Treść opublikowana przez slo
-
[B6 BEX] Red BEX 1.8T Q S-line by Slo - Heble S4 345/300
jeszcze nie wiem mała pierdółka ;D
-
Counter Strike Global Offensive
co to?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
co tam ?
-
Spoty Słupecko - Konińskie
co słuchać ?
-
B6 DIVISION
FK sory, j*blo mi sie.
-
B6 DIVISION
na jakim ? V1 czy tym za 1000zł ?
-
B6 DIVISION
kto ma i używa gwintu FK ?
-
Sezon Rowerowy 2016
no daje rade tylko że ja waże stówe i z podjazdami u mnie jest cieżko. Ale gliczarów wymiata, polecam każdemu
-
Sezon Rowerowy 2016
ojciec jechał, ja zrobiłem trochę trasy razem z peletonem. Ale gliczarów wymiata. tu taki mały POV z treningu dzień przed
-
B6 DIVISION
http://e-katalog.intercars.com.pl/#/produkty/2234151330201-FE18344-piasta-kola.html tu masz np piaste
-
B6 DIVISION
no i do tego piasta i hula
-
B6 DIVISION
no oddzielnie mozna kupić bez problemu
-
B6 DIVISION
Kupisz bez problemu z piastami np fagWysłane z mojego XT1068 przy użyciu Tapatalka i dzik i tom77 mówią że nie ma zestawu, trzeba oddzielnie
-
Wymiana łożyska tylnego koła w Audi A4 B6
wie ktoś jak wygląda sytuacja w quattro ?
-
B6 DIVISION
wymieniał ktoś łożyska przód/tył w quattro ? To się wymienia razem z piastami ? Bo nie mogę znaleźć ani na przód ani na tył zestawu piasta + lożysko http://allegro.pl/lozysko-piasta-kola-audi-a4-b7-b6-tyl-oryginal-skf-i5225093095.html Takie coś jest tylko na tył do ośki z tego co patrzę. Czyli w Q nie ma opcji dostać zestawu piasty z łożyskiem ?
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
beyer a Ty założyłeś te tarcze odemnie ?
-
Przekładka z ośki na quattro w Audi A4 B6/B7
yes sir
-
Przekładka z ośki na quattro w Audi A4 B6/B7
ona na 99% idzie w strone silnika w okolice filtra powietrza. Coś z aktywnym węglem jakieś odpowietrzenie to jest
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
dev, krzywą piastę wymienić na nową czy pod tokarke ?
-
Pompa ABS quattro - ośka różnice
nie ruszy
-
Obniżanie zawieszenia w Audi A4 B6 i B7 sprężynami
Hej, nie jestem w temacie. Czy jest prosta odpowiedź jak dobrze wypoziomować autko ? Jestem po swapie napędu na Q, i różnica pomiędzy przodem a tyłem zrobiła się spora. Zawieszenie jest oryginalne 1BV. Autko stoi tak: Potrzebowałbym jakiś nowy zestaw na przód żeby autko położyć troszkę na ziemię. 3cm załatwiłoby sprawę. Czy tył potrzeba też zmieniać w takim razie ? Wszystko jest 1BV ale instalacja gazowa i swap dociążył tył a odciążył przód. Ma ktoś pomysł jak to ugryźć ?
-
Pompa ABS quattro - ośka różnice
ale abs działa, ESP w poślizgu też.
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
a no to wiadomo ze mozna spieprzyc.
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
aa bo mówisz że to musi być dobrze zrobione to się pytam jak można źle założyć piasty Patryk mówisz żebym używki zakładał ?
-
[B6 BEX] Red BEX 1.8T Q S-line by Slo - Heble S4 345/300
wchodzi 17