Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

slo

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez slo

  1. a ja już 17 mam przygotowane na zimę
  2. no coś żeby wyglądało jako-tako na zimę
  3. slo odpowiedział(a) na prezes4reral temat w Audi A4 B6
    jest wkład na zestaw naprawczy oraz na dojazdówkę To, które podałeś jest na zestaw naprawczy
  4. Arek kto jeździ po PSL a4 b6 avant na klubowych ramkach ? Rejestracja WPI Kupię kola 17 coś żeby weszło na 345mm same felgi lub z zimówkami 6mm+
  5. Kupię kola 17 coś żeby weszło na 345mm same felgi lub z zimówkami 6mm+
  6. co za b6 avant na śmiesznych lampach a'la led śmiga po słupcy i wrześni ? Rejka WPI
  7. Labiel byłoby super, jutro jestem w Poz, ale jeszcze poczekamy moze ktoś ma prywatny
  8. Panowie potrzebuje rzutnik/projektor od czwartku do niedzieli. Poratuje ktoś ? Oczywiście nie za darmo
  9. obawiam się, że ratuje nas tylko wysyłka lamp do Grześka niestety..
  10. Gwerty to robi. Jeśli chcesz to mogę mu wspomieć o Tobie bo miałem jutro dzwonić do niego
  11. cinszko to się do benzyny zakłada ? koszta podobne ?
  12. Panowie, dajcie kogos od stronek internetowych. Muszę odświeżyć www.
  13. po co Ci blow off ?
  14. slo odpowiedział(a) na Pablos87 temat w Audi A4 B6/B7
    Arek Ty masz HIDy chyba z tego co pamiętam.. Pablos, wywalaj to jak najszybciej możesz.. Lepiej mieć zwykłe H7, dozbierać trochę i kupić ori xenon, bo te chinskie hidy to więcej mogą zaszkodzić niż pomóc.. za dużo pożytku z nich nie ma
  15. jakas uzywke sie dorwie na allegro moze tarcze i klocki nowe ofcoz.
  16. poczekam, do wiosny jeszcze troche czasu
  17. no 300mm to wiadomo albo coś jeszcze mówiłeś 324mm czy coś..
  18. no to mam teraz całą zimę na poszukanie 300mm. Dev, co tam jeszcze podchodzi na tył ?
  19. nowy zestawik dojdzie po weekendzie. Ale i tak wyślę Ci to dopiero jak skompletuje tył. Wtedy dam znać i się będziemy umawiać. Ogólnie to zimę kulam jeszcze na tych padaczkowatych 312mm i 16 calach ;D A na wiosne zakładamy 345/300 i mam nadzieje że to już będzie hamować
  20. tarcze i klocki dostalem za free, kupiłem nowe OZ + ferodo premier. na hamulcach nie planuje oszczędzać A zaciski i tak polecą na przemalowanie do Ciebie + oplot.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.