Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

slo

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez slo

  1. a co robiles w aucie ? rozrząd itp ? jaka cena dla klubowicza ?
  2. bo ledwo co gaz założony i już na sprzedaż dlatego się dziwie. Wszystko z autem jest ok ??
  3. Po co Ty ciągle walczysz z tą pompa? Źle działa abs lub esp?
  4. slo odpowiedział(a) na slo temat w 1.8T
    mam podejrzenie na jeden z wtrysków gazu. Dziwnie cyka podczas pracy.
  5. slo odpowiedział(a) na slo temat w 1.8T
    przeskanowanie błędów coś pokaże czy muszę zczytać wartości ? moze to być jakiś problem z instalacją gazową ?
  6. slo odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    nie sprawdzałem nic jeszcze, wywaliło tylko wypadanie zapłonu na 3 cylindrach. no i cewki wymieniłem a i pojawiła się sadza na końcówkach wydechu
  7. slo odpowiedział(a) na slo temat w 1.8T
    a jak sprawdzić czy jest to spowodowane ? komp pokaże ?
  8. slo odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Mam problem z wypadaniem zapłonu na trzech cylindrach. W piątek wymieniłem wszystkie cewki na nowe Beru - problem nie ustąpił. Zamówiłem jednak za późno świece i ich przy okazji wymiany cewek nie wymieniłem. Objawy to telepanie silnikiem na postoju oraz strzelanie przy delikatnym przygazowaniu. Na benzynie silnik pracuje równo. Problem jest tylko na gazie. Jutro czeka mnie trasa ok 1000km i teraz pytanie czy mogę przejechać to z tymi błędami ? Najprawdopodobniej są do wymiany świece ponieważ nie były wymieniane od 2 lat oraz 1 rok na gazie były jeżdżone.
  9. slo opublikował(a) temat w 1.8T
    Witam, Mam problem z wypadaniem zapłonu na trzech cylindrach. W piątek wymieniłem wszystkie cewki na nowe Beru - problem nie ustąpił. Zamówiłem jednak za późno świece i ich przy okazji wymiany cewek nie wymieniłem. Objawy to telepanie silnikiem na postoju oraz strzelanie przy delikatnym przygazowaniu. Na benzynie silnik pracuje równo. Problem jest tylko na gazie. Jutro czeka mnie trasa ok 1000km i teraz pytanie czy mogę przejechać to z tymi błędami ? Najprawdopodobniej są do wymiany świece ponieważ nie były wymieniane od 2 lat oraz 1 rok na gazie były jeżdżone.
  10. Czy przy wypadaniu zapłonu trasa rzędu 1000km zrobi coś niedobrego z silnikiem ? Mam do wymiany prawdopodobnie świece lub kable (bo cewki wymienione na nowe) ale muszę jutro zrobić dużo km z niesprawnymi świecami. Auto jeździ dobrze, tylko na postoju troche trzęsie budą.
  11. będzie ktoś na Poznań Bike Challenge?
  12. tylko nie kupuj pierwszego lepszego, tylko dokładnie zmierz rozstaw kości kulszowych i na tej podstawie kupuj siodełko
  13. zgibał mi się kabel do vaga. Ma ktoś czas mnie podpiąć w okolicy Słupcy ?
  14. tak, bicia nie ma. Krzywa była prawa piasta, ale teraz jeszcze coś bardzo delikatnie telepie. Przy dojeżdżaniu np do świateł podczas lekkiego hamowania popiskuje hebel rytmicznie jakby tarcza była nierówna
  15. brałem od niego części na przekładkę i nie polecam. połowa części była zła, albo niesprawna albo nie pasowała. np dał mi wydech od v6 - do kosza. bak od s4 - do kosza, złe półośki, brak osłon termicznych, brak wybieraka itp. Miało być wszystko a okazało się że i tak trzeba dużo rzeczy dokupić.
  16. dev, piasty wymienione z przodu, zmierzone czujnikiem zegarowym prawa strona i lewa - jest równiutko mimo to coś telepie delikatnie podczas hamowania. Co to może być ? oczywiście piasty+ łożysko
  17. jeśli chodzi o nurburgring, to nie ma wogóle co startować z jakimiś tam lepszymi seryjnymi heblami. Byłem tam z ekipą hondziarzy i shelby - chłopaki myśleli że hamulce mają dopracowane ale się zdziwili. 80% seryjnych, mocniejszych aut na placu pod torem miało zagotowany płyn. Po kilku kilometrach ludzie nie mogli hamować. Tor jest mega wymagający jeśli chodzi o heble. Ja nie wiem czy bym się wybrał z 345/300 a co dopiero z 320 na przodzie.
  18. kuźwa, nie dam rady wpaść.
  19. zapraszamy na spota w niedziele w Poznaniu
  20. that what she said !
  21. dev, czy jak wpadne do Ciebie, to na miejscu odpowietrzysz mi tył ?
  22. Spot 23.08.2015 1. Pepin 2. Niestandardowy 3. Gwerty 4. Fazii 5. Bartek_p18 6. Skubi 7. slo

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.