Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

slo

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez slo

  1. no właśnie, ale sprzedają je jako inne
  2. wiadomo już czym się różni filtr paliwa ośki i Q ? Oba mają 4 krućce.
  3. slo odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    coś mi świta że od q5/q7 / a6 c6 ale nie jestem pewien w 100%
  4. spoci sie coś jutro ?
  5. ja nie mam nic grzebane przy pompie ABSu, i ESP działa poprawnie.
  6. no to inna sprawa jakis cateye lub mactronic 150-200zł i mamy jasno
  7. Panowie bez przesady. Powiedzcie mi kto jeździ przy CAŁKOWITYCH ciemnościach ? Ja jeżdze często w godzinach 20-22 po mieście i mam 30gramową lampkę która w 100% wystarcza, a i oświetli drogę w ciemności.
  8. w gazie mniej niż 1.9 90km.
  9. czemu odrzucasz benzyne ?
  10. ostatnia jest super wg mnie bo 1.8T
  11. szkoda że to takie wielkie i ciężkie
  12. Mam w firmie Uniqa. Kiedys zagibali mi golfa V to elegancko po 2 miesiącach wypłacili 100% kwoty bez zbędnych ceregieli. Teraz mam a4 b6 też tam AC OC szyby full pakiet i jest najtaniej niż gdziekolwiek. Ale 60% zniżek na wszystko plus jakieś tam zlote karty. Zainteresuj się, ja od siebie polecam.
  13. http://allegro.pl/lampa-rowerowa-przednia-bikepro-bpm-3sl-mactronic-i5180741347.html ja mam takie cos i po mieście starcza
  14. Potrzebujesz być tylko widoczny na drodze, potrzebujesz czegoś do jazdy nocnej ?
  15. można wiedzieć dlaczego wyłączyłeś abs ?
  16. a takie coś: 1. http://allegro.pl/kw-gwintowane-zawieszenie-audi-a4-b6-b7-00-08r-i5707180920.html 2. http://allegro.pl/audi-a4-b6-zawieszenie-gwintowane-mac-johns-kpl-i5286842826.html
  17. nie chce wydawać majątku a kupować gwint za 1000zł to bezsensu
  18. Hej, mam problem z zawieszeniem po dołozeniu quattro i swapie skrzyni. Czy jest prosta odpowiedź jak dobrze wypoziomować autko ? Różnica pomiędzy przodem a tyłem zrobiła się spora. Zawieszenie jest oryginalne 1BV. Autko stoi tak: Potrzebowałbym jakiś nowy zestaw na przód żeby autko położyć troszkę na ziemię. 3cm załatwiłoby sprawę. Czy tył potrzeba też zmieniać w takim razie ? Wszystko jest 1BV ale instalacja gazowa i swap dociążył tył a odciążył przód. Ma ktoś pomysł jak to ugryźć ?
  19. Hej, nie jestem w temacie. Czy jest prosta odpowiedź jak dobrze wypoziomować autko ? Jestem po swapie napędu na Q, i różnica pomiędzy przodem a tyłem zrobiła się spora. Zawieszenie jest oryginalne 1BV. Autko stoi tak: Potrzebowałbym jakiś nowy zestaw na przód żeby autko położyć troszkę na ziemię. 3cm załatwiłoby sprawę. Czy tył potrzeba też zmieniać w takim razie ? Wszystko jest 1BV ale instalacja gazowa i swap dociążył tył a odciążył przód. Ma ktoś pomysł jak to ugryźć ?
  20. qba??? co jest ? wszyscy cali ?
  21. czemu tak tanio ? wejdzie do Q ?
  22. to szybko zmienia właścicieli

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.