Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

slo

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez slo

  1. a mozna to dorwać w używkach na allegro ? ogólnie kit z tym. znaczek nie hamuje, ale fajnie byłoby to mieć
  2. slo odpowiedział(a) na Radol temat w Audi A4 B5
    odbłyśniki już pewnie nie pierwszej świeżości. Bez rozkręcania się nie dowiesz
  3. a jak ważył furę ?
  4. przelatalem ze dwie zimy na wr2 i nie wyobrażałem sobie że jakakolwiek inna opona może lepiej kleić się do śniegu
  5. bez jaj... to już dębice do nokiana porównujecie ?
  6. ale to normalna podwoziowa ?
  7. gdzie ta hamownia i za ile ?
  8. no to nie tanio będę się kontaktować i jebniemy jakis kolorek
  9. Dobra to będę dzwonił jak się namyślę z kolorem bo ciężki wybór... to mi się też podoba. Można gdzieś dostać te nakładki s4?
  10. oplot też brać do tego ?
  11. chce tak dobrać kolor, żeby to nie wyglądało jak z cyrku
  12. nie wiem, może pomarańcz
  13. slo odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Chce ktoś tylny dyfer od s4 ?
  14. albo srebrne.. nie wiem
  15. 6000K musi już być mega niebieskie, zrób 4200 wszędzie. jest białe. chyba że masz calibrę Wraca temat koloru zacisków.. myślałem nad czarnym, czerwonym i .. niebieskim co myślicie o czerwonym i niebieskim ? Boję się, że będzie wioska dlatego ciągle skłaniam sie ku czerni
  16. to 300mm ?
  17. wywal te stickery z tylnej szyby. to nie civic
  18. slo odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    W B6 z początków produkcji nie było otworów do regulacji w błotnikach. Wtyczki ksenonów pasują, ale przy lewej lampie wiązka jest "na styk" i warto w nadkolu odczepić ją z mocowania żeby zyskać 2-3cm. Poza tym za prawą lampą jest plastikowe mocowanie wtyczek i w wersji pod bixenon jest ono inne - w aso koszt kilkunastu zł. z tego co pamiętam, problem za krótkiego kabla występuje od strony pasażera, czyli przy prawej lampie jeśli nie masz, to musisz wywiercić dziurę do regulacji Podłączasz p&p, wszystko będzie działać jak należy
  19. arek, jak by miał ktoś cos do odbioru w Londynie albo okolicach to mogę przywieźć na początku grudnia bo będę przelotem
  20. może to pompa paliwa ?
  21. poradził sobie ktoś z tymi dziwnymi fioletowymi plamami które powstają po przepuszczeniu wiązki światła ledów przez plastikowe elementy rozpraszające światło ? Goły led wydziela idealne białe światło, jednak po włożeniu modułów w miejsca i wciśnięcie plastikowej maskownicy, powiduje jakeiś dziwne rozszczepienie światłą powodujące jakby fioletowe kropki na tapicerce Oprócz tego co powodują moje lampki, ledy od Tomnika to majstersztyk: tak wyglądają u mnie:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.