Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

slo

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez slo

  1. slo odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    bo każda fota innym szkłem robiona w innej rozdziałce w ori. musiałyby być wszystkie foty jednym szkłem stukane i pomniejszane. Ty jesteś jednym szkłem stukany Źle ktoś pomniejszył, trzeba ustawić dłuższy bok i wsadowo pomniejszyć foty z tym że proporcje mają być zachowane
  2. slo odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ciekawy projekt Według mnie lepiej nick pod zdjęciem lub nad Tak to d*pa widać foto auta I ktoś mógłby np Wladiego koze pomylić z moim autem w zdjęciu będzie czytelniej, forum się nie rozjedzie w razie edycji. Można napis zrobić niżej i mniejszy np żeby było widać kozy
  3. slo odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    ogólnie porozjeżdżane są te miniaturki, np Artura82 jest zwężona od oryginalnych proporcji, niektóre inne są za szerokie to też można by poprawić
  4. slo odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    a nie lepiej zrobić te miniaturki tak jak są teraz, ale z nazwą użytkownika np: czcionka i wielkość do ustalenia oczywiście
  5. ja mam h11 za 30zł komplet z allegro i świecą na biało
  6. ja to sie boje od razu ze opona zleci z felgi
  7. w sumie to Rafał ma racje.. delikatny naciąg na potrzeby wysunięcia kola na zewnątrz jest ok.. ale jak już rant chamsko wystaje to nie bardzo.. Miałem 235 na 9J i to dla mnie był duży naciąg, a co dopiero to.
  8. jest gdzies 40-stronicowy temat na forum. Ludzie całe silniki wymieniali a szuranko pozostawało. większa część użytkowników 1.9 to ma. trzeba się przyzyczaić
  9. będzie ktoś z kierowcą ? może pojdziemy gdzies na pizze i sie uwalimy troche ?
  10. slo odpowiedział(a) na Świstak. temat w 2.4
    u mnie tak samo, w korkach to chmura ciągle w lusterku
  11. gdzie dokładnie? w king crossie
  12. 1. Slo 2. Labiel 3i4. Fazii + Bartek_p18 5. niestandardowy 6. Maciej 6001 7. danielo 8. ep09043 - 50% 9. skubiii89 jak dożyje 10. Radol na 70% 11.
  13. motor zostaje ten sam.
  14. no ba.. czysciochy same muszą byc !
  15. slo odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    wez nic mi nie mow...
  16. Panowie zapraszam na spotkanko w Poznaniu w niedziele. Godzinowo ok teleexpresu
  17. potem jeszcze troche mocy i mozna smigac
  18. godzina do ustalenia ale coś koło tego
  19. aa.. no z Q będzie ciut wolniej
  20. dali wpisywać się. wigilia klubowa
  21. mogę zmierzyć przyśpieszenia póki siedzi multitronic
  22. powoli realizuje plany od początku miało być 1.8T BEX Q s-line i będzie
  23. części ok 2000 +-500zł, swap 1500-2000 +-500zł odjąć sprzedaż skrzyni multitronic wychodzi wkład ok 1500zł
  24. jest sporo plusów i jeden minus.. + sam fakt że jest to manual + skrzynie sprzedam, póki jest w idealnym stanie + można podnieść moc + nic sie nie zepsuje, a jak zepsuje to mozna naprawić tanim kosztem + większa kontrola auta + większa frajda z jazdy +++++ QUATTRO - wygoda jazdy w miescie

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.