Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

slo

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez slo

  1. slo odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Miałby ktoś schemat podłączenia wężyków paliwowych od baku/pompy do filtra paliwa ? Chodzi mi o 1.8T ośka oraz 1.8T Quattro. czym jest ta część na dole ? jakby jakiś wsad do baku + wężyki
  2. Ale Ty masz powrót do komory głównej ? w 1.8T powrót jest pociągnięty do komory od strony kierowcy a nie tam gdzie jest pompa
  3. slo odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    ma ktoś quadlock do rnse na zbyciu ?
  4. inny by nie wszedł
  5. ma ktoś na zbyciu kostke iso fakra do podłączenia RNSe ?
  6. Bak jest 1.8t.
  7. Makale dałeś zdjęcie z kołem przystawionym do auta
  8. slo odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    gdzie dokładam ten pin i jaki ma nr ?
  9. zbiornik był czysty, benzyna zrobiła się czarna od spalonej pompy. Tak powiedział mechanik
  10. Trzecia pompa paliwa dzisiaj mi zdechła.. http://a4-klub.pl/index.php?/topic/324689-problem-z-pompa-paliwa-po-swapie-na-quattro/ Ma ktoś jakiś pomysl ?
  11. Witam, Mam problem po swapie skrzyni i dołożeniu quattro. Chodzi o padające pompy paliwa. Dzisiaj znowu trzecia pompa przestała chodzić. Paliwa w zbiorniku jest ok za 100zł więc rezerwy raczej nie ma. Nowa pompa paliwa wytrzymała od lutego do czerwca i się zatarła - mechanik, który ją wymieniał mówił że benzyna była czarna. Potem kupiłem używaną pompę (czekając na rozpatrzenie gwarancji tamtej) - wytrzymała ok 3 tygodnie i zdechła. Czy ma ktoś pomysł co może być na rzeczy? Może coś z kodowaniem ? Może źle podłączone wężyki w baku? Wie ktoś jak dokładnie fukcjonuje przelewanie się paliwa z tych dwóch komór w zbiorniku? Czy to pompa jest odpowiedzialna za tłoczenie paliwa z jednej komory na drugą ? Dodam, że jeszcze nie mam podłączonego kabelka od pływaka po stronie kierowcy do licznika - dlatego wskazówka poziomu paliwa szaleje. Dodam że teraz ta pompa (używka) zatarła się przy ok 20-30L paliwa w baku. Ostatnim razem ta co pochodziła najdłużej (nowa) zatarła się przy ok 10-20L benzyny w baku. Jeśli to ma jakieś wogóle znaczenie. Co zmienia kodowanie zbiornika ośka/quattro ? Czy pompa dostaje jakieś wyższe/niższe napięcie ? Czy to tylko informacje dla licznika że ma brać dane z obu pływaków ? Pozdrawiam
  12. slo odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    no właśnie ja wyrwałęm concerta za bezcen dlatego chce zapodać tymczasowo. Bo radio 2 din z napisem concert to concert3 ? przy rnse nie trzeba nic mostkować
  13. slo odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    coś słyszałem że coś mostkować trzeba
  14. slo odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    a z podłączeniem nie ma problemu ?
  15. slo odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    jaka jest różnica między 2 din chorus a concert III ? to jest concert 3 ? Podłączenie jest przez kostkę quadlock analogicznie jak rnse czy jakoś inaczej ?
  16. no właśnie......
  17. kombinujesz jak koń pod górkę czemu nie mozesz wrzucic skrzyni od 3.0 ?
  18. bongod a Ty jeszcze przed swapem ?
  19. cośty, matowa jest nie no, jak na szybko to po myciu ręcznym szybkie osuszanie i na to autobrite cherry glaze. dość tani i dobry zajzajer opierdalam tym nawet szyby, a jak sie najedzie na plastiki to nie dzieje się nic złego
  20. czy jest jakaś dojazdówka która wchodzi na zaciski 345 ?
  21. wg mnie bez wywalenia foteli się nie obejdzie
  22. muszę się tym zająć. nowe foto
  23. nie jeszcze, a co tam ?
  24. slo odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    okej dzięki wielkie ! o to mi chodziło
  25. slo odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    czy pompa wspomagania jest taka sama w roznych wersjach silnikowych/skrzyniach ?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.