Treść opublikowana przez slo
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
a ja już 17 mam przygotowane na zimę
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no coś żeby wyglądało jako-tako na zimę
-
a4 b6 avant wkład zapas
jest wkład na zestaw naprawczy oraz na dojazdówkę To, które podałeś jest na zestaw naprawczy
-
Nowicjusz - wątek powitalny
- Spoty Słupecko - Konińskie
Arek kto jeździ po PSL a4 b6 avant na klubowych ramkach ? Rejestracja WPI Kupię kola 17 coś żeby weszło na 345mm same felgi lub z zimówkami 6mm+- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Kupię kola 17 coś żeby weszło na 345mm same felgi lub z zimówkami 6mm+- Spoty Słupecko - Konińskie
co za b6 avant na śmiesznych lampach a'la led śmiga po słupcy i wrześni ? Rejka WPI- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Labiel byłoby super, jutro jestem w Poz, ale jeszcze poczekamy moze ktoś ma prywatny- [B7 BPW] niestandardowe wozidlo... czorny AVANT
a ogarnę to przed zimą?- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Panowie potrzebuje rzutnik/projektor od czwartku do niedzieli. Poratuje ktoś ? Oczywiście nie za darmo- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
obawiam się, że ratuje nas tylko wysyłka lamp do Grześka niestety..- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Gwerty to robi. Jeśli chcesz to mogę mu wspomieć o Tobie bo miałem jutro dzwonić do niego- [B7 BPW] niestandardowe wozidlo... czorny AVANT
cinszko to się do benzyny zakłada ? koszta podobne ?- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Panowie, dajcie kogos od stronek internetowych. Muszę odświeżyć www.- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
po co Ci blow off ?- Ksenony-szumy radia
Arek Ty masz HIDy chyba z tego co pamiętam.. Pablos, wywalaj to jak najszybciej możesz.. Lepiej mieć zwykłe H7, dozbierać trochę i kupić ori xenon, bo te chinskie hidy to więcej mogą zaszkodzić niż pomóc.. za dużo pożytku z nich nie ma- [B6 BEX] Red BEX 1.8T Q S-line by Slo - Heble S4 345/300
jakas uzywke sie dorwie na allegro moze tarcze i klocki nowe ofcoz.- [B6 BEX] Red BEX 1.8T Q S-line by Slo - Heble S4 345/300
poczekam, do wiosny jeszcze troche czasu- [B6 BEX] Red BEX 1.8T Q S-line by Slo - Heble S4 345/300
za ile- [B6 BEX] Red BEX 1.8T Q S-line by Slo - Heble S4 345/300
ok, to szukam 300mm- [B6 BEX] Red BEX 1.8T Q S-line by Slo - Heble S4 345/300
no 300mm to wiadomo albo coś jeszcze mówiłeś 324mm czy coś..- [B6 BEX] Red BEX 1.8T Q S-line by Slo - Heble S4 345/300
no to mam teraz całą zimę na poszukanie 300mm. Dev, co tam jeszcze podchodzi na tył ?- [B6 BEX] Red BEX 1.8T Q S-line by Slo - Heble S4 345/300
nowy zestawik dojdzie po weekendzie. Ale i tak wyślę Ci to dopiero jak skompletuje tył. Wtedy dam znać i się będziemy umawiać. Ogólnie to zimę kulam jeszcze na tych padaczkowatych 312mm i 16 calach ;D A na wiosne zakładamy 345/300 i mam nadzieje że to już będzie hamować- [B6 BEX] Red BEX 1.8T Q S-line by Slo - Heble S4 345/300
tarcze i klocki dostalem za free, kupiłem nowe OZ + ferodo premier. na hamulcach nie planuje oszczędzać A zaciski i tak polecą na przemalowanie do Ciebie + oplot. - Spoty Słupecko - Konińskie