Treść opublikowana przez slo
-
[B7 BPW] niestandardowe wozidlo... czorny AVANT
to dobrze
-
[B7 BPW] niestandardowe wozidlo... czorny AVANT
mówimy teraz o Twoim Jak stałem na światłach wyjeżdżając od malty to już zauważyłem coś ładnego, ale dopiero mijając Ciebie skapnąłem się że to Ty..
-
[B7 BPW] niestandardowe wozidlo... czorny AVANT
a ja się zastanawiałem czy jebnąć trąbitkiem czy awaryjkami.. z dwojga wybrałem tylko podniesienie łapy
-
[B7 BPW] niestandardowe wozidlo... czorny AVANT
Ty kuźwa ładnie się ten Twój parch prezentuje w ruchu
-
Baza wiedzy o skrzyni biegów Multitronic w Audi A4 B6 i B7
musisz mieć 5L
-
Baza wiedzy o skrzyni biegów Multitronic w Audi A4 B6 i B7
po raz kolejny ktoś Ci mówi coś a Ty ciągle brniesz w złym kierunku. I widać że nie zadałeś sobie trudu przeczytania od A do Z pierwszego postu. Tam jest nawet fabryczne oznaczenie tego oleju a Ty swoje i nadal jakieś FEBI wklejasz.. tu masz prawidowy: ORYGINALNY OLEJ DO SKRZYNI MULTITRONIC ATF AUDI (4306044790) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. to ten. Skoro nawet pracownicy ASO mają problemy z prawidłową procedurą wymiany ATF to Ty wymienisz go poprawnie? Wymiana oleju w przekładni CVT to nie to samo co wymiana oleju w silniku...
-
Baza wiedzy o skrzyni biegów Multitronic w Audi A4 B6 i B7
Dlatego jedź do wielkopolski do Bart-sa. Robi to lepiej niż ASO.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
na focie ? jasne - jeden suwaczek w photoshopie i zrobione
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
chetny ktoś na jakąś fotki z autkami?
-
Baza wiedzy o skrzyni biegów Multitronic w Audi A4 B6 i B7
Pozwolę sobie wyprzedzic odpowiedz Bart-sa Po pierwsze zapomnij o jakichkolwiek innych olejach niż ATF z ASO Audi/VW. Samemu nie wykonasz odpowiednio wymiany oleju w CVT. Polecam zgłosić się do Bart-sa - autora tego wątku. On się tym zajmuje.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Kto sie pojawia na vag evencie za tydzien? Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
-
[B6 BEX] Red BEX 1.8T Q S-line by Slo - Heble S4 345/300
Tak jak mówi Bieniek. Do psikacza wlewasz wode z kroplą szamponu i jazda. Tylko trzeba uważać zeby glinka nie spadla na ziemie bo potem jest nie do użytku wiadomo Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
-
[B6 BEX] Red BEX 1.8T Q S-line by Slo - Heble S4 345/300
wiem, żartuje Gaz jest ok.
-
[B6 BEX] Red BEX 1.8T Q S-line by Slo - Heble S4 345/300
dostanie wpier*!% przy najbliższej okazji gdzie gazowałeś ?
-
[B6 BEX] Red BEX 1.8T Q S-line by Slo - Heble S4 345/300
oczywiscie. Tar and glue removerem bylo oczyszczone juz wczesniej Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
-
[B6 BEX] Red BEX 1.8T Q S-line by Slo - Heble S4 345/300
Dzisiaj w koncu znalazlem czas na glinke. potem smalec dodo juice purple haze Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
-
Spoty Słupecko - Konińskie
czizas.. po co to ?
-
[B6 BEX] Red BEX 1.8T Q S-line by Slo - Heble S4 345/300
kontrolka wygląda tak: (fotka z neta) Całość to 3200zł Ja dopłaciłem za reduktor KME GOLD i większą butle. Cena nie najnizsza, bo można to ogarnąć za 2500-2700 ale wolałem postawić na profesjonalny montaż i dobrą obsługę
-
B6 DIVISION
- [B7 BPW] niestandardowe wozidlo... czorny AVANT
jeszcze telefon do wywalenia i klasa- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Przejechalbym sie ale tak samemu to lipa Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Ze vario to wiadomo pytalem sie kto jeszcze Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Jedzie ktos na raceism? Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka- [B6 BEX] Red BEX 1.8T Q S-line by Slo - Heble S4 345/300
Aa myślałem że mówisz o jakimś negatywnym wpływie lpg na silnik. Koła zapasowego i tak nie miałem - jest zestaw naprawczy chociaż w razie awarii pewnie i tak nie zadziała poprawnie- [B6 BEX] Red BEX 1.8T Q S-line by Slo - Heble S4 345/300
a są jakieś minusy ? - [B7 BPW] niestandardowe wozidlo... czorny AVANT