Treść opublikowana przez slo
-
Sezon Rowerowy 2016
no auto pauza to zależy od szczęścia. raz się ładnie włączny a raz trzeba czekać
-
Sezon Rowerowy 2016
Raz na jakiś czas trzeba A dla mnie to jest nawet wskazane bo ważę sporo
-
Sezon Rowerowy 2016
Stanley, masz jakiegos linka do tego kasku ? przez neta kupowałeś ? Ja mam kuźwa wielki łeb jakiś niewymiarowy i miałem problem z doborem czegoś fajnego w decatlonie
-
Sezon Rowerowy 2016
zapodaj na swoje Endomondo https://www.endomondo.com/workouts/517820973/4467980 Tylko nie każde treningi są zapisane
-
Sezon Rowerowy 2016
a ja dzisiaj kopsnąłem rekordzik na 100km i na 1h
-
Antena, wzmacniacz i słaby odbiór chińskiego Androida w Audi A4 B7
aż taka lipa ? :/
-
Sezon Rowerowy 2016
Ty serio mówisz ?
-
B6 DIVISION
ile może ważyć felga 17calowa ori?
-
Sezon Rowerowy 2016
stanley a Ty szosa czy mtb ?
-
Sezon Rowerowy 2016
a no to inna sprawa, myślalem ze stanley chce trenować na serio Do pojeżdżawki co kilka dni faktycznie SPD może być uciążliwe.
-
Sezon Rowerowy 2016
staram się robić ok 50-70 co drugi dzień ale nie zawsze jest czas. Z SPD jeździ mi się po prostu lepiej
-
Sezon Rowerowy 2016
nie no ja będę jest to w przeddzień finału prawdziwego TDP http://www.tourdepologneamatorow.pl/
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
a, czyli dlatego nie pasowało do przepływki
-
Sezon Rowerowy 2016
będziecie też na TDP dla amatorów ? Widzę, że kolega jeszcze nie jeździł nigdy na SPD post z serii "nie znam się, to się wypowiem" No jak z ciebie taki zawodowiec i specjalista to szerokiej drogi... Koniec tematu. Mam swoje zdaniw i tyle i stasiowi po katowicach są twoim zdaniem potrzebne spd to powodzenia ... Może sie pochwalisz swoimi trasami ... Ja nie ukrywam robie max 200 km tygodniowo na zwykłych pedałach i dlatego nie widze sensu w spd a miałem z tym styczność... Ale też robie dystansy jak typowy amator a wątpie że stanley nagle zacznie śmigać maratony więc sam pomyśl... Chyba że dla lansu... a Ty masz do mnie jakiś problem że używam spd i polecam je ludziom ?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
chodzi o torxa z dziurką
-
Sezon Rowerowy 2016
Widzę, że kolega jeszcze nie jeździł nigdy na SPD post z serii "nie znam się, to się wypowiem"
-
Sezon Rowerowy 2016
W butach szosowych ciężko się chodzi, nawet bardzo ciężko. w mtb chodzi się w miarę normalnie.
-
Sezon Rowerowy 2016
osobiście jeżdżę na szosie z SPD, ale zastanawiam się nad zmianą na SL. SPD to fajna rzecz, jeśli ktoś nie ma a się zastanawiam, to polecam.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ferodo premier
-
B6 DIVISION
no i łeb kula tak? aa no sferyczna to to samo
-
B6 DIVISION
jakie parametry ma standardowa śruba do kół w B6?
-
[B6 BEX] Red BEX 1.8T Q S-line by Slo - Heble S4 345/300
8,5Jx19 ET43 Tył dystans 10mm Opony 235/35/19
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
http://a4-klub.pl/index.php?/topic/317898-marzec-najladniejsze-zdjecie-a4-na-forum/ Głosowaliście już ?
-
[B6 BEX] Red BEX 1.8T Q S-line by Slo - Heble S4 345/300
tak, udało mi się kupić. Przecież nie zakładałbym kół bez pierścieni
-
[B6 BEX] Red BEX 1.8T Q S-line by Slo - Heble S4 345/300
kolego za to przekleństwo to zaraz banik będzie ! fota z tel na dniach zrobie Ci fote zacisków