Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

slo

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez slo

  1. hahaha jak to wg Ciebie zazdrość to ja jestem ksiądz proboszcz
  2. odezwij się tu : http://a4-klub.pl/uklad-napedowy-skrzynia-biegow-12/all-b6-and-b7-multitronic-encyklopedia-80905/
  3. Andrzej chyba wyczerpał temat. 13-15L to nie problem do osiągnięcia. Przy dobrym dniu ten wynik to norma.. Rekord na trasie to 6.6 ale to bez zatrzymania przy max prędkości 80-90 i bez żadnego wyprzedzenia.. ale to bezsens i męczenie konia. Trasa normalna jazda trzeba liczyć 8-9L minimum Ogólnie przy polskich cenach paliwa trzeba przyjąć że jazda BEXem 100zł = 200km ---------- Post dopisany at 18:31 ---------- Poprzedni post napisany at 00:48 ---------- umyłem dziś bagażnik znaczek na aucie:
  4. piotraudi zwrócił mi kwotę za panel
  5. Znaczek doszedł Teraz pytanie gdzie go przykleić.. Wie ktoś dokładne położenie tylnego emblematu na klapę ?
  6. slo odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    zna ktoś umiejscowienie znaczka OOOO na tylnej klapie w avancie ?
  7. oo patrzcie kto się odezwał
  8. szybko jechałeś
  9. a no tak się pytam
  10. slo odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
  11. slo odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Tak BRZĘCZEK GLOŚNICZEK GLOSNIK LICZNIKA AUDI A4 B6 B7 (4099652012) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. taki ? wylutować trzeba czy na jakiejś taśmie jest ?
  12. slo odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    panowie mam problem - nie ma dźwięku jak wyskakuje błąd, rezerwa itp.. Głośniczek licznika do wymiany ?
  13. ---------- Post dopisany at 17:00 ---------- Poprzedni post napisany at 16:56 ---------- Ty masz tam 220 czy 235KM ?
  14. slo odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Wie ktoś co to za felga ?
  15. Czemu ja tego auta wcześniej nie widziałem ?
  16. czy jest ktoś z wlkp/łodzi kto nie ma miejsca w aucie, a chciałby jechać ?
  17. Tutaj trzeba dodać,że 4 ramienna jest lepsza w prowadzeniu bo lepiej się ją trzyma, a trójramienna lepiej wygląda. ?? Jedzie ktoś na Bukowinę i nie ma się z kim zabrać/ma pustą furę ?
  18. za późno się zdecydowałem trochę
  19. ok, zdrowiej cokolwiek by to nie było
  20. jaguś coś się stało ?
  21. ano to racja
  22. raczej nie już, Wera nie może, a ja w 2 strony ~500zł na paliwko, ewentualnie jak bym 3 pasażerów jeszcze znalazł to bym się zastanowił.. Bo jarko mówi ze miejsce się znajdzie
  23. okej, mozemy się na poniedziałek umówić..

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.