Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

slo

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez slo

  1. slo odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Panowie i panie, czy nie wala się komuś po domu kilka śrub od mocowania wału i półośki ? Mocowanie półośki przód : potrzebuję 6 śrub oraz 3 blaszki: Mocowanie wału: potrzebuję 7 śrub i 3 blaszki:
  2. Panowie, potrzebuje kilku śrub: Mocowanie półośki przód : potrzebuję 6 śrub oraz 3 blaszki: Mocowanie wału: potrzebuję 7 śrub i 3 blaszki: Devuś miałbyś może gdzieś takie śruby ?
  3. slo odpowiedział(a) na szczuraz temat w Dolnośląskie
    nie, zaraz zoabcze http://panoramafirm.pl/dolno%C5%9Bl%C4%85skie,%C5%9Bredzki,mi%C4%99kinia,ko%C5%9Bciuszki,8/auto_mar_a.s.b.-krxox_pfg.html zna ktoś tą firmę?
  4. slo odpowiedział(a) na szczuraz temat w Dolnośląskie
    Panowie kto z Wrocławia i okolic handluje czesciami ? potrzebowałbym między innymi łapę skrzyni oraz wybierak 6b od 3.0 v6 manual quattro
  5. slo odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Dokladnie , mozna to przerobic bo chodzi tu o.dlugosc drazka ale.gra.niewarta swieczki a czasami od 1.8T BEX, 4,2 lub 2,5 nie podejdzie wybierak ?
  6. slo odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    czyli do 3.0 v6 pasuje tylko od 3.0v6 tak ?
  7. slo odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    czy wybierak biegów 6b od wszystkich skrzyn np od 1.9, 1.9 i 3.0 jest taki sam ?
  8. slo odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    ta R w sumie podobna: a tu AB:
  9. slo odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    ok dzięki, czyli teoretycznie nie pasuje..
  10. slo odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    tak, chodzi mi o dużą i małą w sumie bo ciężko z etki to ogarnąć wszystko. Czyli teoretycznie te 8E0399263R nie pasuje do GBD ? Pytam się, bo mi mówili że np podpora od 1.8T Q pasuje do 3.0V6 Q. Byle jaka byle by była od quattro manuala.. http://allegro.pl/audi-a4-b6-b7-lapa-podpora-skrzyni-8e0399263ab-i4897116748.htmltu jest AB dlatego się pytałem. Mam do wyboru AB lub R i chciałem się dowiedzieć czy te podpory pochodzą od jakiegoś manuala Q
  11. slo odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    a może ktoś obczaić czy podpory 8E0399263R lub 8E0399263AB będą pasowały do tej skrzyni manualnej Q GBD od 3.0v6 ? z jakich skrzyni pochodzą te numery ? jeśli cokolwiek quattro i manual to będzie pasować ?
  12. slo odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    8E0399105HJ AA i BR tak ? Czy podpora skrzyni 3.0V6 Q (łapa ta wielka plus mała łapka ta z poduszką) będzie pasować od 1.8TQ ? Rozumiem że półośki od 1.8TQ na przód nie będą pasować ?
  13. slo odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    mój silnik ma kod BEX, a skrzynia którą wsadzam będzie z silnika ASN, skrzynia ma oznaczenie GBD
  14. slo odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Czekam z niecierpliwością na info mówimy oczywiście o skrzyni manual
  15. slo odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Panowie mega prośba ogarnie mi ktoś w ETCE kilka rzeczy? Jaki jest nr półosi przód przy 3.0 v6 skrzynia GBD ? Jaki jest nr łapki tej skrzyni oraz poduszki do niej ? i teraz najważniejsze.. czy od 1.8 Q będzie to wszystko pasować do skrzyni 3.0v6 GBD ?
  16. slo odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    no przecież można nawet kupić za 7tys pewnie. co to za podnieta za ile sie kupi samochód ? ja kupiłem pukniętego za ponad 20 i dobrze
  17. slo odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    http://olx.pl/oferta/audi-a3-1-9-tdi-sline-6-biegow-131km-CID5-ID7LF7B.html
  18. slo odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    tą a4 b6 chce zobaczyć co Cię wyniosła 10tys
  19. slo odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    kuźwa chce zobaczyć to auto jak wystawisz
  20. slo odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    95% ludzi które szuka a4 b6 na otomoto za 10-15tys nie wie co to jest s-line. Byle było audi
  21. slo odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
  22. slo odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    górny w pakiecie s-line jest taki sam co w serii. Jedynie dochodzi znaczek. ceny nie będę komentować
  23. slo odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Mi też się bardziej podoba od s-line
  24. slo odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Tylko do tego musi miec kratke s-line lub ramkę a dostać to za dobre pieniądze to cud
  25. slo odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    a Ty widziałeś już to auto na oczy ?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.