Treść opublikowana przez slo
-
B6 DIVISION
Miałby ktoś schemat podłączenia wężyków paliwowych od baku/pompy do filtra paliwa ? Chodzi mi o 1.8T ośka oraz 1.8T Quattro. czym jest ta część na dole ? jakby jakiś wsad do baku + wężyki
-
Przekładka z ośki na quattro w Audi A4 B6/B7
Ale Ty masz powrót do komory głównej ? w 1.8T powrót jest pociągnięty do komory od strony kierowcy a nie tam gdzie jest pompa
-
B6 DIVISION
ma ktoś quadlock do rnse na zbyciu ?
-
Problem z pompą paliwa po swapie na Quattro.
inny by nie wszedł
-
Spoty Słupecko - Konińskie
ma ktoś na zbyciu kostke iso fakra do podłączenia RNSe ?
-
Problem z pompą paliwa po swapie na Quattro.
Bak jest 1.8t.
-
Podejdzie to pod b6?
Makale dałeś zdjęcie z kołem przystawionym do auta
-
B6 DIVISION
gdzie dokładam ten pin i jaki ma nr ?
-
Problem z pompą paliwa po swapie na Quattro.
zbiornik był czysty, benzyna zrobiła się czarna od spalonej pompy. Tak powiedział mechanik
-
Przekładka z ośki na quattro w Audi A4 B6/B7
Trzecia pompa paliwa dzisiaj mi zdechła.. http://a4-klub.pl/index.php?/topic/324689-problem-z-pompa-paliwa-po-swapie-na-quattro/ Ma ktoś jakiś pomysl ?
-
Problem z pompą paliwa po swapie na Quattro.
Witam, Mam problem po swapie skrzyni i dołożeniu quattro. Chodzi o padające pompy paliwa. Dzisiaj znowu trzecia pompa przestała chodzić. Paliwa w zbiorniku jest ok za 100zł więc rezerwy raczej nie ma. Nowa pompa paliwa wytrzymała od lutego do czerwca i się zatarła - mechanik, który ją wymieniał mówił że benzyna była czarna. Potem kupiłem używaną pompę (czekając na rozpatrzenie gwarancji tamtej) - wytrzymała ok 3 tygodnie i zdechła. Czy ma ktoś pomysł co może być na rzeczy? Może coś z kodowaniem ? Może źle podłączone wężyki w baku? Wie ktoś jak dokładnie fukcjonuje przelewanie się paliwa z tych dwóch komór w zbiorniku? Czy to pompa jest odpowiedzialna za tłoczenie paliwa z jednej komory na drugą ? Dodam, że jeszcze nie mam podłączonego kabelka od pływaka po stronie kierowcy do licznika - dlatego wskazówka poziomu paliwa szaleje. Dodam że teraz ta pompa (używka) zatarła się przy ok 20-30L paliwa w baku. Ostatnim razem ta co pochodziła najdłużej (nowa) zatarła się przy ok 10-20L benzyny w baku. Jeśli to ma jakieś wogóle znaczenie. Co zmienia kodowanie zbiornika ośka/quattro ? Czy pompa dostaje jakieś wyższe/niższe napięcie ? Czy to tylko informacje dla licznika że ma brać dane z obu pływaków ? Pozdrawiam
-
B6 DIVISION
no właśnie ja wyrwałęm concerta za bezcen dlatego chce zapodać tymczasowo. Bo radio 2 din z napisem concert to concert3 ? przy rnse nie trzeba nic mostkować
-
B6 DIVISION
coś słyszałem że coś mostkować trzeba
-
B6 DIVISION
a z podłączeniem nie ma problemu ?
-
B6 DIVISION
jaka jest różnica między 2 din chorus a concert III ? to jest concert 3 ? Podłączenie jest przez kostkę quadlock analogicznie jak rnse czy jakoś inaczej ?
-
Spoty Słupecko - Konińskie
no właśnie......
-
Przekładka z ośki na quattro w Audi A4 B6/B7
kombinujesz jak koń pod górkę czemu nie mozesz wrzucic skrzyni od 3.0 ?
-
Przekładka z ośki na quattro w Audi A4 B6/B7
bongod a Ty jeszcze przed swapem ?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
cośty, matowa jest nie no, jak na szybko to po myciu ręcznym szybkie osuszanie i na to autobrite cherry glaze. dość tani i dobry zajzajer opierdalam tym nawet szyby, a jak sie najedzie na plastiki to nie dzieje się nic złego
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
czy jest jakaś dojazdówka która wchodzi na zaciski 345 ?
-
Czyszczenie plamy po wymiocinach ...
wg mnie bez wywalenia foteli się nie obejdzie
-
[B6 BEX] Red BEX 1.8T Q S-line by Slo - Heble S4 345/300
muszę się tym zająć. nowe foto
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
nie jeszcze, a co tam ?
-
B6 DIVISION
okej dzięki wielkie ! o to mi chodziło
-
B6 DIVISION
czy pompa wspomagania jest taka sama w roznych wersjach silnikowych/skrzyniach ?