Treść opublikowana przez slo
-
Regeneracja reflektorów przednich - Gdzie najlepiej wysłać ?
ty czytać nie umiesz ?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
A co tam potrzeba ?
- B6 DIVISION
-
B6 DIVISION
ja w ośce serynie też miałem po dwóch stronach. Turzol, kojarzysz czy masz tez klapkę w bagażniku ?
-
B6 DIVISION
jaki pływak ? Ośka - pompa paliwa dostęp przez bagażnik Q - pompa paliwa - pod d*pą pasażera po prawej Q - dodatkowa pompa przelewowa - pod d*pą pasażera po lewej dobrze dedukuję ? czy każda karoseria a4 b6 ma te trzy dziury ? - pod kanapą z tyłu lewa i prawa oraz dziura w bagażniku ? chryste. To na forum już nie można napisać "d u p a" ? niezła patologia widze.
-
B6 DIVISION
pompa jest pod siedzeniem po prawej mówię o ośce. bo taka była fabrycznie
-
B6 DIVISION
co znajduje się pod tym deklem w bagażniku?
-
Moduły oświetlenie LED can bus do naszych Audi A4
dzięki !
-
Moduły oświetlenie LED can bus do naszych Audi A4
ma ktoś maila do tomnika ?
-
[B7 BPW] niestandardowe wozidlo... czorny AVANT
coś mi się obilo o uszy Dev
-
[B7 BPW] niestandardowe wozidlo... czorny AVANT
Marcin, co ty kombinujesz z tym Q ?
-
[B6 APB]2.7 BiT Quattro Shadow Line,S-line,RNS-E Złoto S4 SPRZEDAM
piknie trzymam kciuki
-
B6 DIVISION
Obiecane zdjęcie zestawu ciężko się to wymienia ? dużo roboty ?
-
Regeneracja reflektorów przednich - Gdzie najlepiej wysłać ?
do gwertego
-
Individual avant vol. III B7 USA by jozek726
- Przekładka z ośki na quattro w Audi A4 B6/B7
skrzynia musi być od quattro. Nie da rady dorezać quattro zostawiając skrzynie starą- B7 BLB By Akjam S-Line/S4...RECARO S4B7, KIERA TTS, CARBON RS4, HEBLE S4, ISPIRI ISR8, DETAILING/KWARC/FOTKI! AIR RIDE CZESŁAW CUSTOMIZER!/ str.132
karwa kawunia to koło jest przedobre !- B6 DIVISION
czyli bez wywalenia tapicerki od środka się nie wyciągnie tego ?- B6 DIVISION
jak wyciągnąć tą listwę w której siedzą lampki podświetlające rejestracje ?- Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
czy po swapie z 312/255 na 345/300 trzeba zmieniać kodowanie ?- B6 DIVISION
czy zapalniczka w a4 b6 ma jakieś odcięcie prądu po jakimś czasie np od zamknięcia auta ? Czy ma prąd non stop?- Przekładka z ośki na quattro w Audi A4 B6/B7
ja miałem przekładkę z innego rocznika jak mój i chodziło. Więc wg mnie rocznikiem to nie idzie.- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
karwa Maciek nie ... robie to we wtorek. Chcesz moje stare ?- Wycieraczki - problem
Moduł komfortu. Wyjmij akumulator, Pod serwem hamulca i pod akku masz dwie dziury na podszybiu - udrożnij je.- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
- Przekładka z ośki na quattro w Audi A4 B6/B7