Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

slo

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez slo

  1. dokładnie o to mi chodzi - na logach idzie sie od samego dołu i to jest różnica. czechu - przy logach nie zmieniasz biegów, więc nie ma się czego bać o strate przyczepności i mruganie ASR
  2. przy logach - nie. przy butowaniu - tak, na nawet na 3 przy słabych oponach i śliskim asfalcie może ESP pomrugać przy zmianie biegów. ale logów się nie robi na 2 więc luz. jakie masz opony ?
  3. A udowodnić Ci moją padaką, że przy mokrym na 2 zamieszam. Na trójce też dam radę Kuźwa fazi gadamy o dwóch różnych rzeczach. Chodzi mi o logi. NIe o normalne przyśpieszanie i zmiane biegów tak jak się powinno zmieniać.. Logi robi się od 1500 obrotów. Wrzucając dwójkę przy 20km/h nie zamielisz bo max Nm osiągasz przy większych obrotach. Jeśli jedziesz normalnie, czyli: 1 -but do konca, 2 -but do końca - wtedy na 2 stacisz przyczepność ponieważ wbijasz ją przy np 4 czy 5tys obrotów. Rozumiecie o co mi chodzi? ale mielenie = załączające się ESP. jeśli mamy być szczegółowi, to złącza się ASR (acceleration slip regulation) a nie ESP jeśli auto gubi przyczepność podczas przyśpieszania
  4. no to mi pokażesz jak mielisz przy 140km/h czechcu skąd jesteś ? bo ogólnie ciężko będzie zrobić logi w okolicach king crossa. Ja zawsze robiłem gdzieś na dk92 poznan - słupca. Żeby nie dzikować po mieście.
  5. czechu wszystko ok, ale nie wierze, że na mokrym nawet śliskim asfalcie, przy zmianie biegu z 3 na 4 przy ok 140 - 145km/h (tyle BEX jedzie na 3) uda CI się zerawać przyczepność. A udowodnić Ci moją padaką, że przy mokrym na 2 zamieszam. Na trójce też dam radę na 2 zamieli kazdy. na 3 zależy ale jest to możliwe w 130konnym dizlu. Suma sumarum. Przy logach nawet jeśli robiąc z 3 biegu na mokrym, na początku są za małe obroty żeby zerwać przyczepność.
  6. a na śniegu to nawet na 6 mozna stracić gripa. mozna sie przechwalać w nieskończoność. jeśli chodzi o logi, jak byś robił nawet na dwójce to nie stracisz przyczepności na mokrym. Dlatego że samochód podczas logowania rozpędza się od 1500 do 5tys obrotów więc nie ma szans na strate przyczepnosci.
  7. wczoraj traciłeś trakcje na 3 biegu. Dzisiaj już tracisz na 4 ? Boje się co będzie jutro BEX na 3 traci trakcję na suchym? Ee ee chyba nie oczywiście ze nie traci. Ogólnie co to za pierdolenie ? ręce opadają. Kolega chyba myśli że logi się robi przy pełnym bucie 1,2,3 i 4 ? Nie. Przy 40km/h wrzucasz 4 i gaz w podłoge. Rozpędzasz się do 5tys obrotów i koniec. Nie no ale jak Ty przy takiej próbie łapiesz uślizg przedniej osi to gratulacje
  8. masz serie BEX ? na 2 jedziesz ok 90km/h, wątpie żeby ośką sie udało zerwać przyczepność przy tej predkosci. Chociaż przy mega sliskim i mokrym asfalcie przy CVT i ok 80km/h koła nie łapały przyczepnosci przy bucie w podłoge
  9. tak, ten dźwięk jest od nastawników klap nawiewów. Prawdopodobnie się coś zacieło. Musisz zlokalizować który nastawnik się skopał i zobaczyć co mu dolega No i kompa podłącz. zobacz jaki błąd wywala
  10. slo odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    mam zjechane tarcze 345mm ok 27-28mm. Chce ktoś to za flache ?
  11. slo odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    no ładna żółta dupka trzeba przyznać
  12. a jaka trasa ? mi obojetnie jaka trasa byle dziur nie było.
  13. no pewnie
  14. no wiem wiem
  15. to jak w koncu z Bukowiną? Szukamy z tomkiemhxc kompanów do pokoju
  16. Dla sprzedającego prywatnie najistotniejsze pozostaje, że przy sprzedaży towaru po 6 miesiącach licząc od końca miesiąca nabycia towaru, nie zapłaci on podatku dochodowego. Jeżeli sprzeda wcześniej – musi złożyć deklarację dla podatku PIT z tego tytułu i rozliczyć ten podatek, co jednak nie zawsze będzie jednoznaczne z obowiązkiem zapłaty tego podatku. Dla sprzedającego poprzez firmę istotna jest kwestia rozliczenia podatku VAT z tytułu sprzedaży, momentu rozliczenia tego podatku. Przychód ze sprzedaży rozliczy on w działalności, zatem podatek dochodowy rozliczy w zależności od tego, z jakiej formy opodatkowania korzysta (np. liniowo, według skali, ryczałtem, kartą). Sprzedaż przedmiotów używanych zwolniona jest z podatku pod warunkiem, że zostały one nabyte co najmniej pół roku wcześniej, licząc od końca miesiąca.
  17. slo odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    jak jedziesz pierwszy raz i z kobitą, to musisz ją oddać na noc komuś z góry łotry dlatego jade sam
  18. slo odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    jak sie dobieracie pokojami ?
  19. slo odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    nie, mam auto w warsztacie bo czekam za lampami od gwertego
  20. slo odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ty chociaż masz co zakładać
  21. kurde w niedziele jeszcze nie bede miał hebli
  22. nie, jutro ma to do mnie dojść dopiero... Więc wyślę pewnie w środę
  23. RAL 3026 będzie. o taki: w międzyczasie wjechał ciut wydajniejszy wydech od 2.0tfsi Q Końcówki oczywiście ulter 90 i nowa kierka z białą nicią, tym razem bez łopatek
  24. to może też wpadne

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.