Treść opublikowana przez slo
-
Problem z pompą paliwa - nowa wytrzymała tydzień.
tak w pitec. Ale gaz tu nie ma znaczenia. Panowie a może zagibany filtr paliwa ? Wymieniałem z pół roku temu
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
tak zrobie w poniedziałek.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
1.8tQ nie wiem jaki rok. Tylko dziwne, że wg nr na wieczku cała pompa jest z S4...Tzn całość a nie sam wkład.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
kuźwa może jakies dupne napięcie jest na tej pompie ?
-
Problem z pompą paliwa - nowa wytrzymała tydzień.
Marcin, pompa dobra czy nie dobra to jest teraz nei ważne bo pompy padają wszystkie.. Skoro żadna nie wytrzymała więcej niż kilka dni to coś musi być nie tak. Nawet gdyby nie było paliwa to przeciez od razu bym nie dał rady zapalić a nie np dopiero po tygodniu tak jak było w przypadku ostatniej pompy. Nie wiem jak jest skonstruowana moja instalacja LPG.
-
Problem z pompą paliwa - nowa wytrzymała tydzień.
Nie wiem nic. Kupiłem tylko nową pompę i dałem mechanikowi żeby ją włożył bo miałem auto uziemione. j3drula, podczas odpalenia na gazie co chwile odzywa się 3krotny sygnał dźwiękowy informujący że auto zostało uruchomione w trybie awaryjnym
-
Problem z pompą paliwa - nowa wytrzymała tydzień.
nie pali
-
Problem z pompą paliwa - nowa wytrzymała tydzień.
paliwo jest. Po odebraniu auta dolałem jeszcze benzyny za 70zł. Jezdżę tylko na gazie więc brak paliwo można wykluczyć
-
Problem z pompą paliwa - nowa wytrzymała tydzień.
to raczej odpada. W komorze w któej jest pływak jest ok 1/4 poziomu. Jeśli to ma znaczenie, to pływak z drugiej komory jest niepodłączony do licznika. No ale chyba po jednym czy dwóch odpaleniach od razu by się nie zatarła pompa ? Poza tym dzisiaj ta pompa zdechła po ok 300km jazdy i 10minutowym zatrzymaniu się na stacji. Wtedy wsiadłem do auta, rozrusznik kręcił i nic. Wcześniej dziś cały dzień było dobrze i rano auto odpaliło bez problemów.
-
B6 DIVISION
panowie mam mega problem z pompą paliwa.. zerknąłby ktoś ? http://a4-klub.pl/index.php?/topic/309993-problem-z-pompa-paliwa-nowa-wytrzymala-tydzien/#entry4388698
-
Problem z pompą paliwa - nowa wytrzymała tydzień.
Witam, Postaram się jak najbardziej szczegółowo opisać problem. Mam auto po swapie skrzyni oraz napędu. Włożyłem skrzynie z 3.0V6 oraz quattro. Auto posiada instalacje gazową. Swap wiązał się z przełożeniem zbiornika paliwa i tu pojawia się problem. Używana pompa, którą kupiłem razem ze zbiornikiem wytrzymała kilka odpaleń po czym zdechła. Mechanik wsadził inną pompę, tak na chwilę żeby dokulać się do momentu kupna nowej (odbierałem wtedy auto od swapu). Zdechła po drugim czy trzecim odpaleniu. Musiałem odpalać na gazie i umożliwiło mi to powrót do domu z uszkodzoną pompą paliwa. Kilka dni później auto dostało nową pompę paliwa - podobno BDB: http://allegro.pl/pompa-paliwa-audi-a4-1-8t-1-8-t-190km-2000-2004r-i5091139115.html Jeździłem bez problemu kilka dni, jednak przedwczoraj zauważyłem że raz po raz auto dlużej kręci zanim odpali. Dzisiaj na trasie zdechła doszczętnie. Zatrzymałem się na kawkę na stacji, wchodze do auta, kręce i nic. Odpaliłem na gazie i tak pokonałem dalszą trasę. Czy oprócz samego odpalania na gazie, jest to szkodliwe dla auta ? Czy ma ktoś pomysł jak rozwiązać taki problem ?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
odpalone na gazie. Byłem na chwile w Szwecji, I dojezdzajac do lotniska wjechaliśmy na kawe na stacje. No i nie odpala.. masakra. Dobrze że na gazie odpala. Muszę to ogarnąć bo to nie możliwe chyba żeby pompa paliwa jebła w niecałe 2 tyg ?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
mnie nie będzie. Dzisiaj w wawie jebła mi pompa paliwa, po tygodniu od włożenia nowej. Coś jest nie tak..
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
- poszukiwania utworu
- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
wiem. mowimy o ośkach- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ja zawsze dążyłem do jak najlepszej trakcji w każdych warunkach... no ale przechwalanki komu pierwszemu zapali się kontrolka ESP przy przyśpieszalniu ? Panowie..- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
oby ! hehe jeszcze pytanko - jakie macie oponki? rozmiar i model.- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
czechu i fazi, pokażecie mi w niedziele jak na 3 biegu przy logach zrywa przyczepność na mokrym- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
fazi mówisz o 110konnym dizlu?- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
czyli jednak się nie rozumiemy- B6 DIVISION
- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
możemy jechac w strone ławicy - tam jest ładna prosta. Możesz sprawdzić mojego BEXa, z tym że u mnie siedzi skrzynia z 3.0 v6 Ale różnicy wielkiej myslę, że nie ma. nie ma co sprawdzać przy butowaniu do 3 biegu prawdopodobnie będziesz tracić przyczepność. przy robieniu logów nie stracisz przyczepności na 3 a tym bardziej na 4- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
też racja Mam nadzieje że w niedziele uda mi się wyjaśnić o co chodzi Czy już wyjaśnione i się rozumiemy ?- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ale ja staram się ciągle tłumaczyć kulturalnie o co mi chodzi Czy rozumiesz o co mi chodzi w różnicy w robieniu logów i normalnej jazdy + ostrego przyśpieszania ? Bo o to mi się rozchodzi głównie. czy my się kłucimy ? wg mnie nie. to Ty mówisz że na każdym biegu tracisz przyczepność, a ja próbuje wytłumaczyć Tobie o co mi chodzi od kilkudziesięciu postów. - poszukiwania utworu