Treść opublikowana przez slo
-
3sdm 8.5 cala 225/40/18
hahaha jak to wg Ciebie zazdrość to ja jestem ksiądz proboszcz
-
[B6 AVJ] Multitronic wybija z biegu, niekontrolowany wzrost obrotów i inne.
odezwij się tu : http://a4-klub.pl/uklad-napedowy-skrzynia-biegow-12/all-b6-and-b7-multitronic-encyklopedia-80905/
-
[B6 BEX] Red BEX 1.8T Q S-line by Slo - Heble S4 345/300
Andrzej chyba wyczerpał temat. 13-15L to nie problem do osiągnięcia. Przy dobrym dniu ten wynik to norma.. Rekord na trasie to 6.6 ale to bez zatrzymania przy max prędkości 80-90 i bez żadnego wyprzedzenia.. ale to bezsens i męczenie konia. Trasa normalna jazda trzeba liczyć 8-9L minimum Ogólnie przy polskich cenach paliwa trzeba przyjąć że jazda BEXem 100zł = 200km ---------- Post dopisany at 18:31 ---------- Poprzedni post napisany at 00:48 ---------- umyłem dziś bagażnik znaczek na aucie:
-
Zanim coś kupisz na forum - lista nierzetelnych sprzedawców
piotraudi zwrócił mi kwotę za panel
-
[B6 BEX] Red BEX 1.8T Q S-line by Slo - Heble S4 345/300
Znaczek doszedł Teraz pytanie gdzie go przykleić.. Wie ktoś dokładne położenie tylnego emblematu na klapę ?
-
B6 DIVISION
zna ktoś umiejscowienie znaczka OOOO na tylnej klapie w avancie ?
-
Zanim coś kupisz na forum - lista nierzetelnych sprzedawców
oo patrzcie kto się odezwał
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
szybko jechałeś- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
a no tak się pytam- B6 DIVISION
- B6 DIVISION
Tak BRZĘCZEK GLOŚNICZEK GLOSNIK LICZNIKA AUDI A4 B6 B7 (4099652012) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. taki ? wylutować trzeba czy na jakiejś taśmie jest ?- B6 DIVISION
panowie mam problem - nie ma dźwięku jak wyskakuje błąd, rezerwa itp.. Głośniczek licznika do wymiany ?- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
---------- Post dopisany at 17:00 ---------- Poprzedni post napisany at 16:56 ---------- Ty masz tam 220 czy 235KM ?- B6 DIVISION
Wie ktoś co to za felga ?- Czerwony PAPRYKARZ - 1.9 TDI AVF + BRD + FMIC + BONUSY
Czemu ja tego auta wcześniej nie widziałem ?- Bukowina Tatrzańska 2014 - Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie...
A jedziesz na zlot? PW- Bukowina Tatrzańska 2014 - Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie...
czy jest ktoś z wlkp/łodzi kto nie ma miejsca w aucie, a chciałby jechać ?- Spoty Słupecko - Konińskie
Tutaj trzeba dodać,że 4 ramienna jest lepsza w prowadzeniu bo lepiej się ją trzyma, a trójramienna lepiej wygląda. ?? Jedzie ktoś na Bukowinę i nie ma się z kim zabrać/ma pustą furę ?- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
za późno się zdecydowałem trochę- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ok, zdrowiej cokolwiek by to nie było- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
jaguś coś się stało ?- Spoty Słupecko - Konińskie
ano to racja- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
raczej nie już, Wera nie może, a ja w 2 strony ~500zł na paliwko, ewentualnie jak bym 3 pasażerów jeszcze znalazł to bym się zastanowił.. Bo jarko mówi ze miejsce się znajdzie- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
okej, mozemy się na poniedziałek umówić.. - SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00