Treść opublikowana przez slo
-
B6 DIVISION
Panowie i panie, czy nie wala się komuś po domu kilka śrub od mocowania wału i półośki ? Mocowanie półośki przód : potrzebuję 6 śrub oraz 3 blaszki: Mocowanie wału: potrzebuję 7 śrub i 3 blaszki:
-
Przekładka z ośki na quattro w Audi A4 B6/B7
Panowie, potrzebuje kilku śrub: Mocowanie półośki przód : potrzebuję 6 śrub oraz 3 blaszki: Mocowanie wału: potrzebuję 7 śrub i 3 blaszki: Devuś miałbyś może gdzieś takie śruby ?
-
Spoty wrocławskie
nie, zaraz zoabcze http://panoramafirm.pl/dolno%C5%9Bl%C4%85skie,%C5%9Bredzki,mi%C4%99kinia,ko%C5%9Bciuszki,8/auto_mar_a.s.b.-krxox_pfg.html zna ktoś tą firmę?
-
Spoty wrocławskie
Panowie kto z Wrocławia i okolic handluje czesciami ? potrzebowałbym między innymi łapę skrzyni oraz wybierak 6b od 3.0 v6 manual quattro
-
B6 DIVISION
Dokladnie , mozna to przerobic bo chodzi tu o.dlugosc drazka ale.gra.niewarta swieczki a czasami od 1.8T BEX, 4,2 lub 2,5 nie podejdzie wybierak ?
-
B6 DIVISION
czyli do 3.0 v6 pasuje tylko od 3.0v6 tak ?
-
B6 DIVISION
czy wybierak biegów 6b od wszystkich skrzyn np od 1.9, 1.9 i 3.0 jest taki sam ?
-
B6 DIVISION
ta R w sumie podobna: a tu AB:
-
B6 DIVISION
ok dzięki, czyli teoretycznie nie pasuje..
-
B6 DIVISION
tak, chodzi mi o dużą i małą w sumie bo ciężko z etki to ogarnąć wszystko. Czyli teoretycznie te 8E0399263R nie pasuje do GBD ? Pytam się, bo mi mówili że np podpora od 1.8T Q pasuje do 3.0V6 Q. Byle jaka byle by była od quattro manuala.. http://allegro.pl/audi-a4-b6-b7-lapa-podpora-skrzyni-8e0399263ab-i4897116748.htmltu jest AB dlatego się pytałem. Mam do wyboru AB lub R i chciałem się dowiedzieć czy te podpory pochodzą od jakiegoś manuala Q
-
B6 DIVISION
a może ktoś obczaić czy podpory 8E0399263R lub 8E0399263AB będą pasowały do tej skrzyni manualnej Q GBD od 3.0v6 ? z jakich skrzyni pochodzą te numery ? jeśli cokolwiek quattro i manual to będzie pasować ?
-
B6 DIVISION
8E0399105HJ AA i BR tak ? Czy podpora skrzyni 3.0V6 Q (łapa ta wielka plus mała łapka ta z poduszką) będzie pasować od 1.8TQ ? Rozumiem że półośki od 1.8TQ na przód nie będą pasować ?
-
B6 DIVISION
mój silnik ma kod BEX, a skrzynia którą wsadzam będzie z silnika ASN, skrzynia ma oznaczenie GBD
-
B6 DIVISION
Czekam z niecierpliwością na info mówimy oczywiście o skrzyni manual
-
B6 DIVISION
Panowie mega prośba ogarnie mi ktoś w ETCE kilka rzeczy? Jaki jest nr półosi przód przy 3.0 v6 skrzynia GBD ? Jaki jest nr łapki tej skrzyni oraz poduszki do niej ? i teraz najważniejsze.. czy od 1.8 Q będzie to wszystko pasować do skrzyni 3.0v6 GBD ?
-
B6 DIVISION
no przecież można nawet kupić za 7tys pewnie. co to za podnieta za ile sie kupi samochód ? ja kupiłem pukniętego za ponad 20 i dobrze
-
B6 DIVISION
http://olx.pl/oferta/audi-a3-1-9-tdi-sline-6-biegow-131km-CID5-ID7LF7B.html
-
B6 DIVISION
tą a4 b6 chce zobaczyć co Cię wyniosła 10tys
-
B6 DIVISION
kuźwa chce zobaczyć to auto jak wystawisz
-
B6 DIVISION
95% ludzi które szuka a4 b6 na otomoto za 10-15tys nie wie co to jest s-line. Byle było audi
-
B6 DIVISION
- B6 DIVISION
górny w pakiecie s-line jest taki sam co w serii. Jedynie dochodzi znaczek. ceny nie będę komentować- B6 DIVISION
Mi też się bardziej podoba od s-line- B6 DIVISION
Tylko do tego musi miec kratke s-line lub ramkę a dostać to za dobre pieniądze to cud- B6 DIVISION
a Ty widziałeś już to auto na oczy ? - B6 DIVISION