Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

slo

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez slo

  1. oki, spróbuję skumać pytanie jeszcze z ciekawości. Ile na Twoje oko jest strat mocy związanych z napędem Quattro ? Chodzi mi o czysto teoretyczne sprawy (bezwładność oraz masa wału, półosi, dyfru, skrzyni itp)
  2. jest to ciekawe, ale ciężkie do zrozumienia, skoro w każdej skrzyni czy to 3.0 czy 1.8T czy 4.2 wał podaje napęd na tylną oś i już.. i teoretycznie nic nie powinno się dziać.. dobra zapomniałem że z przodu też jest dyferencjał
  3. tak, a czemu ma nie pasować ?
  4. bo jeśli chodzi o skrzynie to przełożenia będą ok raczej ? Bo to jedyna 6b skrzynia benzynowa w normalnych pieniądzach sprawdze dokładnie czy ten dyf jest FUB.. dzięki za info.
  5. to olej mówisz wymienić tu i tu podczas swapa. okej. Kuźwa tyle do ogarnięcia jest w tej kwestii że już się boje...
  6. dowiem się jeśli chodzi o rocznik. No dyfer jest od tej skrzyni, ale musze się spytać o oznaczenie.
  7. Mojego Czy dawcy? Mojego 2004 dawca nie wiem
  8. Skrzynia jest od 3.0 v6. Oznaczenie skrzyni to GBD. Wsadzam ją do mojego 1.8T Bex zamiast multitronica i dokładam quattro
  9. Nie nie mowie teraz o skrzyni manual od 3.0v6
  10. Dev jaki olej lać do dyfra? W skrzyni tez wymieniać? Bo będę miał graty do swap na wierzchu i łatwo wymienić przy okazji. Chyba ze nie Trzeba?
  11. Nie no wiem o co chodzi. Nie wiadomo jak skrzynia z 2.5 zareaguje w połączeniu z benzyna.. Chodzi mi o przełożenia
  12. Opchnij i Szukaj z zestawu od 3.0v6.. Ja tak robię
  13. Heble zostają, różnią się mocowania osłon. Skrzynia, wał, Dyfer, dwie półoski, sanki zwrotnice, Bak, linka ręcznego
  14. Ja bym 5b nie ladowal do tego silnika.
  15. Skrzynia kosztuje 500zl i ma 6b. Do tego wal Dyfer i polosie i jazda
  16. Od 3.0v6 możesz dać skrzynie
  17. Benzyna ma inne przełożenia niż ropa. Jaki masz silnik teraz?
  18. A kto powiedział że lepsze?
  19. Przełożeniami
  20. jaki nr jest tej poduchy ? ile dałeś za nówke ? do 3.0v6 jest podobna chyba
  21. no wlasnie. tak czy inaczej quattro pomaga
  22. ale przecież ośką jak wjedziemy na lód to tam też jest przekazywane 100% mocy na jedno koło tak ? to które jest na lodzie
  23. no to powinna robić a nie robi ?
  24. czyli powinna przenieść napęd na oś która ma większą przyczepność. a tak nie robi gdy np stoimy przednią osią na lodzie, a tylną na asfalcie (tylna oś ma ciężej) tak ?
  25. dev, wtedy but + hamulec i wszystko wraca do normy prawda ?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.