Treść opublikowana przez slo
-
Naped quattro o co chodzi w tym filmiku ?
oki, spróbuję skumać pytanie jeszcze z ciekawości. Ile na Twoje oko jest strat mocy związanych z napędem Quattro ? Chodzi mi o czysto teoretyczne sprawy (bezwładność oraz masa wału, półosi, dyfru, skrzyni itp)
-
Naped quattro o co chodzi w tym filmiku ?
jest to ciekawe, ale ciężkie do zrozumienia, skoro w każdej skrzyni czy to 3.0 czy 1.8T czy 4.2 wał podaje napęd na tylną oś i już.. i teoretycznie nic nie powinno się dziać.. dobra zapomniałem że z przodu też jest dyferencjał
-
Naped quattro o co chodzi w tym filmiku ?
tak, a czemu ma nie pasować ?
-
Naped quattro o co chodzi w tym filmiku ?
bo jeśli chodzi o skrzynie to przełożenia będą ok raczej ? Bo to jedyna 6b skrzynia benzynowa w normalnych pieniądzach sprawdze dokładnie czy ten dyf jest FUB.. dzięki za info.
-
Naped quattro o co chodzi w tym filmiku ?
to olej mówisz wymienić tu i tu podczas swapa. okej. Kuźwa tyle do ogarnięcia jest w tej kwestii że już się boje...
-
Naped quattro o co chodzi w tym filmiku ?
dowiem się jeśli chodzi o rocznik. No dyfer jest od tej skrzyni, ale musze się spytać o oznaczenie.
-
Naped quattro o co chodzi w tym filmiku ?
Mojego Czy dawcy? Mojego 2004 dawca nie wiem
-
Naped quattro o co chodzi w tym filmiku ?
Skrzynia jest od 3.0 v6. Oznaczenie skrzyni to GBD. Wsadzam ją do mojego 1.8T Bex zamiast multitronica i dokładam quattro
-
Naped quattro o co chodzi w tym filmiku ?
Nie nie mowie teraz o skrzyni manual od 3.0v6
-
Naped quattro o co chodzi w tym filmiku ?
Dev jaki olej lać do dyfra? W skrzyni tez wymieniać? Bo będę miał graty do swap na wierzchu i łatwo wymienić przy okazji. Chyba ze nie Trzeba?
-
Przekładka z ośki na quattro w Audi A4 B6/B7
Nie no wiem o co chodzi. Nie wiadomo jak skrzynia z 2.5 zareaguje w połączeniu z benzyna.. Chodzi mi o przełożenia
-
Przekładka z ośki na quattro w Audi A4 B6/B7
Opchnij i Szukaj z zestawu od 3.0v6.. Ja tak robię
-
Przekładka z ośki na quattro w Audi A4 B6/B7
Heble zostają, różnią się mocowania osłon. Skrzynia, wał, Dyfer, dwie półoski, sanki zwrotnice, Bak, linka ręcznego
-
Przekładka z ośki na quattro w Audi A4 B6/B7
Ja bym 5b nie ladowal do tego silnika.
-
Przekładka z ośki na quattro w Audi A4 B6/B7
Skrzynia kosztuje 500zl i ma 6b. Do tego wal Dyfer i polosie i jazda
-
Przekładka z ośki na quattro w Audi A4 B6/B7
Od 3.0v6 możesz dać skrzynie
-
Przekładka z ośki na quattro w Audi A4 B6/B7
Benzyna ma inne przełożenia niż ropa. Jaki masz silnik teraz?
-
Przekładka z ośki na quattro w Audi A4 B6/B7
A kto powiedział że lepsze?
-
Przekładka z ośki na quattro w Audi A4 B6/B7
Przełożeniami
-
[B7 BPW] niestandardowe wozidlo... czorny AVANT
jaki nr jest tej poduchy ? ile dałeś za nówke ? do 3.0v6 jest podobna chyba
-
Naped quattro o co chodzi w tym filmiku ?
no wlasnie. tak czy inaczej quattro pomaga
-
Naped quattro o co chodzi w tym filmiku ?
ale przecież ośką jak wjedziemy na lód to tam też jest przekazywane 100% mocy na jedno koło tak ? to które jest na lodzie
-
Naped quattro o co chodzi w tym filmiku ?
no to powinna robić a nie robi ?
-
Naped quattro o co chodzi w tym filmiku ?
czyli powinna przenieść napęd na oś która ma większą przyczepność. a tak nie robi gdy np stoimy przednią osią na lodzie, a tylną na asfalcie (tylna oś ma ciężej) tak ?
-
Naped quattro o co chodzi w tym filmiku ?
dev, wtedy but + hamulec i wszystko wraca do normy prawda ?