Treść opublikowana przez slo
-
[B6 BEX] Red BEX 1.8T Q S-line by Slo - Heble S4 345/300
a mozna to dorwać w używkach na allegro ? ogólnie kit z tym. znaczek nie hamuje, ale fajnie byłoby to mieć
-
Słaby xenon HID
odbłyśniki już pewnie nie pierwszej świeżości. Bez rozkręcania się nie dowiesz
-
Spoty Słupecko - Konińskie
a jak ważył furę ?
-
Polecane opony zimowe
przelatalem ze dwie zimy na wr2 i nie wyobrażałem sobie że jakakolwiek inna opona może lepiej kleić się do śniegu
-
Polecane opony zimowe
bez jaj... to już dębice do nokiana porównujecie ?
-
[B6 BEX] Red BEX 1.8T Q S-line by Slo - Heble S4 345/300
no może tak yebnę
-
Spoty Słupecko - Konińskie
ale to normalna podwoziowa ?
-
Spoty Słupecko - Konińskie
gdzie ta hamownia i za ile ?
-
[B6 BEX] Red BEX 1.8T Q S-line by Slo - Heble S4 345/300
no to nie tanio będę się kontaktować i jebniemy jakis kolorek
-
[B6 BEX] Red BEX 1.8T Q S-line by Slo - Heble S4 345/300
Dobra to będę dzwonił jak się namyślę z kolorem bo ciężki wybór... to mi się też podoba. Można gdzieś dostać te nakładki s4?
-
[B6 BEX] Red BEX 1.8T Q S-line by Slo - Heble S4 345/300
oplot też brać do tego ?
-
[B6 BEX] Red BEX 1.8T Q S-line by Slo - Heble S4 345/300
chce tak dobrać kolor, żeby to nie wyglądało jak z cyrku
-
[B6 BEX] Red BEX 1.8T Q S-line by Slo - Heble S4 345/300
nie wiem, może pomarańcz
-
B6 DIVISION
Chce ktoś tylny dyfer od s4 ?
-
[B6 BEX] Red BEX 1.8T Q S-line by Slo - Heble S4 345/300
albo srebrne.. nie wiem
-
[B6 BEX] Red BEX 1.8T Q S-line by Slo - Heble S4 345/300
6000K musi już być mega niebieskie, zrób 4200 wszędzie. jest białe. chyba że masz calibrę Wraca temat koloru zacisków.. myślałem nad czarnym, czerwonym i .. niebieskim co myślicie o czerwonym i niebieskim ? Boję się, że będzie wioska dlatego ciągle skłaniam sie ku czerni
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
to 300mm ?
-
[ADR B5 Avant] Moje pierwsze Audi
wywal te stickery z tylnej szyby. to nie civic
-
B6 DIVISION
W B6 z początków produkcji nie było otworów do regulacji w błotnikach. Wtyczki ksenonów pasują, ale przy lewej lampie wiązka jest "na styk" i warto w nadkolu odczepić ją z mocowania żeby zyskać 2-3cm. Poza tym za prawą lampą jest plastikowe mocowanie wtyczek i w wersji pod bixenon jest ono inne - w aso koszt kilkunastu zł. z tego co pamiętam, problem za krótkiego kabla występuje od strony pasażera, czyli przy prawej lampie jeśli nie masz, to musisz wywiercić dziurę do regulacji Podłączasz p&p, wszystko będzie działać jak należy
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
arek, jak by miał ktoś cos do odbioru w Londynie albo okolicach to mogę przywieźć na początku grudnia bo będę przelotem
-
A4 B7 ASB Quattro s-line/gwint/19,9,5J/Power by Lab Performance 280KM/580NM
wicieraczka tył -> out !
-
bucznie po odpaleniu samochodu
może to pompa paliwa ?
-
Moduły oświetlenie LED can bus do naszych Audi A4
poradził sobie ktoś z tymi dziwnymi fioletowymi plamami które powstają po przepuszczeniu wiązki światła ledów przez plastikowe elementy rozpraszające światło ? Goły led wydziela idealne białe światło, jednak po włożeniu modułów w miejsca i wciśnięcie plastikowej maskownicy, powiduje jakeiś dziwne rozszczepienie światłą powodujące jakby fioletowe kropki na tapicerce Oprócz tego co powodują moje lampki, ledy od Tomnika to majstersztyk: tak wyglądają u mnie:
-
A4 B7 ASB Quattro s-line/gwint/19,9,5J/Power by Lab Performance 280KM/580NM
miodzio !
-
[B6 BEX] Red BEX 1.8T Q S-line by Slo - Heble S4 345/300
4200