Treść opublikowana przez slo
-
Multitronic - szarpanie przy redukcji powyżej 100km\h
Jedź do Wrześni do kolegi Bart-S.
-
instalacja stag do 1,8t 140kw(bex)
Weź KME GOLD oraz magistrale 8mm. do tego HANA niebieskie. - zestaw pod 250KM
-
B6 DIVISION
jaki olej się leje do tylnego dyfra ?
-
Modyfikacja ECU, a instalacja gazowa - pytania
soft będzie wgrywany nowy do ECU bo nie przyjmuje kodowania
-
B6 DIVISION
mam kierę od a6 c6 i również poduszkę od tego modelu. Chcę zmienić samo koło kierownicy. Czy ta poduszka którą mam, będzie pasować do kierownicy np z a4 b7 lub podobnych 3ramiennych z tą poduszką? chodzi oczywiście o taką:
-
Modyfikacja ECU, a instalacja gazowa - pytania
a co w wypadku zmiany softa ECU na manualną skrzynie ale moc dotychczasowa zostaje taka jaka była ? Wtedy LPG będzie chodziło poprawnie ?
-
B6 DIVISION
i że tak sobię pozwole odnośnie ecu: A NIE MÓWIŁEM?! i że tak sobię pozwole odnośnie ecu: A NIE MÓWIŁEM?! No to było wiadome że nie przyjmie kodowania. Ale wgrać całkowicie nowy soft z BEX manuala można przecież do tego kompa
-
Modyfikacja ECU, a instalacja gazowa - pytania
Panowie mam pytanko na temat LPG. Jestem w trakcie przekładki z multitronica na manuala + quattro. Auto ma instalacje gazową. I teraz kilka pytań.. 1. Czy modyfikacja w ECU silnika spowoduje złe działanie gazu ? Będzie wgrywany soft z takiego samego silnika co mam, tylko że od manuala. 2. Co w wypadku podniesienia mocy podczas wgrywania nowego softu? Na benzynie będzie wszystko ok, a co wtedy z gazem ? Można jeździć bezpiecznie do momentu wystrojenia, czy odpuścić wtedy całkowicie jazdę na LPG bez strojenia ? ECU w moim aucie nie przyjęło kodowania skrzyni biegów z automatycznej na manualną, dlatego do ECU wgrywane będzie całkowicie inne oprogramowanie niż dotychczasowe z wersji ze skrzynią automatyczną. 3. Co w wypadku fizycznej zmiany ECU na egzemplarz z innego auta (z manualną skrzynią biegów)? Jak wtedy zareaguje instalacja gazowa ?
-
B6 DIVISION
Panowie mam pytanko na temat LPG. Jestem w trakcie przekładki z multitronica na manuala + quattro. Auto ma instalacje gazową. I teraz kilka pytań.. Czy modyfikacja w ECU silnika spowoduje złe działanie gazu ? Będzie wgrywany soft z takiego samego silnika co mam, tylko że od manuala. Co w wypadku podniesienia mocy podczas wgrywania nowego softu? Na benzynie będzie wszystko ok, a co wtedy z gazem ? Można jeździć bezpiecznie do momentu wystrojenia, czy odpuścić wtedy całkowicie jazdę na LPG bez strojenia ? ECU w moim aucie nie przyjęło kodowania skrzyni biegów z automatycznej na manualną, dlatego do ECU wgrywane będzie całkowicie inne oprogramowanie niż dotychczasowe z wersji ze skrzynią automatyczną. Co w wypadku fizycznej zmiany ECU na egzemplarz z innego auta (z manualną skrzynią biegów)? Jak wtedy zareaguje instalacja gazowa ?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
- Przekładka z ośki na quattro w Audi A4 B6/B7
nie wiem, zobacze jak esp bedzie chodził- Przekładka z ośki na quattro w Audi A4 B6/B7
hmm, a coś więcej ?- Przekładka z ośki na quattro w Audi A4 B6/B7
problem jest żeby zaadaptować kompa z automata na manuala. Przyjmuje wszystkie kodowania oprócz właśnie manualnej skrzyni. Pompa zostaje ta sama.- Przekładka z ośki na quattro w Audi A4 B6/B7
jeszcze chwila. brakowało kilku rzeczy, musiałem podokupować. aktualnie walczymy z kompem- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
- Ciekawe filmy warte obejrzenia
I origins / początek - 9/10, jak dla mnie jeden z lepszych filmów 2014r- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
jaką masz teraz kierownice?- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
sprawdz numery vagiem i uderz do wrclaguna- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
cichy, a jaki masz moduł kiery i taśmę ?- Przekładka z ośki na quattro w Audi A4 B6/B7
byłoby git. dowiem sie o te sruby Dev, półoś 6 sztuk - 10x58mm imbus 12kątny 10mm wał - 7 sztuk 8x56mm imbus 6kątny 6mm i te blaszki. miałbyś takie cuś ?- B6 DIVISION
Panowie potrzebuję osłonę termiczną baku od Q, ma ktoś?- B6 DIVISION
mógłby ktoś sprawdzić cenę w ASO ? 8E0399115HJ / 8E0399115AA / 8E0399115BR- Przekładka z ośki na quattro w Audi A4 B6/B7
pod Wrocławiem. jedynie wysyłka śrub zostaje bo nie bede tam jezdzil codziennie- Przekładka z ośki na quattro w Audi A4 B6/B7
auto mam 200km od siebie, dzisiaj zawiozłem na przeróbkę. Jutro zadzwonie i się dowiem wymiarów- Przekładka z ośki na quattro w Audi A4 B6/B7
właśnie kuźwa nie pamiętam tego.. nie mam tego na miejscu ;/ - Przekładka z ośki na quattro w Audi A4 B6/B7