Treść opublikowana przez slo
-
XV Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska - Ostrów Wlkp. 8-10.08.2014, czyli OEM+ 2014
jest sens jechać na sam piątek ?
-
Auto Detailing - Krótkie pytanie - krótka odpowiedź
Wczaraj robiłem i nawet UC megsa nie dało rady po ręcznym szorowaniu. Tak zajebiaszczą mam wodę na działce Oczywiście pomimo wytarcia do sucha
-
Auto Detailing - Krótkie pytanie - krótka odpowiedź
Olo, do atomizera lejesz wode z kroplą szamponu. Potem zraszasz element i czyscisz glinką. Pytanie. Czym usunac białe water spoty od twardej wody? Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
-
[B6 BEX] Red BEX 1.8T Q S-line by Slo - Heble S4 345/300
Chodzilo o "czym" ? Szampon duragloss, potem przejechalem syfy od smoly tar&glue removerem valetpro, potem UC Megsa zeby usunac wżery od wody i na to cherry glaze Autobrite Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
-
XV Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska - Ostrów Wlkp. 8-10.08.2014, czyli OEM+ 2014
Szkoda. To bawcie sie grzecznie Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
-
XV Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska - Ostrów Wlkp. 8-10.08.2014, czyli OEM+ 2014
Jest sens jechać na sama niedzielę? Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Ja bym wpadl tylko w niedziele, mozna tak? Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
-
[B6 BEX] Red BEX 1.8T Q S-line by Slo - Heble S4 345/300
tak, 6mm ogarnie max troche ponad 200KM Tylek zrobiony Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka Tylek ogarnięty Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
a jakie teraz fele masz? no te co miałem od phaetona trzeba spolerować
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
parkowałem i akurat jeden krawężnik wystawał z 5cm i jebło
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
wy***ałem w wystający krawężnik 200m od Twojego domu kto z naszych okolic by to ogarnął ? W sumie tylko spolerować starczy bo na lakierze prawie nie ma śladu. No i mam ten odpadnięty kawałem opony
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ja jebie.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
skubi http://allegro.pl/zaslepka-otworu-tylnej-wycieraczki-maskownica-tyl-i4431927325.html
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
palnik acetylenowo - tlenowy + młotek
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
łosz nowe forum
-
B6 DIVISION
ile kosztuje komplet ori dywaników materiałowych do b6 ? i gdzie je kupić oprócz ASO ?
-
[B5 AFN]Grób TDi by Wodz,koła 20",engine AFN na GTB22 235KM/450NM
ile robisz km, że wymieniasz rozrząd co rok ? kolo mi nie pasuje :/
-
[ALL B6 AVF] Individual Avant by józek726 :) s-line plus | LZ5F | webasto ---> projekt full opcja:)
jedna z najładniejszych audi w klubie.
-
Spoty Słupecko - Konińskie
moja była stoi gdzieś tam też na piątkowie
-
Spoty Słupecko - Konińskie
no co musi być szajn
-
Sezon Rowerowy 2016
jeździ tu ktoś maratony/supermaratony itp ?
-
Spoty Słupecko - Konińskie
póki co mam niecałe 300zł 6 zapachów california scent, wosk dodo juice, cleaner, szczotka do felg, troche aplikatorów, pędzelków, APC
-
Spoty Słupecko - Konińskie
chce ktoś cos z showcarshine ?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
:hi:co słychać ?
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
piękny ten golfik. zawsze miałem do nich słabość...