Treść opublikowana przez slo
-
[B6 BBK] S4 B6 Avant koloru czerwonego na 19'' BBS CHR :)
a co robiles w aucie ? rozrząd itp ? jaka cena dla klubowicza ?
-
[B6 BBK] S4 B6 Avant koloru czerwonego na 19'' BBS CHR :)
bo ledwo co gaz założony i już na sprzedaż dlatego się dziwie. Wszystko z autem jest ok ??
-
[B6 BBK] S4 B6 Avant koloru czerwonego na 19'' BBS CHR :)
dlaczego sprzedajesz ?
-
Przekładka z ośki na quattro w Audi A4 B6/B7
Po co Ty ciągle walczysz z tą pompa? Źle działa abs lub esp?
-
Wypadanie zapłonu a trasa 1000km ?
mam podejrzenie na jeden z wtrysków gazu. Dziwnie cyka podczas pracy.
-
Wypadanie zapłonu a trasa 1000km ?
przeskanowanie błędów coś pokaże czy muszę zczytać wartości ? moze to być jakiś problem z instalacją gazową ?
-
B6 DIVISION
nie sprawdzałem nic jeszcze, wywaliło tylko wypadanie zapłonu na 3 cylindrach. no i cewki wymieniłem a i pojawiła się sadza na końcówkach wydechu
-
Wypadanie zapłonu a trasa 1000km ?
a jak sprawdzić czy jest to spowodowane ? komp pokaże ?
-
B6 DIVISION
Mam problem z wypadaniem zapłonu na trzech cylindrach. W piątek wymieniłem wszystkie cewki na nowe Beru - problem nie ustąpił. Zamówiłem jednak za późno świece i ich przy okazji wymiany cewek nie wymieniłem. Objawy to telepanie silnikiem na postoju oraz strzelanie przy delikatnym przygazowaniu. Na benzynie silnik pracuje równo. Problem jest tylko na gazie. Jutro czeka mnie trasa ok 1000km i teraz pytanie czy mogę przejechać to z tymi błędami ? Najprawdopodobniej są do wymiany świece ponieważ nie były wymieniane od 2 lat oraz 1 rok na gazie były jeżdżone.
-
Wypadanie zapłonu a trasa 1000km ?
Witam, Mam problem z wypadaniem zapłonu na trzech cylindrach. W piątek wymieniłem wszystkie cewki na nowe Beru - problem nie ustąpił. Zamówiłem jednak za późno świece i ich przy okazji wymiany cewek nie wymieniłem. Objawy to telepanie silnikiem na postoju oraz strzelanie przy delikatnym przygazowaniu. Na benzynie silnik pracuje równo. Problem jest tylko na gazie. Jutro czeka mnie trasa ok 1000km i teraz pytanie czy mogę przejechać to z tymi błędami ? Najprawdopodobniej są do wymiany świece ponieważ nie były wymieniane od 2 lat oraz 1 rok na gazie były jeżdżone.
-
1.8T - nieśmiertelne wypadanie zapłonu
Czy przy wypadaniu zapłonu trasa rzędu 1000km zrobi coś niedobrego z silnikiem ? Mam do wymiany prawdopodobnie świece lub kable (bo cewki wymienione na nowe) ale muszę jutro zrobić dużo km z niesprawnymi świecami. Auto jeździ dobrze, tylko na postoju troche trzęsie budą.
-
Audi A4 Facelift 2.0Tdi Ultra Brillant Red by jaguś
kolor
-
Sezon Rowerowy 2016
będzie ktoś na Poznań Bike Challenge?
-
Sezon Rowerowy 2016
tylko nie kupuj pierwszego lepszego, tylko dokładnie zmierz rozstaw kości kulszowych i na tej podstawie kupuj siodełko
-
Spoty Słupecko - Konińskie
zgibał mi się kabel do vaga. Ma ktoś czas mnie podpiąć w okolicy Słupcy ?
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
tak, bicia nie ma. Krzywa była prawa piasta, ale teraz jeszcze coś bardzo delikatnie telepie. Przy dojeżdżaniu np do świateł podczas lekkiego hamowania popiskuje hebel rytmicznie jakby tarcza była nierówna
-
Przekładka z ośki na quattro w Audi A4 B6/B7
brałem od niego części na przekładkę i nie polecam. połowa części była zła, albo niesprawna albo nie pasowała. np dał mi wydech od v6 - do kosza. bak od s4 - do kosza, złe półośki, brak osłon termicznych, brak wybieraka itp. Miało być wszystko a okazało się że i tak trzeba dużo rzeczy dokupić.
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
dev, piasty wymienione z przodu, zmierzone czujnikiem zegarowym prawa strona i lewa - jest równiutko mimo to coś telepie delikatnie podczas hamowania. Co to może być ? oczywiście piasty+ łożysko
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
jeśli chodzi o nurburgring, to nie ma wogóle co startować z jakimiś tam lepszymi seryjnymi heblami. Byłem tam z ekipą hondziarzy i shelby - chłopaki myśleli że hamulce mają dopracowane ale się zdziwili. 80% seryjnych, mocniejszych aut na placu pod torem miało zagotowany płyn. Po kilku kilometrach ludzie nie mogli hamować. Tor jest mega wymagający jeśli chodzi o heble. Ja nie wiem czy bym się wybrał z 345/300 a co dopiero z 320 na przodzie.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
kuźwa, nie dam rady wpaść.
-
Spoty Słupecko - Konińskie
zapraszamy na spota w niedziele w Poznaniu
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
that what she said !
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
dev, czy jak wpadne do Ciebie, to na miejscu odpowietrzysz mi tył ?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Spot 23.08.2015 1. Pepin 2. Niestandardowy 3. Gwerty 4. Fazii 5. Bartek_p18 6. Skubi 7. slo
-
[B6 BEX] Red BEX 1.8T Q S-line by Slo - Heble S4 345/300
aso