Treść opublikowana przez slo
-
Antena, wzmacniacz i słaby odbiór chińskiego Androida w Audi A4 B7
Odkopię temat. Poradził sobie ktoś z tym złym odbiorem radia ?
-
za niskie ciśnienie
Oczywiście że tak. Opona się szybciej zniszczy
-
Chińska navi 2 din z androidem
Witam, Czytam różne opinie na temat tej navigacji i nie wiem już co myśleć. Czy jest ktoś, kto może obiektywnie wypowiedzieć się na ten temat ? Mówimy o takiej navi: http://allegro.pl/radio-nawigacja-android-audi-a4-b6-b7-2002-2008-fv-i5062841080.html
-
Opóźnione spadanie obrotów po naciśnięciu sprzęgła w Audi A4 B6 2.0
mam tak samo, tylko że u mnie to czujnik sprzęgła a u Ciebie nie wiadomo ..
-
Opóźnione spadanie obrotów po naciśnięciu sprzęgła w Audi A4 B6 2.0
ja np mam niepodłączony czujnik sprzęgła i objawy są podobne. Jednak na luzie też dość wolno obroty spadają
-
Opóźnione spadanie obrotów po naciśnięciu sprzęgła w Audi A4 B6 2.0
a jak auto jest na luzie i dodajesz gazu to też wolno spadają obroty ? czy normalnie ? Problem jest TYLKO przy zmianie biegów czy na jałowym podobnie ?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
łajza to normalne słowo. VIP nazwał tak użytkowników forum więc określenie ŁAJZA można używać
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
to forum stało się kompletną porażką po rządach poźka i innych łajz.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Ty uważaj na takie teksty bo zaraz bana dostaniesz.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
dziadek zbanowany, wladi, tomcrack, marcino87 i wielu innych.
- B7 Crew
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
tia.. szkoda wogole słów... i bez komentarza... ...bo się dostanie bana.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ano łajzy w administracji i tyle..
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
przestan, paranoja co się tu dzieje.
-
B6 DIVISION
i komu to przeszkadzało ? Tylko i wyłącznie Wam.
- B6 DIVISION
-
B6 DIVISION
Korzysta ktoś z chinskiego navi http://allegro.pl/radio-nawigacja-android-audi-a4-b6-b7-2002-2008-fv-i5062841080.html?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
No wiem dlatego mówię że na grilla się pisze
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Dzięki za super frekwencję. Trzeba grilla strzelić
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
spot jest o 5 ?
-
przełożenie multitronic na manual ?j
robiłem operacje 2miesiące temu w b6 + dokładka q. Służę pomocą
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ja też może wpadne, ale nie obiecuję
-
B6 DIVISION
- B6 DIVISION
o, poziek zmienił podpis a w batalionie był post że nigdy się on nie zmieni- Jaki silnik do gazu lepszy ?
oba nadają się tak samo dobrze. - B6 DIVISION