-xenon-nowa-330135/ ma dostęp- Sezon Rowerowy 2016
Tomek masz linka gdzieś do tego na decathlonie lub allegro ?- W co kto gra (X360 & PS3) ?
Watch Dogs wg mnie lipa straszna ;/ Podchodziłem 5 razy i nie mogę w to grać- W co kto gra (X360 & PS3) ?
wg mnie nowy Wolf urywa d*pę. Miałem dwa dni wycięte z życiorysu- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
wydaje mi się, że gość już przerejestrował- Szarpanie od 2800 - 3000 obrotów, dławi się, notlauf
podepnij najpierw kompa i zobacz błędy. logi też by pomogły- Zanim coś kupisz na forum - lista nierzetelnych sprzedawców
Ja ? po prostu nie chciałbym żeby kogoś z userów spotkała taka sytuacja jak mnie. Numer z kradzieżą fotki z tablicy.pl i wysłanie porysowanego przełącznika to wg mnie chamstwo i tyle. Już nie chodzi o te 40zł oczywiście, tylko o zasadę. I gość jeszcze mi wmawiał że to ja porysowałem przełącznik, pomazgałem markerem i chce mu odesłać nie jego włącznik. ja osobiście byłbym za odebraniem mu dostępu do działu sprzedam. - B6 DIVISION