Treść opublikowana przez slo
-
B6 DIVISION
bo każda fota innym szkłem robiona w innej rozdziałce w ori. musiałyby być wszystkie foty jednym szkłem stukane i pomniejszane. Ty jesteś jednym szkłem stukany Źle ktoś pomniejszył, trzeba ustawić dłuższy bok i wsadowo pomniejszyć foty z tym że proporcje mają być zachowane
-
B6 DIVISION
Ciekawy projekt Według mnie lepiej nick pod zdjęciem lub nad Tak to d*pa widać foto auta I ktoś mógłby np Wladiego koze pomylić z moim autem w zdjęciu będzie czytelniej, forum się nie rozjedzie w razie edycji. Można napis zrobić niżej i mniejszy np żeby było widać kozy
-
B6 DIVISION
ogólnie porozjeżdżane są te miniaturki, np Artura82 jest zwężona od oryginalnych proporcji, niektóre inne są za szerokie to też można by poprawić
-
B6 DIVISION
a nie lepiej zrobić te miniaturki tak jak są teraz, ale z nazwą użytkownika np: czcionka i wielkość do ustalenia oczywiście
-
Montaż Xenon w halogenach ( dolne w zderzaku ) + pozycja Xenon
ja mam h11 za 30zł komplet z allegro i świecą na biało
-
Spoty Słupecko - Konińskie
ja to sie boje od razu ze opona zleci z felgi
-
Spoty Słupecko - Konińskie
w sumie to Rafał ma racje.. delikatny naciąg na potrzeby wysunięcia kola na zewnątrz jest ok.. ale jak już rant chamsko wystaje to nie bardzo.. Miałem 235 na 9J i to dla mnie był duży naciąg, a co dopiero to.
-
Chrobotanie po odpuszczeniu gazu w Audi A4 B6 1.9 TDI AWX
jest gdzies 40-stronicowy temat na forum. Ludzie całe silniki wymieniali a szuranko pozostawało. większa część użytkowników 1.9 to ma. trzeba się przyzyczaić
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
będzie ktoś z kierowcą ? może pojdziemy gdzies na pizze i sie uwalimy troche ?
-
Parowanie z wydechu - jak to jest?
u mnie tak samo, w korkach to chmura ciągle w lusterku
-
Spoty Słupecko - Konińskie
gdzie dokładnie? w king crossie
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
1. Slo 2. Labiel 3i4. Fazii + Bartek_p18 5. niestandardowy 6. Maciej 6001 7. danielo 8. ep09043 - 50% 9. skubiii89 jak dożyje 10. Radol na 70% 11.
-
Baza wiedzy o skrzyni biegów Multitronic w Audi A4 B6 i B7
aaa, no tak
-
Baza wiedzy o skrzyni biegów Multitronic w Audi A4 B6 i B7
motor zostaje ten sam.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no ba.. czysciochy same muszą byc !
- B6 DIVISION
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Panowie zapraszam na spotkanko w Poznaniu w niedziele. Godzinowo ok teleexpresu
-
[B6 BEX] Red BEX 1.8T Q S-line by Slo - Heble S4 345/300
potem jeszcze troche mocy i mozna smigac
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
godzina do ustalenia ale coś koło tego
-
[B6 BEX] Red BEX 1.8T Q S-line by Slo - Heble S4 345/300
aa.. no z Q będzie ciut wolniej
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
dali wpisywać się. wigilia klubowa
-
[B6 BEX] Red BEX 1.8T Q S-line by Slo - Heble S4 345/300
mogę zmierzyć przyśpieszenia póki siedzi multitronic
-
[B6 BEX] Red BEX 1.8T Q S-line by Slo - Heble S4 345/300
powoli realizuje plany od początku miało być 1.8T BEX Q s-line i będzie
-
[B6 BEX] Red BEX 1.8T Q S-line by Slo - Heble S4 345/300
części ok 2000 +-500zł, swap 1500-2000 +-500zł odjąć sprzedaż skrzyni multitronic wychodzi wkład ok 1500zł
-
[B6 BEX] Red BEX 1.8T Q S-line by Slo - Heble S4 345/300
jest sporo plusów i jeden minus.. + sam fakt że jest to manual + skrzynie sprzedam, póki jest w idealnym stanie + można podnieść moc + nic sie nie zepsuje, a jak zepsuje to mozna naprawić tanim kosztem + większa kontrola auta + większa frajda z jazdy +++++ QUATTRO - wygoda jazdy w miescie