Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

slo

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez slo

  1. o hej Madasie Jak leci ? Marcin, nie poziomują się. Jest błąd na fisie
  2. ćwiara ogarniasz poziomowanie bixów ?
  3. slo odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Czy czujnik temperatury wody w a4 b6 1.8T BEX to 059 919 501A ? Kupiłem szary dwupinowy i okazało się że tam są 4 piny..
  4. Może i ja bym wpadł ?
  5. no to dalej, do roboty
  6. slo odpowiedział(a) na kyluck temat w 1.8T
    właśnie nie pamiętam. Ja jestem po swapie napędu i zastanawiam się czy pompy paliwa nie muszę wymienić na taką pod Q. W poniedziałek będę robił heble to powiem chłopakom żeby zobaczyli jaki mam filtr paliwa i od razu wymienie sobie. Tylko Właśnie nie wiem czym może się różnić ośkowy od Q
  7. przecież pisze Bart-S że we Wrześni
  8. czyli oba filtry ośka/Q mają po dwa wejścia z każdej strony tak ? Wiadomo dokąd idą te przewody ? Jakiś schemat podłączenia ?
  9. Ewentualnie można zakodować bak jako ośka - wtedy licznik pokazuje poziom paliwa w głównej komorze baku. Wiadomo coś na temat pompy ABS ? Koledzy wiadomo coś jeśli chodzi o filtr paliwa ? Jest taki sam czy inny w końcu ?
  10. slo odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    musisz zobaczyc jak wygląda kierownica od środka. Są dwie wersje
  11. slo odpowiedział(a) na kyluck temat w 1.8T
    dysponuje ktoś schematem połączeń jeśli chodzi o krućce filtra paliwa? sahar, Twoj filtr paliwa ma po dwa krućce z każdej strony ? Czy dwa z jednej strony, a jeden z drugiej strony ?
  12. slo odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    a6 c6, a5 tez chyba
  13. vagiem nie zrobisz
  14. slo odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    tak, devuś jutro wysyła je do mnie
  15. slo odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Wandej odemnie foty będą w poniedziałek/wtorek
  16. slo odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    kto obszywa gałki biegów / mieszki ?
  17. slo odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    kaju niezła faza
  18. To jak jedziemy do Bukowiny ? Kto z kim jak o której ?
  19. http://a4-klub.pl/index.php?/topic/237447-maks-skret-w-prawo-dziwne-przeskakiwanie-opony/
  20. slo odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Nie wala się komuś po garażu taki wężyk paliwowy ?
  21. auto już sprawne. Pompa paliwa była ok.
  22. olej do multitronika tylko ori Daj namiar na sklep z cena oleju ori za 400 zł. Ja w piatek byłem w aso i cena 117 zł za litr ale udało mi sie kupić za 540 zł 6 litrów. Taniej nigdzie nie znalazłem. Ja nie będę lał oleju z ASO bo połowę kwoty płacę za to, że jest z ASO. Sprawdź pod tym linkiem: http://e-katalog.intercars.com.pl/#/produkty/3130141333141-FE27975-olej-atf.html Nie masz racji.
  23. o Grzechu
  24. jakie koła wybrałeś ?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.