Treść opublikowana przez slo
-
Audi A4B6 AirRide/Vossen/1.9tdi by bartek123415
vosseny ori czy od dawmac ?
-
Problem z dobraniem numeru do Pompy Vacum- pomoc
Jak wymieniałęm w AWXie pompe vacum, miałem LUKa z końcówką A.
-
[B6 AVF] Czarny CWIAROWÓZ
Grzechu, jak mam adapter TV od Woszu to bez problemu podłącze to tak ? Jest to wyzwalane przez podłączenie impulsu z światła wstecznego?
-
Counter Strike Global Offensive
to gra ktoś ?
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
gra ktos w cs go ?
- B6 DIVISION
-
[ALL B6 AVF] Individual Avant by józek726 :) s-line plus | LZ5F | webasto ---> projekt full opcja:)
jozek mozesz zarzucić bokiem na mokrym ?
-
B6 DIVISION
Wandrzej jaki łącznik ?
-
Swap skrzyni Multitronic na manualną w Audi A4 B6
nie, nie musi być od konkretnego modelu, ale najlepiej jakby była. Najważniejsze żeby dyfer i skrzynia była z jednego modelu najlepiej
-
Swap skrzyni Multitronic na manualną w Audi A4 B6
- Skrzynia Quattro manual + wybierak biegów - wezyk wysprzeglika - sprzeglo z dwumasem - Bak zostaje bo masz już Q - Półosie x4 (stare raczej nie będą pasować) - Mocowania dyfra (chyba że stary podpasuje) - Dyferencjał zgodny z przełożeniami skrzyni - Wał (tu nie wiadomo - musisz zobaczyć jakie jest mocowanie starego wału) - pedały - łapa skrzyni biegów - poduszka skrzyni biegów - czujnik sprzęgła
-
B6 DIVISION
dobra, obczaje. Dodam że błąd zaczął wywalać po swapie na manual+Q, zmieniana byla cala tylna belka. Poziomuje się dobrze (chyba dobrze), bo idzie na dół i do góry chyba tam gdzie powinno być. Tylko ten błąd wywala no i nie raz podczas jazdy zjedzie mi na dół i do góry
-
Swap skrzyni Multitronic na manualną w Audi A4 B6
na manuala czy manuala + Q ?
-
B6 DIVISION
Kaju zestaw ori bix. "powitanie" nie raz zrobi podczas jazdy np po wyjściu z zakrętu. Robi dół góra.
-
B6 DIVISION
podczas jazdy tez zdarzy mu się przejechac góra dół.
-
B6 DIVISION
no po odpaleniu jadą góra dół albo odwrotnie
-
B6 DIVISION
panowie wywala mi błąd poziomowania bixów. Zauważyłem że błąd raz jest, po 30sek go nie ma, potem znowu po minucie jest przez jakiś czas, później znowu np na jakiś czas jest ok.. Problemu szukać w czujniku na wahaczu czy po stronie lamp? Dodam, że lampy poziomują się bez zacięć, widać jak światła idą do góry lub na dół
-
[ALL B6 AVF] Individual Avant by józek726 :) s-line plus | LZ5F | webasto ---> projekt full opcja:)
drugi najlepszy zaraz po czerwonym
-
[B6 BEX] Red BEX 1.8T Q S-line by Slo - Heble S4 345/300
nie nie, nie zrozumieliśmy się. chce tylko i wyłącznie 19
-
[B6 BEX] Red BEX 1.8T Q S-line by Slo - Heble S4 345/300
rotor jest 19 cali. na VT zrobiłem idealnie rozmiar tak jak powinno być czyli 19. Ale na żywo jest inaczej zawsze Jędrek tzn te dwa ostatnie zdjęcia z VT są na 19 calach dostępne. Ten a'la vossen oraz rotor
- B7 Crew
-
[B6 BEX] Red BEX 1.8T Q S-line by Slo - Heble S4 345/300
to ładne też. JR11. xxr 527 też mi się podoba w podobnym stylu tylko max to 18 cali ;/ VT na szybko:
-
B6 DIVISION
- B6 DIVISION
mówie o jakiś ładnych autach a nie padakach- B6 DIVISION
- B6 DIVISION
ja kupowalem na fmic.pl - B6 DIVISION