Treść opublikowana przez slo
-
[B6 BEX] Red BEX 1.8T Q S-line by Slo - Heble S4 345/300
dzięki fajnie, że się podoba
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Witam
-
[B6 BEX] Red BEX 1.8T Q S-line by Slo - Heble S4 345/300
prawdopodobnie rs4 b7 19 w międzyczasie wpadł fotochromik z włącznikiem auto i panelem CLH wielkie dzięki Bart-S
-
B6 DIVISION
wandrzej wysłałeś żelastwo ?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
a coś pokroju partner / opel combo ?
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Panowie, nie zna ktoś kogos kto zna kogoś kto jeździ busem/autolawetą do Niemiec przez Zgorzelec ?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Panowie, nie zna ktoś kogos kto zna kogoś kto jeździ busem/autolawetą do Niemiec przez Zgorzelec ?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
nie pisze ile czasu trzeba być na zlocie
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
a jak ja byłem godzine na zlocie to tez sie liczy ?
-
problem z uszkodzoną regulacją reflektora lampy przedniej"soczewka"
aj fakt. Ale sprawa analogiczna raczej
-
problem z uszkodzoną regulacją reflektora lampy przedniej"soczewka"
kupujesz rozwaloną za 50-60zł i bierzesz sobie regulacje do siebie, np: http://allegro.pl/lampa-przod-przednia-lewa-audi-a4-b6-europa-i4738832380.html może być anglik. lub kupujesz całą dobrą lampe za ok 100zł np http://allegro.pl/lewa-lampa-a4-b6-okazja-soczewka-i4772358994.html
-
problem z uszkodzoną regulacją reflektora lampy przedniej"soczewka"
zwykły klosz dostaniesz za max 100zł więc tragedii nie ma
-
Spoty wrocławskie
- [B6 BEX] Red BEX 1.8T Q S-line by Slo - Heble S4 345/300
chyba będę polował na wzór rs4 lub rotor.. lub jeszcze coś w podobie- A4 B7 ASB Quattro s-line/gwint/19,9,5J/Power by Lab Performance 280KM/580NM
tak świecą że nie trzeba usuwać rejki w fotoszopie- Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
wiem właśnie dlatego pytam ile kg jest wiecej- Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
wie ktoś jaka jest różnica wagowa zestawu 312/255 i 345/300 ?- Spoty Słupecko - Konińskie
- Spoty Słupecko - Konińskie
Arek kiedy zakupy ?- Listwy Dekory LED
mi to sie za bardzo nie podoba.. na żywo może jak bym zobaczył to ok ale ze zdjęć jakos do mnie nie przemawia takie podświetlanie listew- [ALL B6 AVF] Individual Avant by józek726 :) s-line plus | LZ5F | webasto ---> projekt full opcja:)
mi sie bardziej podobają w kolorze nadwozia- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
brzydactwo- B6 DIVISION
lata ktoś na na nankangach ns 20 ? da sie na tym jezdzic ?- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
lata ktoś na na nankangach ns 20 ? da sie na tym jezdzic ?- B6 DIVISION
- [B6 BEX] Red BEX 1.8T Q S-line by Slo - Heble S4 345/300