Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

slo

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez slo

  1. slo odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    No za rok bedziesz mial decyzje
  2. To u kobity masz bez trawy: Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
  3. Et 40 9j plus dystans 10-15mm Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka ---------- Post dopisany at 18:18 ---------- Poprzedni post napisany at 14:38 ---------- Spy photo Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
  4. kupiłem, jutro zobaczymy jak się to będzie pasło na aucie. tył będzie trochę wystawał zza nadkola
  5. slo odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Tak nie będzie obcierki ? oczywiście z dystansem tył
  6. tv free jeszcze nie wgrany ---------- Post dopisany 29-04-2014 at 12:02 ---------- Poprzedni post napisany 10-04-2014 at 18:21 ---------- Koledzy nie mogę się zdecydować na felgę, jednak ciągle mam w głowie Omanyte 19x9J z Phaetona w graficie.. co myślicie ?
  7. slo odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    19 cali 9J ET40 opona 235/35/19 będzie pasować do b6 z 1bv ?
  8. Arek dasz przymierzyć Twoje dwie felgi ?
  9. 4 wahacze za 170zł ? Czy sztuka ?
  10. widać że nigdy nie robiłeś niczego w studiu
  11. Rota Grid
  12. to chyba musi być w standardzie
  13. slo odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    o matko król dyskotek w liceum
  14. slo odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    odwrotnie było - awx srebrna avf czarna
  15. 6000zł ? sporo.. Na forum wisiał kit do 1.8T na 300KM za 2000zł na używanych gratach oczywiście.
  16. Serwis komputerowy, naprawa laptopów, notebooków, monitorów, drukarek. | J-COM Poznań
  17. no termin dość niefortunny, ale jajka i tak się wpieprza w niedziele rano ;D
  18. Darek jak się śmiga na tych Nankangach ? można troche podzikować ?
  19. Kto chętny na cult-style.de do Rothenburga w sobote ? Rano wyjazd w nocy powrót.
  20. slo odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    no nareszcie The Prodigy na B6 biv
  21. no własnie się dlatego pytam.. Polish|Works z tego co wiem to elita i dupowato gdyby każdy sobie przyklejał naklejki Oczywiście się droczę
  22. no bo tak sie zastanawiałem właśnie.. ---------- Post dopisany at 00:02 ---------- Poprzedni post napisany at 00:00 ---------- To czemu Arek ma naklejke jak nie jest w Polish|Works ?
  23. ładne bepiąteczki. Ale ciągle nie czaje napisu Polish|Works na szybie Arka To każdy sobie przykleja jak chce?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.