Treść opublikowana przez slo
-
Auto Detailing - Krótkie pytanie - krótka odpowiedź
jakiś wakacyjny dodo Juice np rubbish boys lub purple haze
-
B6 DIVISION
mam dekory 1NK - szczotkowane alu. Dokupiłem popiołkę niby też to samo ale jest ciut ciemniejsza od ramki biegów. Czyżbym miał popiołkę w satynie ? Bo też ma fakturę szczotkowanego alu ale ciemniejsze jest..
-
Zestaw dla świeżaka.
Griffe, jaki polecisz cleaner pod naturalne woski Dodo Juice? - Duragloss 652 - Autoglym Super Resin Polish - ValetPro Achilles Prep - Dodo Juice Basics of Bling czy coś innego ? ---------- Post dopisany at 01:09 ---------- Poprzedni post napisany at 01:05 ---------- a może Autobrite Cherry Glaze ?
-
Auto Detailing - Krótkie pytanie - krótka odpowiedź
Szybkie pytanko - Jaki cleaner pod wosk w normalnej cenie?
-
[B6 BEX] My masters...1.8T quatrro
silniczek klasa. zabieraj się za body i wnętrze
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
jeśli zorganizowalibyśmy spota w Adamowie to byłaby większa frekwencja niż w Poz
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
a jest jeszcze bar relax w Adamowie ?- Auto Detailing - Krótkie pytanie - krótka odpowiedź
Szybkie pytanko. Skończył mi się dodo juice purple haze a za collinite nie przepadam.. Jaki wosk kupić ?- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
arek nie zauważyłeś, że jak lejesz w słupcy na orlenie to jest mniejszy zasięg na gazie ? Normalnie robiłem za 40L ok 320 - 350km do max 370 na eco drivingu na gazie z shella w Poznaniu. Po ostatnim tankowaniu w Słupcy, nie dałem rady przejechać nawet 300km za te 40L, a jazda normalna...- Spoty Słupecko - Konińskie
coś tanio- Spoty Słupecko - Konińskie
Darek gdzie jedziesz na kwarc ? samo zabezpieczenie czy korekta też ?- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ło shit ;/ mam nadzieje, że wszystko ok z nimi- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
co się stało ???- [ a3 ] AIR RIDE.......GONZOL style
laski pod remizo sikajo- Wspomaganie po rozgarzaniu słabo działa
nie chce mineralnego, chce lepszy, żeby dobrze śmigało- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
pozdro sprzed kompa.. czizas jak mi się nie chce w ten upał ....- [B7 BPW] niestandardowe wozidlo... czorny AVANT
to by pasiło ;]- [B7 BPW] niestandardowe wozidlo... czorny AVANT
i do czego to ? odpalasz tym ?- Wspomaganie po rozgarzaniu słabo działa
mam taki sam problem w b6. lać ATF czy ten citroena ?- Widziany,widziana-kiedy i gdzie?
tak, ja A ja pisałem o tym w wątku Słupecko/Konińskim- Spoty Słupecko - Konińskie
kogo czarny sedan b6 na 17' lub 18' s-line 9ramiennych przed 16:00 dziś na Kolskiej/Europejskiej ?- [B7 BPW] niestandardowe wozidlo... czorny AVANT
panie tej dej mi sprawdzić jak to hamuje- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
miedzikos- [B6 BEX] Red BEX 1.8T Q S-line by Slo - Heble S4 345/300
nie było potrzeby pod kolektorem. po swapie rurek z 6 na 8mm zestaw pod +- 250KM. - SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00