Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

slo

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez slo

  1. Jest pięknie Póki co czekam za pompą paliwa, bo ta którą kupiłem razem ze zbiornikiem Q się zacina i ciężko odpala. Było troche pierdół, które trzeba było dokupić, było też kilka rzeczy które miały być dobre a były złe. Ale ogarnięte już prawie wszystko. Zostało podłączenie czujnika sprzęgła oraz podprowadzenie kabelka z drugiego pływaka baku do licznika żeby dobrze pokazywał stan paliwa.
  2. Mikołaj zaczął przynosić prezenty SWAP zrobiony. Jest
  3. ja odpadam. pompa paliwa mnie uziemiła ;/
  4. Ma ktoś pożyczyć ucho holownicze do a4 b6? Pilne
  5. czy ucho holownicze (przód) audi a4 b6 różni się od ucha a3 8p ?
  6. nie jedzie jutro ktos przypadkiem z poznania w strone słupcy ?
  7. slo odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    czy ucho holownicze (przód) audi a4 b6 różni się od ucha a3 8p ?
  8. może i ja bym zawitał ?
  9. no mistrz z Suwałk ciagle robi
  10. slo odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Czy pompa paliwa o nr 8E0906087N (1.8TQ, 3.0v6) różni się czymś od pompy 8E0906087Q od 4.2 V8 ? Wygląd jest identyczny. Czy te pompy mogą różnić się np mocą samej pompy ?
  11. slo odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    haha http://otomoto.pl/C35048025.html takie cuś jeszcze mi podesłał kumpel.. co myślicie ?
  12. slo odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    http://otomoto.pl/audi-a4-b6-xenon-manual-skora-aso-czarny-szwajcar-C35740902.html Kolega szuka a4 b6, podesłał mi tego 2.4 V6 z Radomia. Wie ktoś coś więcej na jego temat ?
  13. slo odpowiedział(a) na Szymanek31 temat w Audi A4 B6
    oczywiście że tak.
  14. slo odpowiedział(a) na Szymanek31 temat w Audi A4 B6
    raczej nie będzie parować bo w zestawie jest uszczelka. Tak bedziesz musiał mieć nowe dekle. Tak wogóle to olej hidy bo więcej z nich nieszczęścia niż pożytku.
  15. http://midparts.com.pl/mobile/pl/p/01J-Filtr-oleju-Multitronic/1451Tu masz filtr nie ori, jednak zastanawiałbym się dwa razy nad jego montażem. Po co czyścić jak nowy kosztuje 122zł o, Zorro to skąd wziąłeś 1000zł za ten filtr ? Jeśli chodzi o olej i łańcuch - tylko ori.
  16. dlaczego chcesz go zmieniać? Z tego co wiem, wewnętrzny filtr to coś z magnesem co przyciąga do siebie opiłki. Można go wyczyścić. Niech ktoś potwierdzi bo może się mylę.
  17. slo odpowiedział(a) na Szymanek31 temat w Audi A4 B6
    musisz rozwiercić dziure w deklu lampy. Oraz zależy czy zmieści się przetwornica pod lampą. jak slim to ładnie powinna wejść
  18. hmm, widzę że info jest różne Jeszcze ktoś się wypowie ?
  19. slo odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    to jak w koncu ?
  20. slo odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    tak
  21. slo odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    75w90 motulTapnięte z SGS5 mechanik zalał mi nowy olej (nie wiem jaki), ale buczy szczególnie po rozgrzaniu. Lać tego motula czy szukac nowego dyfra ?
  22. slo odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    jaki olej lać do tylnego dyfra ?
  23. slo odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Miałem koło 9J ET 40 z dystansem 10mm. Na to 235x35. Troche tało na hopkach przy 4 osobach na pokładzie Ale raczej wszystko wporządku

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.