Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

slo

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez slo

  1. vosseny ori czy od dawmac ?
  2. Jak wymieniałęm w AWXie pompe vacum, miałem LUKa z końcówką A.
  3. slo odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4/S4 B6
    Grzechu, jak mam adapter TV od Woszu to bez problemu podłącze to tak ? Jest to wyzwalane przez podłączenie impulsu z światła wstecznego?
  4. to gra ktoś ?
  5. gra ktos w cs go ?
  6. slo odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    troche trzeba podciąc
  7. slo odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Wandrzej jaki łącznik ?
  8. nie, nie musi być od konkretnego modelu, ale najlepiej jakby była. Najważniejsze żeby dyfer i skrzynia była z jednego modelu najlepiej
  9. - Skrzynia Quattro manual + wybierak biegów - wezyk wysprzeglika - sprzeglo z dwumasem - Bak zostaje bo masz już Q - Półosie x4 (stare raczej nie będą pasować) - Mocowania dyfra (chyba że stary podpasuje) - Dyferencjał zgodny z przełożeniami skrzyni - Wał (tu nie wiadomo - musisz zobaczyć jakie jest mocowanie starego wału) - pedały - łapa skrzyni biegów - poduszka skrzyni biegów - czujnik sprzęgła
  10. slo odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    dobra, obczaje. Dodam że błąd zaczął wywalać po swapie na manual+Q, zmieniana byla cala tylna belka. Poziomuje się dobrze (chyba dobrze), bo idzie na dół i do góry chyba tam gdzie powinno być. Tylko ten błąd wywala no i nie raz podczas jazdy zjedzie mi na dół i do góry
  11. na manuala czy manuala + Q ?
  12. slo odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Kaju zestaw ori bix. "powitanie" nie raz zrobi podczas jazdy np po wyjściu z zakrętu. Robi dół góra.
  13. slo odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    podczas jazdy tez zdarzy mu się przejechac góra dół.
  14. slo odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    no po odpaleniu jadą góra dół albo odwrotnie
  15. slo odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    panowie wywala mi błąd poziomowania bixów. Zauważyłem że błąd raz jest, po 30sek go nie ma, potem znowu po minucie jest przez jakiś czas, później znowu np na jakiś czas jest ok.. Problemu szukać w czujniku na wahaczu czy po stronie lamp? Dodam, że lampy poziomują się bez zacięć, widać jak światła idą do góry lub na dół
  16. nie nie, nie zrozumieliśmy się. chce tylko i wyłącznie 19
  17. rotor jest 19 cali. na VT zrobiłem idealnie rozmiar tak jak powinno być czyli 19. Ale na żywo jest inaczej zawsze Jędrek tzn te dwa ostatnie zdjęcia z VT są na 19 calach dostępne. Ten a'la vossen oraz rotor
  18. slo odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    wandej
  19. to ładne też. JR11. xxr 527 też mi się podoba w podobnym stylu tylko max to 18 cali ;/ VT na szybko:
  20. slo odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
  21. slo odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    mówie o jakiś ładnych autach a nie padakach
  22. slo odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    kto ma rotory w b6 ?
  23. slo odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    ja kupowalem na fmic.pl

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.