Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

slo

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez slo

  1. chyba na pewno
  2. Ogólnie to czerwony jest specyficzny, mało tego jeździ. W pakiecie s-line mi się bardzo spodobał no i jest
  3. Nie jedzie czasami ktoś w sobotę rano do Gdańska?
  4. Byłem podobnego zdania co kolega kiedyś
  5. To a3 powinno być przykładem jak NIE modzić auta. Czy komukolwiek oprócz właścicielowi się ten samochód podoba ?
  6. Jutro zlot vagów w Antoninku. Wlatuje ktoś?
  7. będzie ktoś jutro w Antoninku na zlocie ?
  8. osz Ty w morde ---------- Post dopisany at 01:56 ---------- Poprzedni post napisany at 01:55 ---------- Miedzik na sesje trzeba ogarnąć tonę płyt chodnikowych to moja usiądzie wtedy jak Twoja
  9. Dzieki, juz ogarniete
  10. Nie no 3 noce stal
  11. Tak. c**j wie czemu
  12. Ma ktos pozyczyc pradu? Jestem na piatkowie pod plaza
  13. Labiel masz całkowitą rację. W niedziele przyjechałem ze Słupcy do Poznania. Zasięg podczas wyjazdu ze Słupcy wynosił 180km, po przyjeździe do Poznania było 170km (czaskałem eko driving przy spokojnej muzyce). Od tego czasu przejechałem ode mnie z Winiar do King Crossa na spot i z powrotem oraz z 2km do tesco i znowu na Winiary. Zasięg obecnie wynosi 70km
  14. Latał ktoś na Dunlopach SP Sport Maxx GT ? Mam je od tygodnia - prawie nówki, 7mm, 2013r 235/35/19 na feldze 9J i wydają mi się bardziej śliskie od starych 4mm-owych BF Goodrich G-Force Profiler 2010r w takim samym rozmiarze tylko felga 8.5J. ESP miga przy prędkości kiedy BF Goodrich dawno już miało trakcje..
  15. coś pomodzone to jokerowe rs6 podobno
  16. slo odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Panowie jak rozwiązujecie kwestię śrub zabezpieczających w przypadku gdy z tyłu jest 10mm dystansu a z przodu normalnie ? Sprzedają gdzieś takie zestawy że dwie śruby 1cm dłuższe ?
  17. slo odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    w sumie lepiej 60-70 zł niż 430zł
  18. slo odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    wladi to jest od a6 ? wyglada dobrze. a zaczepy trzeba rezać ?
  19. fajnie, że trafiła w dobre ręce
  20. czorny i tak byś nie wjechał więc się ciesz że nie dotarłeś bo byśmy musieli Cię zdejmować ze zjazdu w KC Marcin truknij nr konta na PW
  21. slo odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Jakie śruby zabezpieczające polecacie ? Jakiś dobry sklep na allegro ? Dostane dwie z dłuższym gwintem a dwie normalne ?
  22. slo odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    gość od boczków pisze że 100zł komplet z blendami bose ale odbiór tylko osobisty

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.