Treść opublikowana przez slo
-
B6 DIVISION
No za rok bedziesz mial decyzje
-
[B6 BEX] Red BEX 1.8T Q S-line by Slo - Heble S4 345/300
To u kobity masz bez trawy: Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
-
[B6 BEX] Red BEX 1.8T Q S-line by Slo - Heble S4 345/300
Et 40 9j plus dystans 10-15mm Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka ---------- Post dopisany at 18:18 ---------- Poprzedni post napisany at 14:38 ---------- Spy photo Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
-
[B6 BEX] Red BEX 1.8T Q S-line by Slo - Heble S4 345/300
kupiłem, jutro zobaczymy jak się to będzie pasło na aucie. tył będzie trochę wystawał zza nadkola
-
B6 DIVISION
Tak nie będzie obcierki ? oczywiście z dystansem tył
-
[B6 BEX] Red BEX 1.8T Q S-line by Slo - Heble S4 345/300
tv free jeszcze nie wgrany ---------- Post dopisany 29-04-2014 at 12:02 ---------- Poprzedni post napisany 10-04-2014 at 18:21 ---------- Koledzy nie mogę się zdecydować na felgę, jednak ciągle mam w głowie Omanyte 19x9J z Phaetona w graficie.. co myślicie ?
-
B6 DIVISION
19 cali 9J ET40 opona 235/35/19 będzie pasować do b6 z 1bv ?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Arek dasz przymierzyć Twoje dwie felgi ?
-
Spoty Słupecko - Konińskie
4 wahacze za 170zł ? Czy sztuka ?
-
Jaki aparat - lustrzanka cyfrowa
widać że nigdy nie robiłeś niczego w studiu
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Rota Grid
-
Spoty Słupecko - Konińskie
- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
to chyba musi być w standardzie- B6 DIVISION
o matko król dyskotek w liceum- B6 DIVISION
odwrotnie było - awx srebrna avf czarna- Jakie modyfikacje w Audi TT 1.8T AUQ 180KM?
6000zł ? sporo.. Na forum wisiał kit do 1.8T na 300KM za 2000zł na używanych gratach oczywiście.- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Serwis komputerowy, naprawa laptopów, notebooków, monitorów, drukarek. | J-COM Poznań- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no termin dość niefortunny, ale jajka i tak się wpieprza w niedziele rano ;D- [B5 ABC] V6 | Quattro |Fake| | kamera| 2DIN | JR15!! | UP UP seazon 2K17 by darek995 !
Darek jak się śmiga na tych Nankangach ? można troche podzikować ?- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Kto chętny na cult-style.de do Rothenburga w sobote ? Rano wyjazd w nocy powrót.- B6 DIVISION
no nareszcie The Prodigy na B6 biv- Spoty Słupecko - Konińskie
no własnie się dlatego pytam.. Polish|Works z tego co wiem to elita i dupowato gdyby każdy sobie przyklejał naklejki Oczywiście się droczę- Spoty Słupecko - Konińskie
no bo tak sie zastanawiałem właśnie.. ---------- Post dopisany at 00:02 ---------- Poprzedni post napisany at 00:00 ---------- To czemu Arek ma naklejke jak nie jest w Polish|Works ?- Spoty Słupecko - Konińskie
ładne bepiąteczki. Ale ciągle nie czaje napisu Polish|Works na szybie Arka To każdy sobie przykleja jak chce? - SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00