Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

slo

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez slo

  1. dzięki fajnie, że się podoba
  2. prawdopodobnie rs4 b7 19 w międzyczasie wpadł fotochromik z włącznikiem auto i panelem CLH wielkie dzięki Bart-S
  3. slo odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    wandrzej wysłałeś żelastwo ?
  4. a coś pokroju partner / opel combo ?
  5. Panowie, nie zna ktoś kogos kto zna kogoś kto jeździ busem/autolawetą do Niemiec przez Zgorzelec ?
  6. Panowie, nie zna ktoś kogos kto zna kogoś kto jeździ busem/autolawetą do Niemiec przez Zgorzelec ?
  7. nie pisze ile czasu trzeba być na zlocie
  8. a jak ja byłem godzine na zlocie to tez sie liczy ?
  9. aj fakt. Ale sprawa analogiczna raczej
  10. kupujesz rozwaloną za 50-60zł i bierzesz sobie regulacje do siebie, np: http://allegro.pl/lampa-przod-przednia-lewa-audi-a4-b6-europa-i4738832380.html może być anglik. lub kupujesz całą dobrą lampe za ok 100zł np http://allegro.pl/lewa-lampa-a4-b6-okazja-soczewka-i4772358994.html
  11. zwykły klosz dostaniesz za max 100zł więc tragedii nie ma
  12. slo odpowiedział(a) na szczuraz temat w Dolnośląskie
  13. chyba będę polował na wzór rs4 lub rotor.. lub jeszcze coś w podobie
  14. tak świecą że nie trzeba usuwać rejki w fotoszopie
  15. wiem właśnie dlatego pytam ile kg jest wiecej
  16. wie ktoś jaka jest różnica wagowa zestawu 312/255 i 345/300 ?
  17. Arek kiedy zakupy ?
  18. slo odpowiedział(a) na kaju temat w Audi A4 B6
    mi to sie za bardzo nie podoba.. na żywo może jak bym zobaczył to ok ale ze zdjęć jakos do mnie nie przemawia takie podświetlanie listew
  19. brzydactwo
  20. slo odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    lata ktoś na na nankangach ns 20 ? da sie na tym jezdzic ?
  21. lata ktoś na na nankangach ns 20 ? da sie na tym jezdzic ?
  22. slo odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    zwykły grill ?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.